Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maciar @bebeto77
O są niszczyciele dobrej zabawy....
2
Czlowiek wstaje rano sprawdza wyniki i :)))
4 punkty przewagi po 4 kolejkach plus jeszcze 6 pkt w bezpośrednich meczach i mamy 10 pkt przewagi.
Real przegrał mistrza już w sierpniu ;))))
0
@lucca87 zobaczymy jak to będzie w praniu. Ja z oceną wstrzymuje się do końca sezonu.
1
@messi33 nie, będzie inne.
0
@FcPortoFan1999 teraz będą odpadki z LM.
0
@FcPortoFan1999 nie, koniec zabawy.
0
@adamek20151 niby co ma??? Co ma mieć? Po prostu awansują bezpośrednio do 1/8. Jaka chcesz zrobić przewagę dla ekipy z 1 podług np 7?
To po prostu liga, w której premiowana jest pierwsza 8.
Oczywiście pewnie będzie tak że np przed ostatnim 8 meczem już jakieś 2/3 ekipy będą mieć zapewnioną ta ósemkę i ostatni mecz będą grać o pietruszkę. Ale tak było nawet czasami w poprzedniej fazie grupowej, gdzie ekipa zgromadziła np 15 pkt i ostatni mecz nie miał dla nich znaczenia.
Ale tutaj raczej będzie walka dom ostatniej kolejki o miejsca np 4-8. I adekwatnie by się załapać do tej 24 (9-24) grają ten baraż.
2
@bartas97 nie. 15 znakow
16
@kanver_ puchar Gampera (co już zrobiliśmy). Resztę bierzemy.
0
@Szymemdymek jest piłka i trzeba ją trafić do bramki rywala, nie można dotykać piłki rękoma, poza bramkarzem (to taki typ co stoi blisko bramki).
To tak w skrócie.
3
@PIWOSZ89 zmień baterie i policz jeszcze raz.
1
@D10SLEO dokładnie, też już sobie to przeciwiczylen w zeszłym roku bo właśnie w FMie była już ta nowa formuła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@F3DO aha, czyli ponad 100 meczów w jednym z sezonie...
Nasze dzieciaki łamią się po trzech meczach a ty chcesz ponad setkę mieć...
0
Fcbarca.com ma konkurencję. Jest chyba nowy portal o klubie.
Na głównej stronie Onetu w sporcie taki tytuł spłodzili: "Losowanie Ligi Mistrzów, na kogo trafi Barca?"...
Normalnie jakby polski klub tam co najmniej występował...
0
@karszun grudzień/styczeń.
0
Mame wysłać na całoroczną wycieczkę dookoła świata i Francuza można brać, na pewno będzie to wzmocnienie składu.
1
@Kidd dokładnie. Nic dodać nic ująć.
1
@Kidd rozumiem uwagi krytyczne. Dalekie odbieganie od materiału źródłowego też nie jest czymś co lubię, ale z drugiej strony też nie jestem zwolennikiem kurczowego trzymania się wzoru i robienia wszystkiego 1 do 1 bo wtedy nie ma żadnego zaskoczenia, wszystko jest wtórne, przewidywalne.
Lubię jak twórcy wprowadzają coś nowego/innego, coś nie coś zmieniają, wtedy jest to zaskoczenie.
Oczywiście jak to jest zrobione z wyczuciem i smakiem. W pierwszym sezonie pod tym kątem nieco przesadzili ale ja to traktowałem jako poprostu osobny serial, rozrywkę a nie idealne odwzorowanie tworczości Tolkiena.
Gdybym miał to tak oceniać to pewnie dałbym jakieś 4 na 10, ale że ja się nastawiłem po prostu na rozrywkę to dla mnie pierwszy sezon takie 7 na 10.
0
@DonAndres*8 Ty tak na poważnie???
Mógł gościa okaleczyć ale spoko bo nie widział...
2
@Kidd Mi tam sezon pierwszy się podobał (bez szału ale było ok), zwłaszcza końcowe odcinki, gdzie było wiecej akcji. A czepianie się bo ktoś ma inny kolor skóry czy też nie takie ubranie mnie jedynie rozśmiesza.
Liczę i ponoć takie są zapowiedzi że w drugim sezonie akcja jeszcze bardziej się rozkręci, więc z przyjemnością obejrzę.
2
@Szakalaka12369 "Nagrody w Kancelarii Sejmu w 2023r.: 167 tysięcy złotych"
Nie wierzę w tą liczbę. Nie ma szans na tak niską sumę w całym roku.
7
@Kozinho. Tylko nie rób więcej ćwiczeń na klatę bo się rozjedzie.
0
@Damian_Balde z tym Bernalem po takiej kontuzji to bym aż tak się nie rozpędzał. Nie wiadomo jak to bedzie. Fati po kontuzji jest cieniem zawodnika sprzed.
Dać umowę na 2 lata plus opcjonalnie 3 rok i Rabiot się zgodzi. Matce wykupić jakiś abonament roczny na spa w Czeczeni i mamy ją z głowy.
0
A Rabiot jest do wzięcia za free. Tylko bez matki brać i będzie dobrze.
0
@betonito dalej podziwiam Twój tok "rozumowania"...
1
@ObiwanKenobi
" to tutaj były krówki"
ahhh ta autokorekta... ;)))
0
@betonito od pomyłek sędziowskich do niepodległości Katalonii...
Podziwiam twoje rozumowanie przyczynowo-skutkowe...
2
@macio_944 a Ronaldo przyniesie żel do włosów
4
@Ronad10 Nie, miał jeszcze opcje nie robienie transferów za dziesiątki milionów i przeczekanie sezon z ówczesną kadrą (plus młodzież) a dziś już prawdopodobnie nie było by problemu z rejestracją zawodników. A ten od razu naściągał nowych piłkarzy dostali spore kontakty i dziś mamy co mamy. A co to dało, choćby w pucharach europejskich??? Guzik.
On po prostu robi wszytsko na tu i teraz. Przyszłość się mniej liczy. Jest po prostu politykiem i zdaje sobie sprawę że jak nie zrobi czegoś konkretnego teraz to kolejnej kadencji może nie być.