5

@barteq "Może teraz nabierze trochę pokory "
Nie liczyłbym na to, ba nawet wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej będzie pajacował i zwalał wszystko na innych.

1

@Trojanek23 co Ty masz z tym "pomazańcem"? Któryś raz już już wyjeżdżasz z takim dziwnym tekstem. jakieś kompleksy religijne czy co?

2

@Roobo Straszne. I co my teraz z tym zrobimy...?

1

@mekston muszę bo potrzebuje 9 zł.

1

@Kamilos84 i to pewnie gość w tym domu a nie gospodarz ;)

0

@Encore Co by nie mówić o Vinim to brak go w 10tce u tego jegomościa jest absurdem, widać Slavador nie lubi Brazylii. I tak to wygląda w tym plebiscycie. Nie ważna pilka, ważne koneksje geopolityczne... Coś jak w tej muzycznej Eurowizji...

0

@HypeR zabrałbym 3 losowe ZP CRa i dałbym je Messiemu.
Pozdrawiam Ambasadę Argentyny.

1

@PatrychoO Ale w czym Ci to przeszkadza? Nie chcesz - nie oglądasz i tyle.
Nawet jakby wyszła z tego nowego filmu kicha to coś by to zmieniło w odbiorze pierwszej części?? jakoś by to umniejszyło klasykowi?

Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia, że ludzie nie chcą by powstawały kolejne części, remaki, sequele, prequele. Ba, zdarzało się że jakieś petycje w internetach powstawały żeby nie kręcili jakiegoś kolejnego filmu...
Jak ktoś nie chce niech nie ogląda, ale niektórzy chętnie zobaczą kolejny film z danego "uniwersum".

1

@PatrychoO "GLADIATOR 2 - bardzo nie chciałem tego filmu"

Bo?

2

Dla fanów The Office, on to zrobił naprawde: https://www.facebook.com/share/r/YtN6k9niQhHTDVqX/

1

@Kidd kto pyta nie błądzi, no chyba że @Sulimo ;))))

4

@Sulimo ja bym dziewięć obstawił.
Kto da więcej?

0

@adrian89 "To czemu nie wypiszą się z LM skoro jest ta UEFA taka niesprawiedliwa???"
To chyba własnie po to chcą tej Superligi.

2

@Herato Wyparło?

0

@Kgorecki2500 Niech będzie, trochę głosów Mentzenowi zabierze.
Także same plusy.

0

@FcPortoFan1999 nie no, Rodri nie przejdzie do odwiecznego rywala.
;)

9

Szef France Futbol (organizatora tego plebiscytu):
"To było bliskie zwycięstwo, nie rozstrzygnęło się o wiele. Oczywiście Vinícius na pewno ucierpiał przez obecność Bellinghama i Carvajala w czołowej piątce, bo matematycznie odebrało mu to kilka punktów. W dziesiątce był też Toni Kroos. To też podsumowuje sezon Realu, w którym prowadziło go 3-4 piłkarzy, a sędziowie podzielili swoje głosy między nich, na czym skorzystał Rodri, który jest pięknym zdobywcą Złotej Piłki. Było jednak bardzo blisko."

I właściwie to wszystko podsumowuje i wyjaśnia. Vinicius nie przegrał przez swoje zachowanie na boisku ale przez swoich kolegów... Teraz powinien im to wyjaśnić na traningu ;)

A tak całkiem poważnie to chyba jest w tym sporo racji że Rodri wygrał głównie przez to że głosy na Viniego sie rozproszyły na kolegów. Choć oczywiście Rodri też zasłuzył. Każdy z tej trójki (Vini, Rodri, Carvaial) miał "papiery" na zwycięstwo.
Dziwi mnie tylko że Belingham przeskoczył Carvaiala, ale tu chyba zdecydowała medialność i jego bramki z zeszłego sezonu (czyli jak zawsze hendicap graczy ofensywnych).

1

@barcacrew23 m a g i a

3

@NeroTFP1 Tryplet loading... ?
Nie mam nic przeciwko.

3

@Comentateiro pusty jak pusty, nic z tym nie zrobimy, ale myślę że on przegrał nie ze względu na to że ma mózg wielkości orzeszka, ale dlatego że był Belingham i Carvaial w ścisłej czołówce.
Sam naczelny tej francuskiej gazety przyznał, że Vini przegrał prawdopodobnie przez to że głosy na niego rozłożyły się po trochu też na Belinghama (który pod względem liczb miał sezon życia, którego już nie powtórzy) i na Carvaiala, który drużynowo wygrał najwięcej.

0

@totalcrack 9 listopada na stronie tej francuskiej gazety ma być dopiero podane.

0

@totalcrack ehhh, a mówią że głupich nie sieją...

4

@hoeniker podziękował? chyba pogratulował

0

@totalcrack To żeś się wczoraj popisał i walnąłeś głupotę też niczego nie zmienia...

"Ciekawe jakie okładki Mareczki i Asika JUTRO wlecą?
Escandalo murowane"
dziś:
"Obserwuj okładki bo niedługo.."

oo to już nie jutro a rozszerzamy to na dłuższy bliżej nieokreślony czas...

Gościu, to że niktóre gazetki są na usługach jakiś działaczy to wiadomo, dziennikarze też są stronniczy i mają swoje sympatie i antypatie, to że niedługo wleci spawa Nigeiry lub coś podobnego to oczywistość.
Ale Ty napisałeś że HISZPAŃSKIE gazety będa pisać o skandalu bo wygrał HISZPAN (a nie pewien Brazylijczyk) ...

0

@totalcrack No i żeśmy zobaczyli...

1

@zgiru także Xavi i iniesta...
Jesteśmy w doborowym gronie.

2

@Who_you_mam Karol? Karol Strasburger? To ty?

0

@totalcrack @daniel32778
i co chłopaki, gdzie ta "burza" i "escandalo" w hiszpańskich gazetach????
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14969373#comment-14969373

0

Dobra co się pośmialiśmy to się pośmialismy, czas spać bo jutro rano znowu do roboty. Niech noc będzie tak dobra jak wieczór.

0

@totalcrack xD.... Jak to mawia młodzież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?