1

@Nacopoco nie no. tutaj powinieneś napisać:
Serie A widzę zdrowa w tym sezonie. 1 punkt różnicy między 1, a 5 miejscem.

bo ten z szóstego się nie liczy. ;)

0

@RoberDzik nie przepadam za filmami przyrodniczymi. A jak już to wolę bardziej klimaty bardziej afrykańskie, lwy, tygrysy i te sprawy, aniżeli nudne pingwiny.

2

@Azi Rozumiem, nie jest to sytuacja komfortowa, często pewnie wiąże się z jakąś stratą czasu, czasem ze stratą jakiegoś możliwego zysku (w tym czasie sprzedający mógł np pracować zamiast czekać na klienta) itd.
Ale dla mnie pobieranie takich opłat jest po prostu nienaturalne, dziwne.
Jakbym ja widział takie ogłoszenie, to bym sobie pomyślał że to moze jakiś wałek i z góry bym nie brał tego pod uwagę.
A jaką mamy pewność, że jak przeleje (bo rozumiem że to trzeb zrobić wcześniej a nie na spotkaniu bo inaczej takie zabezpieczenie spotkania byłoby bez sensu) te 50/100 zł obcej, prywatnej osobie od tak bo tak jest w ogłoszeniu i się na nim stawie to mi odda?
Przecież to idealny scam dla oszustów. Wystawiają ogłoszenie że sprzedadzą auto w atrakcyjnej cenie, wrzucają jakieś zdjęcia auta znalezione w necie i piszą że oglądanie za te 50/100 zł bo ludzie nie przychodzą i łapią na to ludzi a spotkania nie ma bo auta też nie ma...

1

@mmaciass ok, rozumiem i w takim przypadku się zgadzam. Mi bardziej chodziło o szerszy kontekst w kwestii rozliczania partii z ich postulatów z kampanii w kontekście tego jaka będzie sytuacja po wyborach. Nie da się zrealizować wszystkich postulatów np lewicy i PSLu (choćby związanych ze światopoglądem) w tym stanie jaki mamy w sejmie.
O takie coś mi chodzi.
Oczywiście nie oznacza to że nie powinniśmy byc krytyczni wobec partii i nie rozliczać ich w ogóle.
Zresztą wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.
@pluszek
Ja nie wierze żadnej partii. Dla mnie wszyscy są tacy sami, byle tylko dorwać się do władzy.

3

@Azi Już pod koniec artykułu jest info że jeden ze sklepów wycofał się pod presją klientów...
Takie coś wg mnie jest strzałem w stopę dla właścicieli sklepów, ludzie czegoś takiego nie puszczą bez echa, a w dobie dzisiejszych mediów społecznościowych zrobi się głośno o takich praktykach i finalnie sklepy na tym stracą klientów.
Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Sam aktualnie jestem na etapie wymiany smartwatcha dla córki i byliśmy w paru sklepach z elektronika pooglądać na żywo te modele, zobaczyć jak działają w rzeczywistości a i tak pewnie skończy się na zakupie jednego z tych modeli przez internet. Takie czasy po prostu. Ba, może nawet zakup będzie dokonany z któryś tych sklepów jak wprowadzą jakąś ciekawą promocję. Nie wykluczam tego. Ale po prostu cena jest zwykle jednym z ważniejszych wyznaczników przy zakupie. Czemu mam płacić np stówę więcej za produkt tylko dlatego że go oglądałem w danym sklepie.

0

@draxidox ehh przeczytaj mój wpis jeszcze raz. Po prostu trzeba wziąć jakąś poprawkę na to że te partie nie rządzą samodzielnie. Nie jestem od tego żeby pisać ile procent mają zrealizować z obietnic. Ale oczekiwanie że taka lewica w tym stanie faktycznym w koalicji zrealizuje 100% swoich postulatów jest jakimś wyższym przejawem ignorancji.

5

@D10SLEO Daleko mi do Lewicy, nawet rzekłbym najdalej ze wszelkiej maści tworów politycznych zwanych partiami w sejmie (już nawet ta Konfederacja jest lepsza), ale jak można domagać się spełnienia wszystkich postulatów tej partii z kampanii wyborczej gdzie jest ona najmniejszym ugrupowaniem w koalicji, mającym najmniej do powiedzenia (pod względem swojej siły w ramach koalicji jest najmniejszą partią).
Właściwie dotyczy to wszystkich ugrupowań w koalicji. Ten twór koalicyjny jest stworzony z różnych, często kompletnie przeciwnych biegunów.
Dlatego nie czepiałbym się aż tak strasznie do spełniania swoich konkretnych postulatów poszczególnych koalicjantów w 100%, co oczywiście nie oznacza że nie powinniśmy w ogóle ich rozliczać. Wręcz musimy, ale trzeba brać poprawkę że żadna z tych partii nie rządzi samodzielnie i niemożliwe jest by zrealizowały wszystkie swoje postulaty.

1

@kubix05 na zajęciach z techniki w szkole na tym robiliśmy.

1

@macio_944 Ważne żeby krówki dobrze się miały. Wołowina>wieprzowina.
Ale każde mięsko jest dobre.

0

@Czerwo64 Smakuje? Smakuje, więc po kiego się czepiasz.

0

@marcin62 Szczena na bramce i juz dzieciaki się wystraszyły i padły jak muchy.

0

@AFA nie moja bajka

0

No i Vasquez nie wyszedł na drugą połowę, Real bez żadnego prawego obrońcy w kadrze pierwszego zespołu. A do stycznia jeszcze trochę czasu...

0

@Derean nie, teraz był spalony

0

@PatrykBarca ty się śmiejesz ale jak tak dalej będą padać jak muchy to na wiosnę okaże się że to Real będzie miał młodsza jedenastkę od nas...

0

@Pnog37 płacili już dużo dużej jak mieli chyba kilkanaście lat z 1/8 LM

0

@Derean nie marudź już. Prawidłowa bramka.

0

@michal26 i żadnego prawego obrońcy...

0

@T^L za wolne dni kasy nie ma, na etacie ??? Co ty pier.... Stała jest pensja zgodnie z umową, bez względu na ilość dni pracujących w miesiacu.
No chyba że kolejny studenciak co na zleceniu robi...
A trzech króli to mi wolne do szczęścia nie potrzebne, z chęcią na wigilię zamienię bez mrugnięcia okiem.

1

@Kgorecki2500 nie, nie rozumiesz, przynajmniej nie do konca. Bo jak widać pracujesz sobie kiedy chcesz.
Jak już będziesz normalnie na etacie tyrał to sobie zobaczysz jak to się przyjemnie w wigilię sąsiedzi w robocie do np 16tej...

0

@Lisek adidas123

19

@dmcteam to razem z teściową na spółkę to auto kupiliście??

1

@Kgorecki2500 w wigilię też będziesz zasuwał? Pewnie nie bo nie musisz i Ci to pasuje...

0

@PatrykBarca daj mu spokój, studenciak to jest, jeszcze nie rozumie co to praca. Pojedzie sobie w weekend przed świętami do domu i zadowolony będzie a inni mają zasuwać nawet w wigilię...
Dlatego jemu to pasuje...

4

@Sulimo po co w ogóle komentowac taką patologię. Olać ich i nie zwracać uwagi na takich idiotów.

0

@ACMaldini3 "Czekam, aż rozkręcą się dymy o ZP, bo Vini, Mbbape i Belingham będą chcieli ją zgarnąć zapewne kiedyś."

Na pewno tego chcesz? Bo to by oznaczało że musieli by znów wygrywac LM i pewnie ligę żeby było o co się pokłócić.
Lepiej zatem niech nie mają pretekstu do takich kłótni.
Niech takie kłótnie odbywają się między Lewym , Yamalem czy Raphinią ;)

2

@Mario96w Prawdziwi faceci nie golą jajec.

1

@SelloutCrowd straszne...

0

@Fake69 wszyscy eksperci w innych krajach obniżają ale nasz jarząbek wie lepiej...

1

@negreanu możliwe, ale wiem że PSL był wtedy przeciw. Wtedy nie ma większości.

Jak dla mnie to wszystkie niedziele mogłoby byc handlowe, a po prostu zagwarantować w prawie pracy ze pracownik ma mieć te dwie niedziele wolne w miesiącu. Markety by sobie poradziły z odpowiednim grafikiem, pracownicy sklepów by mieli te dwie niedziele wolne, a reszta by nie była pozbawiona możliwości zakupu np produktów spożywczych w niedziele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?