Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 fajnie, nie miałem okazji wybrać się do kina.
2
@Azi Ty chyba za dużo tam przesiadujesz...
0
@szymonekk "Odkąd ten efootball wjechał to konkurencja Fify przestała istnieć."
Dla mnie wtedy skończyła się piłka jako gra (elektroniczna).
Od tego czasu od święta zagram jeszcze sobie jakiś meczyk w PESa chyba z 2020 r. (lub 2021) ostatniego grywającego.
A co do Fify to w tą arkadową grę przestałem grać chyba gdzieś w okolicach 2014/15 roku. Póżniej co roku jak widziałem filmiki z tej gry zręcznościowej to tylko się śmiałem.
0
@Lukasz999 @Rust_Cohle trzeba sprostować kolegę ;)
0
@kondzix2115 tylko PES! oczywiście ten sprzed 2/3 lat.
0
@Linnox zgadzam się co do oceny trenera, ja tylko piłem do porównania wydatków dwóch Manchesterów, gdzie obie ekipy są w diametralnie różnych fazach budowania zespołu.
2
@Mow_mi_Douglas No i tymi zyskami Orlenu dalej Objatek się chwali, a że naszym kosztem to nie ma pewnie znaczenia....
0
@Linnox Ale wiesz że ManC jest budowany już od paru lat więcej??? Oni mieli ekipę już dobrze ułożoną i nie potrzebowali aż tyle wydawać na wzmocnienia.
Inna sprawa, że dalej działacze ManU nie potrafią dobrze skleić tego zespołu....
8
@Tasde A to nie wtedy funkcjonariusz PiSu niejaki Obiatek sztucznie obniżył ceny paliwa bo było tuż przed wyborami??
3
@Mitch_Atleta Chyba jakaś zależność jest w tym, że większość klubów z siedzibą w stolicy kraju tak ma...
0
@NeroTFP1 zobaczył pierwszy przelew z ZUS i postanowił wrócić.
3
@betonito wygrywasz narazie w najbardziej idiotycznym wpisie dnia, a konkurencja spora. Ale spokojnie dzień jeszcze długi, może ktoś Cię wyprzedzi.
0
@Azi kibice AM i Realu są siebie warci...
Nie trzeba być Szerlokiem żeby dojść do wniosku jak to będzie wykorzystywane...
Tutaj nie ma wersji dla ludzi bez intelektu i myślących jak to podzieliłeś.
Tutaj wersja będzie pośrodku...
0
@bartulek98 akurat żółte za dyskusje to też jest specjalność Madrytu.
7
@Arden co się dziwisz - sędziowanie w Hiszpanii....
0
"W końcu musiało przyjść takie spotkanie, w którym intensywność i dynamika nie będą się zgadzać. Tak było dzisiaj. Tempo nie było na takim poziomie, jak w poprzednich spotkaniach ligowych"
A na końcu w tej samej wypowiedzi:
"Taką Barcelonę chcemy oglądać".
Jakoś to nie współgra.
1
@Damiain No na Nico Williamsa czekamy przecież.
2
@zTx no przecież wczoraj dostał
0
@BORO_12 "a Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe"
A jakie niby ma wymagania????
Skoro przeszedł na emeruturę, gdzie jeszcze ze 2/3 latka mógł sobie spokojnie w ciepłych krajach pograć o dorobić tzn. że nie ma ciśnienia finansowego i jeżeli tylko by chciał (i oczywiście klub byłby zainteresowany) to nie widze problemu żeby się dogadali.
Finansowo moze wyjść tak samo jak Bravo a nawet lepiej bo jak widac Bravo miał ciśnienie żżądając od brazylijskiego klubu jakiś dużych dla nich pieniędzy.
0
@BORO_12 a myślisz że u Szczęsnego pensja byłaby problemem gdyby chciał u nas zagrać?
0
@Lisek jak tak będzie trzeci raz to bym zaczął się martwić. Oglądałeś "Dzień Świstaka" z Billem Murrayem????
0
@BORO_12 "Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe"
Tymczasem wczoraj tutaj:
https://www.fcbarca.com/121022-md-keylor-navas-otwarty-na-wysluchanie-barcelony-inny-byly-bramkarz-realu-madryt-rowniez-na-celowniku-aktualizacja-17-30.html
"nie tak dawno dyrektorzy brazylijskiego Grêmio publicznie powiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić na pozyskanie Kostarykanina ze względu na jego wysokie wymagania finansowe".
0
@Rust_Cohle widzisz, taki zabawny ze mnie gość.
1
@NeroTFP1 "Pewnie ten film dostanie po tyłku już z zasady, bo jest nazwany "Gladiator 2" i obstawiam, że część osób tylko dlatego go skrytykuje. "
Właśnie o tym czytałem krótki artykuł gdzie tych "znawców" kina podsumowano tak:
"W lipcu, gdy pojawił się pierwszy zwiastun "Gladiatora 2", doszło do tzw. review bombingu. Wielu widzów w internecie naśmiewało się z pomysłu Ridleya Scotta nakręcenia drugiej części "sandałowego" przeboju sprzed 24 lat. W ciągu trzech miesięcy nastawnie do filmu bardzo się jednak zmieniło.
Review bombing to zjawisko tak stare jak internet. W kinematografii dotyczy filmów, wobec których są wysokie wymagania lub gdy produkcja jest pod jakimś względem kontrowersyjna. Mówimy o nim wtedy, gdy osoby ulegają zbiorowej skłonności do krytykowania i masowego publikowania negatywnych opinii. Taki "recenzent" na ogół nie widział filmu, o którym pisze."
0
@Rust_Cohle Lipiec....
To samo jest z Rodrim. Nikt go nie stawiał nigdy jako top3 zawodnika na świecie.
Dopiero jak dobrze na ME zagrał to zaczęto o nim mówić w kontekście ZP, to samo co z Carvajalem (który ma za sobą jeszcze zwycięstwo w LM i gol w finale dający prowadzenie).
2
Drugi zwiastun Gladiatora 2:
Zapowiada się naprawdę widowiskowo. Obejrzę na pewno.
0
@Rust_Cohle to nie ja gadam bzdury.
1
@JordiAlbion Czyli jest szansa na wygraną Deportivo, fajnie :)
Byle by Cortoius nie obronił.
0
@betonito Roque bo przystojniejszy i me lepszy gust odnośnie klubów piłkarskich.
0
@JarekS "Niby oczywiste było że Złotą Piłkę zdobędzie piłkarz Realu, ale wg mnie najbardziej zasłużył Carvahal ..."
ciekawe co o tym sądzi @Rust_Cohle ...
;))))))