0

@Kgorecki2500 fajnie, nie miałem okazji wybrać się do kina.

2

@Azi Ty chyba za dużo tam przesiadujesz...

0

@szymonekk "Odkąd ten efootball wjechał to konkurencja Fify przestała istnieć."
Dla mnie wtedy skończyła się piłka jako gra (elektroniczna).
Od tego czasu od święta zagram jeszcze sobie jakiś meczyk w PESa chyba z 2020 r. (lub 2021) ostatniego grywającego.
A co do Fify to w tą arkadową grę przestałem grać chyba gdzieś w okolicach 2014/15 roku. Póżniej co roku jak widziałem filmiki z tej gry zręcznościowej to tylko się śmiałem.

0

@Lukasz999 @Rust_Cohle trzeba sprostować kolegę ;)

0

@kondzix2115 tylko PES! oczywiście ten sprzed 2/3 lat.

0

@Linnox zgadzam się co do oceny trenera, ja tylko piłem do porównania wydatków dwóch Manchesterów, gdzie obie ekipy są w diametralnie różnych fazach budowania zespołu.

2

@Mow_mi_Douglas No i tymi zyskami Orlenu dalej Objatek się chwali, a że naszym kosztem to nie ma pewnie znaczenia....

0

@Linnox Ale wiesz że ManC jest budowany już od paru lat więcej??? Oni mieli ekipę już dobrze ułożoną i nie potrzebowali aż tyle wydawać na wzmocnienia.
Inna sprawa, że dalej działacze ManU nie potrafią dobrze skleić tego zespołu....

8

@Tasde A to nie wtedy funkcjonariusz PiSu niejaki Obiatek sztucznie obniżył ceny paliwa bo było tuż przed wyborami??

3

@Mitch_Atleta Chyba jakaś zależność jest w tym, że większość klubów z siedzibą w stolicy kraju tak ma...

0

@NeroTFP1 zobaczył pierwszy przelew z ZUS i postanowił wrócić.

3

@betonito wygrywasz narazie w najbardziej idiotycznym wpisie dnia, a konkurencja spora. Ale spokojnie dzień jeszcze długi, może ktoś Cię wyprzedzi.

0

@Azi kibice AM i Realu są siebie warci...
Nie trzeba być Szerlokiem żeby dojść do wniosku jak to będzie wykorzystywane...
Tutaj nie ma wersji dla ludzi bez intelektu i myślących jak to podzieliłeś.
Tutaj wersja będzie pośrodku...

0

@bartulek98 akurat żółte za dyskusje to też jest specjalność Madrytu.

7

@Arden co się dziwisz - sędziowanie w Hiszpanii....

0

"W końcu musiało przyjść takie spotkanie, w którym intensywność i dynamika nie będą się zgadzać. Tak było dzisiaj. Tempo nie było na takim poziomie, jak w poprzednich spotkaniach ligowych"

A na końcu w tej samej wypowiedzi:
"Taką Barcelonę chcemy oglądać".

Jakoś to nie współgra.

1

@Damiain No na Nico Williamsa czekamy przecież.

2

@zTx no przecież wczoraj dostał

0

@BORO_12 "a Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe"
A jakie niby ma wymagania????
Skoro przeszedł na emeruturę, gdzie jeszcze ze 2/3 latka mógł sobie spokojnie w ciepłych krajach pograć o dorobić tzn. że nie ma ciśnienia finansowego i jeżeli tylko by chciał (i oczywiście klub byłby zainteresowany) to nie widze problemu żeby się dogadali.
Finansowo moze wyjść tak samo jak Bravo a nawet lepiej bo jak widac Bravo miał ciśnienie żżądając od brazylijskiego klubu jakiś dużych dla nich pieniędzy.

0

@BORO_12 a myślisz że u Szczęsnego pensja byłaby problemem gdyby chciał u nas zagrać?

0

@Lisek jak tak będzie trzeci raz to bym zaczął się martwić. Oglądałeś "Dzień Świstaka" z Billem Murrayem????

0

@BORO_12 "Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe"

Tymczasem wczoraj tutaj:
https://www.fcbarca.com/121022-md-keylor-navas-otwarty-na-wysluchanie-barcelony-inny-byly-bramkarz-realu-madryt-rowniez-na-celowniku-aktualizacja-17-30.html

"nie tak dawno dyrektorzy brazylijskiego Grêmio publicznie powiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić na pozyskanie Kostarykanina ze względu na jego wysokie wymagania finansowe".

0

@Rust_Cohle widzisz, taki zabawny ze mnie gość.

1

@NeroTFP1 "Pewnie ten film dostanie po tyłku już z zasady, bo jest nazwany "Gladiator 2" i obstawiam, że część osób tylko dlatego go skrytykuje. "

Właśnie o tym czytałem krótki artykuł gdzie tych "znawców" kina podsumowano tak:

"W lipcu, gdy pojawił się pierwszy zwiastun "Gladiatora 2", doszło do tzw. review bombingu. Wielu widzów w internecie naśmiewało się z pomysłu Ridleya Scotta nakręcenia drugiej części "sandałowego" przeboju sprzed 24 lat. W ciągu trzech miesięcy nastawnie do filmu bardzo się jednak zmieniło.
Review bombing to zjawisko tak stare jak internet. W kinematografii dotyczy filmów, wobec których są wysokie wymagania lub gdy produkcja jest pod jakimś względem kontrowersyjna. Mówimy o nim wtedy, gdy osoby ulegają zbiorowej skłonności do krytykowania i masowego publikowania negatywnych opinii. Taki "recenzent" na ogół nie widział filmu, o którym pisze."

0

@Rust_Cohle Lipiec....

To samo jest z Rodrim. Nikt go nie stawiał nigdy jako top3 zawodnika na świecie.
Dopiero jak dobrze na ME zagrał to zaczęto o nim mówić w kontekście ZP, to samo co z Carvajalem (który ma za sobą jeszcze zwycięstwo w LM i gol w finale dający prowadzenie).

2

Drugi zwiastun Gladiatora 2:



Zapowiada się naprawdę widowiskowo. Obejrzę na pewno.

0

@Rust_Cohle to nie ja gadam bzdury.

1

@JordiAlbion Czyli jest szansa na wygraną Deportivo, fajnie :)
Byle by Cortoius nie obronił.

0

@betonito Roque bo przystojniejszy i me lepszy gust odnośnie klubów piłkarskich.

0

@JarekS "Niby oczywiste było że Złotą Piłkę zdobędzie piłkarz Realu, ale wg mnie najbardziej zasłużył Carvahal ..."

ciekawe co o tym sądzi @Rust_Cohle ...
;))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?