Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 No nie.
"Z opracowań naukowych, podsumowujących aktualny stan wiedzy wynika, że optymalne dla zdrowia jest umiarkowane picie kawy (3-5 filiżanek dziennie), co może zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby niedokrwiennej serca o 11-13%."
https://ncez.pzh.gov.pl/choroba-a-dieta/kawa-dobry-czy-zly-nawyk-2/#:~:text=Z%20opracowa%C5%84%20naukowych%2C%20podsumowuj%C4%85cych%20aktualny%20stan%20wiedzy%20wynika%2C,zmniejszy%C4%87%20ryzyko%20rozwoju%20choroby%20niedokrwiennej%20serca%20o%2011-13%25.
Kawa ma swoje wady ale też ma i zalety.
Podaj mi coś podobnego a propo np papierosów...
1
@tomek8756 ja bym poszedł dalej, w ogóle zabronił papierosów i alkoholu i traktował je jak narkotyki (od strony prawnej).
8
@Kgorecki2500 Przyszły wyborca/członek Konfederacji????
;)))
1
@Eklerek ulubione?? hmmm, to będzie tak: (kolejność przypadkowa): barszcz z uszkami, krokiety i pierogi z kapustą i grzybami, ryba po grecku, sałtka warzywna, śledzie.
To chyba tyle, nie przepadam za to za rybami smarzonymi, w szczególności karpiem.
0
@Criss18Barca "Widziałem ten mecz, ale tam wałki sędziowskie szły..."
I o dziwo nie chodziło o mecz Realu...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10353074#comment-10353079
2
@Eklerek niech on dalej się bawi w celebryte z tiktoka, ale do polityki niech się lepiej nie bierze.
0
@MichuZ44 spokojnie, trochę cierpliwości i zaraz będą białe święta... wielkanocne.
2
@NeroTFP1 To podobnie jak ja w szkole średniej na wychowaniu fizycznym.
Być może miał nieco trudniejszych rywali, ale to szczegół.
0
@Bobo25 jeszce raz link bo coś nie pykło
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15085531#comment-15085606
0
@Aragorn33
No i nie wyszło, a miało być niemal wszystko gotowe do rozgrywania spotkań:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15085531#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15085531#comment-15085635
;)))
2
@Damiain w Smyku
1
@Nightraider fakt, już zapomniałem o pasterzu.
0
@marcin62 Koeman wróć!
;))))
0
@barteq " miał mnóstwo miejsca"
Pytanie czy o tym wiedział, zwykle napastnicy nauczeni są że szybko w polu karnym ktoś do nich doskakuje i uczą się jak najszybciej oddać strzał.
Ale ogólnie sie zgadzam, że wczoraj zabrakło po prostu skuteczności.
0
Jak to było mister Flick:
"jesteśmy szczęśliwi, że gó*niany listopad [tłumaczenie dosłowne] się skończył i teraz zaczyna się grudzień [śmiech]."
...
A tak poważnie, miałem ciężki wyjazdowy weekend i nie dałem rady wczoraj wieczorem obejrzeć meczu, dziś tylko skrót tutaj dostępny oraz pare komentarzy przeczytane.
Ogólnie nie było źle, graliśmy, stwarzaliśmy sytuacje, zabrakło skuteczności.
Ale takie mecze, z takim rywalem i na swoim stadionie to musi być komplet punktów jak chcemy wygrać majstra.
Wieczorem jak byłem zmęczony i się wcześniej położyłem to odpuściłem sobie mecz bo byłem przekonany że to będzie formalność i 3 punkty na konto wpadną, a tutaj taka przykra z rana niespodzianka.
Zepsuliście mi poniedziałek...
1
@MesQueUnClub_87 Puma w avatarze.
1
@FcPortoFan1999 żeby awansować potrzeba zadaniowca, także Michniewicz wracaj!
1
@paweldunajecfcb spokojnie, ogramy tą przereklamowaną Hiszpanię.
0
@FcPortoFan1999 alkohol to zło!!!
0
@FcPortoFan1999 Już raczej nie on, sprzedajemy się.
https://sport.tvp.pl/83957210/ekstraklasa-pogon-szczecin-bedzie-kanadyjska-krystalizuja-sie-plany-sprzedazy-decyzje-niedlugo
1
Malta, ufff, dobrze że nie San Marino, bo chłopaki sie rozegrali ostatnio.
4
Z Finami wygralismy 7:0 jak mecz był w Szczecinie, tak wiec olać narodowy. Dawać reprezentację do Stetina.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@gumaz nie znam tego utworu. Ja w ogóle muzykalny nie jestem.
0
@gumaz już od dawna nie, i ten ciągły ból głowy...
8
@Marian_Pazdzioch ja bym chciał, ale żona się nie zgadza.
0
@DiSBlaDE Nie to jego ząb.
3
@jacobFCB witaminę D zapewne.
1
@GigiAmoroso i ten bezradny Tomasz Hajto...
Piękny był to wieczór dla polskiej klubowej piłki.
Mimo że nie jestem sympatykiem tego klubu to doceniam tamtą drużynę.
1
@sergio5 A mimo wszystko w moim subiektywnym rankingu najlepsza 9tka świata.