Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Reviven poczekajmy do pierwszej straty punktów po jakimś błędzie sędziowskim...
1
@adi7adi8 Niby tak, ale nawet patrząc tak na jutro to na upartego można się skupić na meczu Milan-Liverpool, ale w sumie nie moje kluby, więc wolałbym sobie po prostu multiligę obejrzeć gdzie będzie się coś działo na pewno.
Albo czwartek, jeśli wyjąć z tego to że jesteśmy kibicami Barcy (i ten mecz będziemy ogladac w całości) to w czwartek nie ma jakiegos dużego hitu, takiego starcia klubów z samego topu (jak choćby ManC-Inter dzień wcześniej).
0
@vangoor wiem, ale jednak zakładając optymalną jego formę to wtedy to Pan piłkarz przez duże P.
0
de Jong, Pedri, Gavi, Olmo.
Załóżmy że wszyscy zdrowi i w swojej optymalnej formie.
Zakładając grę trójką pomocników, który na ławkę w istotnych meczach?
0
@VegetaPolska Stąd pytanie jak my fizycznie będziemy wyglądać na wiosnę.
Mam nadzieje że nie będzie jakiegoś drstycznego spadku pod względem tej motoryki. Zobaczymy.
0
@Tasde "Takie informacje podawano z miesiąc temu, że będzie ograniczenie ilości uruchomionych streamów jednocześnie"
A to nie słyszałem o tym, a może tu chodzi o to że na jednym koncie będzie można oglądać na max 2 urządzeniach (np laptopie i telefonie), a nie tej multiligi, którą mają w zakładce sport.
Jutro wyjdzie to praniu.
@Masnymichael
Jak pisałem, ja z tego korzystałem głównie jak mecz Barcy nakładał się na mecz Pogoni. Odpalałem wtedy na smart tv aplikację c+online i robiłiem wtedy obraz z dwóch kanałów. Mecz Barcy leciał na nieco większym głównym z dżwiekiem, a jak była jakaś sutuacja lub gol w meczu Pogoni to na chwilę jednym kliknięciem pilota przełączałem obraz główny na Pogoń (mecz Barcy wtedy dalej był widoczny ale bez dźwięku).
Naprawde wówczas to rozwiązanie bardzo mi psowało.
12
@Wojcio ale żeś się Pan obudził...
0
@Maker0 Ogólnie się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Mam tylko obawy odnośnie tego:
"Mamy siły na 90 minut biegania w mądrym pressingu. "
Jak długo tak damy radę bo nie da się tak grać cały sezon. Czy jak teraz chodzą jak te "króliczki enegizera ", to czy starczy im pary na decydujący okres kwiecień-czerwiec...
Widziałem w tym sezonie tak w dużych skrótach dwa mecze Realu i oni w porównaniu do naszych piłkarzy to wyglądają jakby z fortepianem na plecach biegali. Tam nie ma takiego tempa jak u nas (nie chodzi mi o szybkość gry piłką, ale o zwykłą fizyczność).
Żeby tylko na wiosnę role się nie odwróciły...
0
@Tasde "No tylko w przypadku LM tej opcji już chyba nie będzie, bo jest ograniczenie na ilość odpalonych kanałów, "
Pierwsze słyszę. Jeszcze teraz w telefonie odpalam multiligę i mogę 4 kanały na żywo oglądać.
Skąd masz to info?
Ja głównie tego używałem właśnie na LM, na polsatach oraz jak mi się mecz Barcy i Pogoni Szczecin nakładał.
0
@Bagsik88 jakie pytanie?
Przecież cały czas ciągie się to samo, to jest jedna ogólna sytuacja "uciemiężonego, prześladowanego biedaka" z Brazylii...
14
@Mitch_Atleta kolega jest studentem i taka umowa jest mu po prostu na rękę. Dlatego też tego typu przypadki gdzie praca służy do dorabiania to ozusowanie takich umów jest nieporozumieniem.
Co innego gdy firmy nadużywają tych umów do pracowników zatrudnionych na stałe (jak na etacie).
0
@Bagsik88 czy ja komuś zabraniam? Po prostu wyraziłem swoje zdanie żeby dać sobie z tym spokój bo nie widzę sensu wałkować tego samego po raz enty.
a co do tych 100 razy to jestem przekonany że było tego zdecydowanie więcej. Nie chodzi mi że jeden użytkownik napisał 100 komentarz w tej kwestii, ale ogólnie na la rambli od kilku tygodni postów dotyczących tej "walki" z rasizmem Viniciusa jest pełno.
0
@swiergol2 Nie wiem jak to jest w kosztach samego c+online, ja ma tv satelitarną od c+, więc c+online mam w ramach umowy abonenckiej. Dziś własnie dokupiłem dobie ten pakiet super sport za 3 dyszki (płatne dopiero od października).
0
@Tasde Ale to dalej jest, jak się wybiera kanały sportowe w c+online. I też to rozwiązanie mi się podoba, aczkolwiek taką tradycyjną multiligę też sobie cenię.
0
@Bagsik88 a to trzeba każdy wpis jakiegoś idio.. komentować po sto razy?
0
@Tasde "Multiliga była cały czas, tylko w Canal+ Online sterowana przez użytkownika (sam sobie wybierałeś mecze które chcesz widzieć i ten na którym chcesz się skupić)."
No nie do końca, tam było chyba do max 3/4 ekranów możliwość włączenia jak dobrze pamiętam.
A mi chodzi o taką normalną, gdzie włączasz jeden kanał i przełączają się na transmisjie gdzie są ciekawe akcje/gole. To na dni gdzie nie gra Barca, albo nie ma jakiegoś mega hitu rozwiązanie w sam raz. Brakowało mi tego w tych polsatach.
1
@Bobo25 Szczegółowa rozpiska:
17 września (wtorek)
18:40:
Young Boys Berno — Aston Villa — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
Juventus FC — PSV Eindhoven — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
20:55:
FC Bayern Monachium — Dinamo Zagrzeb — CANAL+ FAMILY i CANAL+ online
AC Milan — Liverpool FC — CANAL+ EXTRA1 i CANAL+ online
Real Madryt — VfB Stuttgart — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
Sporting CP — Lille OSC — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
MULTILIGA MISTRZÓW — CANAL+ EXTRA4 i CANAL+ online
18 września (środa)
18:40:
Bologna FC — Szachtar Donieck — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
Sparta Praga — FC Salzburg — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
20:55:
Club Brugge — Borussia Dortmund — CANAL+ FAMILY i CANAL+ online
Manchester City — Inter Mediolan — CANAL+ EXTRA1 i CANAL+ online
Paris Saint-Germain - Girona FC — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
Celtic FC — Slovan Bratysława — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
MULTILIGA MISTRZÓW — CANAL+ EXTRA4 i CANAL+ online
19 września (czwartek)
18:40:
Feyenoord Rotterdam — Bayer Leverkusen — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
Crvena Zvezda Belgrad — SL Benfica — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
20:55:
Atalanta BC — Arsenal FC — CANAL+ FAMILY i CANAL+ online
AS Monaco — FC Barcelona — CANAL+ EXTRA1 i CANAL+ online
Atletico Madryt — RB Lipsk — CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online
Stade Brestois — Sturm Graz — CANAL+ EXTRA3 i CANAL+ online
MULTILIGA MISTRZÓW — CANAL+ EXTRA4 i CANAL+ online
źródło:
https://pl.canalplus.com/blog/artykuly/sport/sprawdz-kiedy-odbeda-sie-mecze-1-kolejki-ligi-mistrzow-2024-25-gdzie-ogladac-transmisje
1
no i wraca multiliga na mecze LM, świetna wiadomość. Że też sześć lat trzeba było czekać na porządne czytaj profesjonalne podejście do najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich.
Startujemy już jutro. :)
0
@Szklaner nie znudził was ten temat? po co po raz setny o tym pisać?
Olać buraka i tyle.
0
@Radioactive9705 pewnie że tak, choć milej wspominam jego "kuzynkę" Gianne Sisters:
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?&q=gianna+sisters&&mid=04A5BF2FD556187EDDAE04A5BF2FD556187EDDAE&&FORM=VRDGAR
1
@grzekrk96 Ja byłem, w części wewnętrznej oczywiście nie przeszkadza a w zewnętrznej jak siedzisz w wodzie to też nie specjalnie, no chyba że mocno leje...
Pamiętam tylko, że było chłodno jak z wody wychodziłem by zjechać na jakieś zjeżdżalni z córką. Wtedy było koło 18 stopni, pamiętam.
1
@DLFCB odstaw to co bierzesz, albo chociaż bierz pół...
1
@michaleu cofnął bym się w czasie do 2016 i strzelił karnego zamiast Błaszczykowskiego,
A tak poważnie to gdzieś do połowy lat 90tych i połowy podstawówki. To był najlepszy okres dla mnie.
1
@Arden Deutschland
lubię też dodawać przedrostek "fur".
1
@Fantastyczny Chłopiec na Maxie jest dostępna.
1
@cules100pro Oczywiście że zagrał swój najlepszy sezon klubowy w naszych barwach (37 meczy 34 bramki) ale w Realu zagrał 127 razy (najwięcej w swojej karierze klubowej) i strzelił 83 bramki. Do tego chyba jeden z najlepszych swoich klubowych meczów zagrał dla białych na old traford z hattrikiem i owacją na stojąco od angielskich kibiców.
Zatem bardziej jednak do tej madryckiej pasuje ale to psuje narrację więc...
2
@NeroTFP1 otwórz, wpuść i nigdy nie wypuść. Zostaniesz bohaterem.
1
@cules100pro tylko Ronaldo w naszym klubie zagrał jeden sezon, w Realu chyba ze 4...
To mówił ja, niszczyciel dobrej zabawy.
1
@Safrani a żeś dał porównanie..., naprawdę niezły serial to jest. Czekam na kolejny sezon (jeśli będzie).
0
@Antimadridista_WR udało mi się na chodnik odskoczyć w ostatniej chwili, ale dzięki za troskę.