1

@FcPortoFan1999 po jego ostatnich występach? To chyba wolę Grosickiego na środku defensywy...

14

@Deviler jak ten pseudointeligent doszedł do związku przyczynowo-skutkowego od nowoczesnej, umeblowanej szkoły do " wychowanie pokolenia pedałów dostających ataków paniki jak po chodniku idzie ktoś z naprzeciwka?"
To ja nie wiem...

0

@kondzix2115 a to nie wiem, ja z miasta...

1

@FcPortoFan1999 on do ekstraklasy nawet nie pasuje...

0

@gukwa masz już taką opcję ale za 49 zł... patronite.

0

@Mitch_Atleta powinien być ale za "grzeczny medialnie", wygra niestety don kichot rasizmu...

0

@Lucyfffer czyli dalej będzie problem z rasizmem. Nigdzie nie napisałem że to dotyczy całych stadionów.
Czasy się zmieniają, a sprawa Wiliamsa do której podałem link jest sprzed 3 lat...
Problemem są kibice i problemem jest też Vinicius który bezczelnie prowokuje.
Tyle ode mnie.

1

@vangoor @cules100pro @Lucyfffer
Ludzie ogarnijcie się. Przecież problem rasizmu istnieje i to nie tylko na viniciusie Iniaki Williams też zasłużył?:
https://sport.tvp.pl/46359711/la-liga-rasistowski-skandal-w-barcelonie-kibice-espanyolu-zwyzywali-inakiego-williamsa-z-athleticu-bilbao-tvpsportpl#:~:text=Hiszpa%C5%84skie%20rozgrywki%20nie%20pozostaj%C4%85%20wolne%20od%20rasizmu.%20Przekona%C5%82
(z 10 lat temu nawet nasz Dani Alves tego doświadczył, jeszcze Eto i Roni jak wyżej pisali).
Niektórzy zawodnicy innych klubów też tego doświadczyli. To się powtarza od czasu do czasu, więc problem jest i to nie tylko w Hiszpanii, ale też w innych krajach, nawet u nas na stadionach.
Ba nawet tutaj na la rambli...
To że Vinicius zachowuje się jak idiota i że na nim skupia się cała sprawa to jedno, ale to też nie usprawiedliwia rasistowskich zachowań kibiców. Rozumiem gwizdy itd. ale nawet jego kretyńskie zachowanie nie usprawiedliwia rasistowskich obelg.

Dlatego napisałem że problemem jest jedno i drugie.

1

@vangoor a ja bym powiedział że problemem jest i jedno i drugie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bolinho89 zalezy ile ma lat bo moja ma prawie 8 lat i ma coś takiego:
https://garett.com.pl/produkt/smartwatch-garett-kids-twin-2-4g-rozowy/
Kupiony w zeszłym roku jak poszła do pierwszej klasy. Działa do tej pory bateria trzyma, rozmowy też ok, ale z tą lokalizacją i jej dokładnością to tak średnio. Czasem dobrze pokaże i dokładnie, czasem słabo.
Nam zależało przede wszystkim żeby miała szybki kontakt z nami jakby coś się działo i w to się sprawdza.
Ale jak szukasz z dobra lokalizacją to pewnie coś lepszego (czytaj droższego) musisz wziąć.

0

@Antimadridista_WR może ten od Elona Muska?

0

No i wszedł Roque i się wszystko posypało...
;)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 dwa stałe fragmenty gry, dwie bramki Śląska,
Brak nominalnych środkowych obrońców, co może pójść nie tak...?

0

@FcPortoFan1999 szyje z materiału jaki ma. Kontuzje niestety.

1

@FcPortoFan1999 a w składzie Pogoni żadnego środkowego obrońcy....
Aktualnie na środku gra nominalny prawy obrońca i lewy defensor.

2

@bebeto77 temperatura będzie rosła? To nie dobrze dla nas, wolałbym żeby malała i było jeszcze bardziej na minusie.

6

@Kgorecki2500 nic z tego nie zrozumiałem.

0

@umtiti za dużo roboty
;)

0

@lucca87 Moim zdaniem w naszej sytuacji to bardzo dobry byłby ruch. Wolny zawodnik, czyli bez odstępnego dla innego klubu, jakiś cywilizowany kontrakt i na pewno byłoby to wzmocnienie naszego składu na newralgicznej pozycji.
Tylko ta jego matka... Ale można to przeboleć, Barca już ma doświadczenie z takimi pseudo agentami.

1

@Mixtape zadyszka nas złapie podczas przerwy reprezentacyjnej, zaraz po niej znów wracamy do punktowania.

3

@maciar @bebeto77
O są niszczyciele dobrej zabawy....

2

Czlowiek wstaje rano sprawdza wyniki i :)))
4 punkty przewagi po 4 kolejkach plus jeszcze 6 pkt w bezpośrednich meczach i mamy 10 pkt przewagi.
Real przegrał mistrza już w sierpniu ;))))

0

@lucca87 zobaczymy jak to będzie w praniu. Ja z oceną wstrzymuje się do końca sezonu.

1

@messi33 nie, będzie inne.

0

@FcPortoFan1999 teraz będą odpadki z LM.

0

@FcPortoFan1999 nie, koniec zabawy.

0

@adamek20151 niby co ma??? Co ma mieć? Po prostu awansują bezpośrednio do 1/8. Jaka chcesz zrobić przewagę dla ekipy z 1 podług np 7?
To po prostu liga, w której premiowana jest pierwsza 8.
Oczywiście pewnie będzie tak że np przed ostatnim 8 meczem już jakieś 2/3 ekipy będą mieć zapewnioną ta ósemkę i ostatni mecz będą grać o pietruszkę. Ale tak było nawet czasami w poprzedniej fazie grupowej, gdzie ekipa zgromadziła np 15 pkt i ostatni mecz nie miał dla nich znaczenia.
Ale tutaj raczej będzie walka dom ostatniej kolejki o miejsca np 4-8. I adekwatnie by się załapać do tej 24 (9-24) grają ten baraż.

2

@bartas97 nie. 15 znakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?