1

@ObiwanKenobi też to odpaliłem jakiś czas temu, chyba nawet pierwszego odcinka do końca nie obejrzałem...

0

@Kgorecki2500 wiem, wiem. Dziś wieczorkiem planuje odpalić sobie.

6

@Sysia11 po prostu Messi tak słabo te karne strzela że tylko jeden trafił.
;)

2

A to wszystko, ta porażka w drugiej połowie, to przez Szpaka, to on kończąc pierwszą połowę jak był spalony wybił z rytmu naszych piłkarzy.

0

Ale to faktycznie wygląda jak ostatni klasyk. Do przerwy remis z lekkim wskazaniem na Real/Polskę a po przerwie demolka i 4:0.
Edit. No dobra 5:0...

0

Z Michniewiczem byśmy tu zremisowali.

1

@Comentateiro faktycznie, zapomniałem, przepraszam.
Przepraszam, że się urodziłem, zachowałem się jak gówniarz. To się więcej nie powtórzy.

1

@norbi77 "W zeszłym sezonie przecież (chyba)Almerię (na pewno drużyna, która spadła) na dwóch spalonych oszukali i to w jednym meczu. I było o tym głośno.
Pamiętam jak Laboga z Ćwiakałą w programie La Liga o tym szeroko dyskutowali, a linie to były wyrysowane chyba linijką."

Nie chcę wyjść na czepliwego ale ta technologia z tym spalonym jest dopiero od tego sezonu w lidze hiszpańskiej...
Ale to tak na marginesie bo i dla mnie tutaj powinni ta bramkę uznać.
Nie mnie oceniać czy tam był 2mm spalony czy nie ale takie sytuacje na styku powinny być puszczane zgodnie z duchem gry i bramka powinna być uznana.

5

@Majowy_ przecież już było wcześniej info że amerykańska firma ma problemy finansowe i że rezygnuje z chyba trzech nowych inwestycji, w tym tej u nas.

0

@AduŚ07 tak, aczkolwiek nie dam głowy że gdzieś po drodze ominąłem jakiś odcinek/odcinki.
Ale oglądałem, nawet te już bez Foxa Muldera.

0

@Bolton w Miami Heat? Który to z koszykarzy?

2

"Rząd USA kontaktuje się z kosmitami? Szokujące zeznania urzędników"
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/rz%C4%85d-usa-kontaktuje-si%C4%99-z-kosmitami-szokuj%C4%85ce-zeznania-urz%C4%99dnik%C3%B3w/ar-AA1u7W0n?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=a6b39ecd3c8b4541bdf3008a6d897212&ei=14

Wiedziałem! Zielone ludziki istnieją!
Tylko nie są zielone a szare. Wiem bo widziałem je w "Archiwum X".

1

@Adran360 Abstrahując od sesnowności tego turnieju to sam kształt tego trofeum mi się podoba, w końcu coś nie z zastawy obiadowej (puchar, talerz/patera).

1

@Arkon w komunikacji miejskiej nie ma nic złego, ja tutaj bardziej piłem do tych słynnych pokazówek Trzaskowskiego ze zdjęciami z tramwajów czy autobusów...

2

Dziś Edyta Górniak obchodzi swoje 52 urodziny, ale to zleciało. Człowiek za dzieciaka podkochiwał się w niej, a potem przyszły media społecznościowe i dowiedział się co ona wygaduje i szybko przeszło...

3

@Zieliniak Bo poważni, rozsądni ludzie wiedzą jakie to bagno i tam się nie pchają...

4

@betonito ufff jak dobrze że u nas nikt na ZP nie liczy...

6

Te najbliższe wybory prezydenckie to będzie jakiś kabaret...
Trzaskowski (lewy miłośnik komunikacji miejskiej), Hołownia (dowcipniś/kabareciarz), Mentzen (tiktoker), Stanowski (celebryta szukający atencji), Gawryluk (jeśli to prawda to bez komentarza...) plus jeszcze ktoś z PiSu i Lewicy, ktokolwiek to nie będzie poważnym kandydatem nazwać go nie będzie można. A i jeszcze te oryginały w postaci Żółtka czy Tanajno...
Kampania i debaty na pewno będą zabawne ale niestety kto by tego nie wygrał zabawnie nie będzie (dla kraju).

Naprawdę prawie 40 milionowego kraju nie stać na porządnego, poważnego kandydata na prezydenta?

2

@tbas "Wyobraźcie sobie ryzyko wojny, jakieś napięcia na granicy wschodniej i prezydenta Trzaskowskiego na czele kraju. "
Też sobie tego nie wyobrażam, ale tak samo mam z Hołownią czy Mentzenem. Wszyscy to takie ciepłe kluchy, którzy tylko w mediach by paradowali.
W ogóle w tych wyborach (choć nie ma jeszcze oficjalnego kandydata Lewicy i PiSu) to jakoś nie widzę gościa który naprawdę stanąłby na wysokości zadania.

0

@ferdas_rawa ok, rozumiem. Ale nie rozumiem jak można wymagać od tej chociażby nieszczęsnej lewicy (żeby nie było, to ostatni partia na którą bym zagłosował) żeby zrealizowała swoje wszystkie wyborcze obietnice jak jest tylko małym koalicjantem. To nie oni rozdają karty i to nie oni decydują co będzie przegłosowane a co nie.
Nie wiem jak to wam wytłumaczyć jeszcze inaczej. Może tak, od PiSu mogliśmy wymagać wszystkiego (wiem że ze Zjednoczona Prawica ale to prawie to samo), mieli nawet swój trybunał i swojego prezydenta.
Teraz jest koalicja, która ma przeciw sobie tego nieszczęsnego prezydenta, TK o do tego sami muszą pogodzić wewnątrz koalicji często sprzeczne ze sobą kwestie. Choćby kwestia aborcji i stanowiska PSL a Lewica. To przecież dwie przeciwne strony.
Może teraz zrozumiecie że nie można od tej koalicji wymagać spełnienia wszystkich obietnic PO/PSL/Hołowni/Lewicy. No po prostu tego pogodzić się nie da.
I teraz takie dziennikarzyny czy ludki na socjal mediach wybierają sobie najlepiej skrajne kwestie jednej z partii i mówią że nie realizują ich...
Jakby w ogóle wynik wyborów nie miał znaczenia....
Wymagać możemy spełnienia wszystkich obietnic od partii która wygra wybory i będzie rządzić samodzielnie. Każda koalicja to jakiś kompromis to w jakimś stopniu rezygnacja z niektórych postulatów danych koalicjantów. Co nie znaczy żeby w ogóle nie rozliczać tych oszustów politycznych.
Tyle ode mnie.

0

@ferdas_rawa losuje...
Ja pier... Czy wy nie potraficie ograrnac najprostszych rzeczy...
Stwierdziłem tylko że głupotą jest wierzyć że dana partia zrealizuje wszystkie swoje obietnice wyborcze, a TYM BARDZIEJ jak po wyborach okazuje się że jest tylko "małym koalicjantem". Tylko tyle i aż tyle.

0

@SzczenaWojtula wow wygrałeś.

0

@draxidox Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści, jeśli jesteś tak naiwny i wierzysz w te kampanijne kocopoły to tylko współczuje...

0

@Azi ale ja byłem zainteresowany ale już nie jestem. Dla mnie takie coś jest po prostu podejrzane i mimo zainteresowania danym produktem odpuszczam i szukam tego u innych sprzedawców.
Ale jak pisałem każdy robi jak chce.

0

@draxidox kolejny raz bo nie dociera:
"Po prostu trzeba wziąć jakąś poprawkę na to że te partie nie rządzą samodzielnie. Nie jestem od tego żeby pisać ile procent mają zrealizować z obietnic. Ale oczekiwanie że taka lewica w tym stanie faktycznym w koalicji zrealizuje 100% swoich postulatów jest jakimś wyższym przejawem ignorancji."

Nie czepiaj się procentów bo to nie chodzi czy 10 czy 20 czy 70%. Po prostu pisze o tym że partia która nie ma za wiele do powiedzenia w koalicji nie może zrealizować wszystkich swoich obietnic. Zresztą żadna partia nigdy nie zrealizuje wszystkich swoich obietnic, nie ma takiej.

0

@Azi "na wyłudzenia są paragrafy."
Pewnie że są, ciekawe tylko czemu ci wrobieni na wnuczka seniorzy czy samotne panie wrobione na żołnierza z zagranicy zwykle nie odzyskują pieniędzy...
Ja bym po prostu od tak nie przelał przykładowej stówy obcemu gościowi z internetu bo tak sobie w ogłoszeniu zaśpiewał, ale niech każdy robi jak uważa...
Dla mnie takie ogłoszenia z góry są skreślane, więc taki ktoś musi brać też pod uwagę że takim postępowaniem opgranicza sobie listę klientów.
Ale to wolny kraj i jego wybór, jeśli tak chce może tak robić.

1

@Nacopoco nie no. tutaj powinieneś napisać:
Serie A widzę zdrowa w tym sezonie. 1 punkt różnicy między 1, a 5 miejscem.

bo ten z szóstego się nie liczy. ;)

0

@RoberDzik nie przepadam za filmami przyrodniczymi. A jak już to wolę bardziej klimaty bardziej afrykańskie, lwy, tygrysy i te sprawy, aniżeli nudne pingwiny.

2

@Azi Rozumiem, nie jest to sytuacja komfortowa, często pewnie wiąże się z jakąś stratą czasu, czasem ze stratą jakiegoś możliwego zysku (w tym czasie sprzedający mógł np pracować zamiast czekać na klienta) itd.
Ale dla mnie pobieranie takich opłat jest po prostu nienaturalne, dziwne.
Jakbym ja widział takie ogłoszenie, to bym sobie pomyślał że to moze jakiś wałek i z góry bym nie brał tego pod uwagę.
A jaką mamy pewność, że jak przeleje (bo rozumiem że to trzeb zrobić wcześniej a nie na spotkaniu bo inaczej takie zabezpieczenie spotkania byłoby bez sensu) te 50/100 zł obcej, prywatnej osobie od tak bo tak jest w ogłoszeniu i się na nim stawie to mi odda?
Przecież to idealny scam dla oszustów. Wystawiają ogłoszenie że sprzedadzą auto w atrakcyjnej cenie, wrzucają jakieś zdjęcia auta znalezione w necie i piszą że oglądanie za te 50/100 zł bo ludzie nie przychodzą i łapią na to ludzi a spotkania nie ma bo auta też nie ma...

1

@mmaciass ok, rozumiem i w takim przypadku się zgadzam. Mi bardziej chodziło o szerszy kontekst w kwestii rozliczania partii z ich postulatów z kampanii w kontekście tego jaka będzie sytuacja po wyborach. Nie da się zrealizować wszystkich postulatów np lewicy i PSLu (choćby związanych ze światopoglądem) w tym stanie jaki mamy w sejmie.
O takie coś mi chodzi.
Oczywiście nie oznacza to że nie powinniśmy byc krytyczni wobec partii i nie rozliczać ich w ogóle.
Zresztą wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.
@pluszek
Ja nie wierze żadnej partii. Dla mnie wszyscy są tacy sami, byle tylko dorwać się do władzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?