Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 zawsze przewijaj kasetę po obejrzeniu filmu.
0
@Pawlusek no właśnie dlatego że my zrobiliśmy 6 zmian. Ta liczba musi być taka sama dla obu zespołów.
1
@AnalizaTV do pierdla od razu...
0
@karolek981 bo to jest chyba tak że jak jedna drużyna może zrobić dodatkowa zmianę ze względu na uraz (okolic głowy) jak Barca dziś to drugiej drużynie również przysługuje dodatkowa zmiana. Żeby było sprawiedliwie.
0
@pt9 Nie, alkohol to zło.
1
@okiemtypera_lucaxx95 taki sam będzie jak w wigilie i święta będziesz w robocie?
;))))
2
@Safrani całkowita prohibicja, tak to powinno wyglądać.
1
@dv7wisnia Xavi chyba dalej wolny... ;)
17
@paweldunajecfcb Warto sie wstrzymać, tak na zawsze ;)
0
@PIWOSZ89 nie odbieraj nam nadzieji...
3
@NeroTFP1 Maskara, że do czegoś takiego dochodzi jeszcze w 21 wieku w cywilizowanym kraju....
Mam nadzieję że jakoś to dzieciątko się rozwinie, choć podejrzewam że do końca życia będzie czymś obciążone z powodu tego co "matka" jej zrobiła.
2
@Yoshi94 chcę po prostu mieć możliwość zrobienia zakupów jeśli będę potrzebował.
25
@Safrani No pomału idzie to w dobrą stronę.
2
@AmigoBlancos Jakoś ich teraz nawet bardziej lubię ;)
0
@lithotripter no właśnie nic, nawet szacunku.
0
@Marcin199310 przecież on nie zbierze tych 100k podpisów nawet...
Na jego nieszczęście te z ju tuba się nie liczą.
0
@Joe_Barbaro Na Makłowicza bo by wypędził z kraju tych wszystkich wegan i byłby spokój z ich nachalną indoktrynacją.
Mięso rządzi!
6
@Tasde To chyba dopiero jak oficjalnie będzie kandydował, tzn. zbierze te 100k podpisów i złoży je w PKW i zostaną one zatwierdzane. Dopiero wtedy będzie musiał zrzec się funkcji prezesa IPN.
1
@bartekvisca Sensible soccer. Nostalgia za latami dzieciństwa spędzonego m.in przy tej grze.
1
@Rust_Cohle Grosik, TurboGrosik i Kamil Grosicki.
0
@wojopancer czyli scenariusz że zdobywają majstra, a po sezonie ze względu na te kwasy opychają Viniciusa do Arabii za 400 mln ojro i przebudowują skład na jeszcze lepszy...
Nie dziękuję. Wolę żeby Mbappe u nich nie odpalał w ogóle.
2
@Benz to że na Ukrainie wybrali sobie aktora na prezydenta nie znaczy że my mamy pójść ich śladem i wybrać celebryte z tiktoka...
1
@Kamiloza91 nie wiem, tak.
0
@Mitch_Atleta jak w środę walnie hattrika to spokojnie możesz go umiescić w top3 ;)
0
@Kazragore dla mnie to czerwona i to taka bezdyskusyjna.
0
@Donnie_Darko a ja polecam. Oczywiście do wersji ju e sej mu daleko, ale ogólnie mi się to ogląda dobrze.
1
@norbi77 a ja mam odwrotnie. Dla mnie komentarz c+ to profesjonalizm, a eleven kolarzy mi się takim podwórkowym stylem bycia, niby ok ale jednak nie do poważnej piłki.
0
@Aragorn33 @PIWOSZ89 najśmieszniejsze że w sumie obie wasze wersje są prawdziwe.
0
@PatrykBarca Mimo wszystko z sentymentu nie zrzekam się funkcji Prezesa Ambasady Brazylii mimo ciężkich czasów i płaczliwych przedstawicieli...
0
@PatrykBarca Nie, wystarczy Raphinii. Albo starsze Roniego, Ronaldo (R9) czy Rivaldo.
Zresztą zdjęcie Viniego jest obecnie niepożądane, ale nie mogę zdradzić z jakich względów. To tajemnica Ambasady.