0

@Culer9002 odpada Kaka, potem Neymar, potem Roni i zostaje R9.
Dla mnie taka kolejność.

0

@adamek20151 dla mnie ani jedno ani drugie. Kitem bym tego nie nazwał ale mi po prostu nie podszedł ten serial.

3

@Pawlak1992 Marie Fredriksson

4

Wstaje człowiek rano, zagląda na la ramble a tam jeden wielki spam o jakieś ogórkowej lidzie zza oceanu i Realu Madryt. Zastanawiam się czy to jeszcze Barcelona czy już nie.

Z przymrużeniem oka prosze to potraktować.

3

@Trojanek23 Ty też jesteś z tych co wyciągnęli za późno? ;)))

0

@Prorokk ja już ponad 14 lat i to bez przerw. Od tego czasu nie miałem alkoholu w ustach i już więcej tego świństwa nie wezmę więcej. Kiedyś na studiach i trochę po dość grubo z tym poleciałem, aż rodzina musiała interweniować. Na szczęście udało się ten rozdział zakończyć i od ponad 14 lat całkowite zero alkoholu.

0

@Krystian1588 a może to że jesteś lepszy to tylko Twoje subiektywne odczucie, przełożeni mogą widzieć to inaczej...

0

@Peciak chodziło mi o chopaków

0

@macio_944 w końcu w Barcelonie Polak którego da się lubić.

1

@Tom0VeB zmiotłeś mnie z planszy swoją odpowiedzią.

2

@Prorokk zapamiętaj jedno młody człowieku, alkohol to zło i to w każdej postaci.

0

@Prorokk z krwi i kości ( w sensie żywe żwierzątka).

2

@bari_94 To moje dzieciństwo, na tych obrazkach się wychowałem jako kibic.
Stąd też mimo spadku jakości i tego Viniciusa w kadrze zawsze bedę TeamBrazil.

0

@DLFCB Bardzo dobra decyzja, sam za dzieciaka dobierałem się do świeczki w kształcie jabłka. Ten posmak czuje do dziś.
;)

2

@FcPortoFan1999 ja życzenia przyjmuję 1 czerwca. jestem 40 letnim dzieckiem cały czas.

0

@partymaker dobry wynik to by była przegrana obu ekip z Madrytu we wczorajszym meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@WiernyKatalonii Jehowi zapukali do drzwi?

0

@Linghunter88 " takie troche eljarkowanie"
No właśnie o to mi chodzi, ja osobiście nie chcę by ta strona zaczęła zmierzać w tym kierunku.
To taka moja luźna sugestia, a co poniektórzy wyskoczyli jakbym komuś coś zakazywał czy zabraniał...

2

@Damiain Mam tak samo z Mentzenem, jak on dziwnie akcentuje niektóre słowa i wykrzywia twarz jak mówi. Dziwna aparycja.
abstrahując od jego poglądów z którymi mi nie po drodze.

1

@Tom0VeB ehhh...
Jaki wyrok, tylko swoje skromne zdanie wyraziłem i to nieodosobnione jak widać.
Niech każdy pisze/robi co uważa i tyle.

1

@Jakchcesz Wyraziłem tylko swoje zdanie.

5

@Azazel_Pazuzu @Bulbazaur17
To nie tylko o ten wpis chodzi.
To tak na szybko tylko z ostatnich 2 tygodni:

"ty byś się nie wkurzył jakbyś zapłacił sędziemu za wygraną a on by doliczył 6 minut?"
"to jak Real bez Hernandeza Hernandeza"
" a teraz hejterku ..."
"Ważne! Pewien redaktor śmietankowej strony przyznał się do bycia mordercą"
"Niby jestem hetero ale jak patrzę na Pana Trenera Flicka..."
"młody skocz mnie po czteropak Estrelli, zara ogarnę to fair Play ale mnie suszy"
"Dawaj na solo", wyrok ulicy już zapadł"
"Niestety dwóch najlepszych zawodników Realu, Soto Grado i Hernandez Hernandez dostało kontuzji kiedy wywrócili się wychodząc z biur Santiago Bernabeu."


Nie chodzi mi o to że redaktor tego serwisu nie może miec poczucia humoru, ba nawet to jest w cenie, ale te teksty niczym nie rożnią się od wyśmiewanych tu tekstach redaktorów z białej strony.

Ja po prostu nie chcę byśmy równali do ich tragicznego poziomu. Ludzia jak ludzie ale redakcja jakiś poziom trzymać powinna moim zdaniem.
Podkreślam to jest tylko moje zdanie, choć nie jedyne bo widziałem że niektórzy inni tez już zwracali uwagę na "dziwnego" (tak go ktoś już okreslił, chyba @FcPortoFan1999) redaktora.

20

@RoberDzik Nie obraź się, ale jak widzę Twoje wpisy to mam wrażenie że redakcja zrobiła jakiś transfer redaktora z polskiego portalu Realu...
Szanujmy się i trzymajmy jakiś poziom. Nie idźmy ich drogą...

0

@Ricc Ty przeczytałeś ten artykuł???
Oni (kibice AM) chcą protestować przeciwko mediom które rzekomo rozpowszechniały fałszywe informacje o napaści kibiców AM na jakąś kobiete z dzieckiem które było w koszulce Realu.
a ty piszesz o sędziowaniu....

0

@Ricc jakie rozwiązanie?

2

@kanver_ dwie porażki w pucharach (Gampera ;) i LM) i to dwa razy z Monaco...
Ale to tylko taki mały niułansik.
Ogólnie jak najbardziej na plus.

1

@Kgorecki2500 jedna sprawa, właśnie doczytałem, że tego 1 października to film będzie w opcji VOD, czyli płatne wypożyczenie, na platformie Disney+ w formie subskrypcji (czyli bez dodatkowych opłat poza abonamentem) będzie dopiero gdzieś w listopadzie.

4

@Murazor "Cwiąkała rozgrzesza Endricka."
??? w jakim sesnie? Przecież sam piszesz że mówi że to czerwona kartka. Więc jak rozgrzesza???
Co ty jeszcze chcesz: ukamienowania? kary chłosty, czy marsz pokutny?
Czerwona ewidentna i Ćwiąkała o tym mówi.
Przestaje ogarniac już te komentarze w internetach...

2

@Spacedragon pi razy drzwi - połowa.
Tak ogólnie. co kolejkę na zmianę wybierają mecze c+ i eleven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?