Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jacobFCB witaminę D zapewne.
1
@GigiAmoroso i ten bezradny Tomasz Hajto...
Piękny był to wieczór dla polskiej klubowej piłki.
Mimo że nie jestem sympatykiem tego klubu to doceniam tamtą drużynę.
1
@sergio5 A mimo wszystko w moim subiektywnym rankingu najlepsza 9tka świata.
5
@fart przelewałem właśnie kilkanaście milonów pomiędzy swoimi rachunkami, może dlatego.
0
@barcelonaLM "Brest to na C+ studio było głównie o Barcelonie, mimo że jednocześnie był Bayern z PSG. "
Też mnie to wtedy zdziwiło, ale widać Polak rodak swoje zrobiło.
0
@tadzik447 wiem, dlatego napisałem że już się nie opłaca bo jutro się skończy ;)
0
@Rewolucja123 by dobrze leżał na uchu. W odpowiednim wieku takie aparaty słuchowe są refundowane.
1
@MesQueUnClub_87 acatar w tabletkach mi zawsze pomagał.
A poza tym już się nie opłaca bo jak mówią leczony katar trwa 7 dni, a nieleczony tydzień.
0
@Mitch_Atleta Po prostu śmieje się z takich przekazów, najpierw propaganda jak z najlepszych wzorców rosyjskich czy koreańskich (Płn.) przez 8 lat w tvp z tym n-tym ppowtarzaniem fur Deutschland, a teraz w druga stronę jedziemy...
Dla mnie wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Jak są w opozycji to co oni by nie zrobili, jak dobrze by rządzili, jak poprawili by służbę zdrowia, jak poprawili by wiele innych rzeczy...
A potem jak przychodzi do rządzenia budzą się i orientują się że jest takie coś jak budżet i jakaś odpowiedzialność za jego tworzenie i już inna narracja.
Idealnie to podumował ostatnio Krzysztof Bosak przy omawianiu w sejmie ustawy budżetowej:
""Ciekawa jest postawa posłów PiS: najpierw jeden z nich (pinokio) wyszedł zaatakować rząd za najwyższy deficyt w historii, a następnie w ponad stu szczegółowych głosowaniach popierają wszystkie poprawki budżetowe, z których każda w praktyce podnosi deficyt"."
Hipokryzja i dwulicowość to codzienna twarz niemal każdego polityka z Wiejskiej.
0
@Mitch_Atleta a świstak siedzi i zawija w te sreberka...
edit. strzał w płot.
Nie jestem sympatykiem PO. Kaczyński i Tusk to hipokryci i oszuści. Jak zresztą zdecydowana większośc polityków z każdej formacji.
0
@Mitch_Atleta to jednak nie fur Deutschland????
No nie no, jestem rozczarowany... Cały 8letni przekaz mediów Pisowskich do kosza...
Jakże to smutne.
0
@Eklerek "Na pewno ludzie, których nie stać na masło i jedzą bez niego pieczywo umierają ze śmiechu"
Dlatego napisałem że ja nie oceniam poziomu poczucia humoru tego Pana.
0
@gaucho104 Przepraszam, przepraszam że się urodziłem, zachowałem się jak gówniarz, to się więcej nie powtórzy.
0
@LOPEZ16 "odpowiedział w tonie żartobliwym "
Sam sobie odpowiedziałeś, że to był żart. Nie mnie oceniać czy śmieszny czy nie, ale jednak żart i w tej konwencji to trzeba rozpatrywać a nie na poważnie...
0
@gaucho104 Gdyby, gdyby, gdyby....
Gdyby Pena miał wąsy to byłby babc.. a nie to nie tak szło...
0
@Aragorn33 dalej podtrzymuje że złe zdjęcie wrzuciłeś...
To jeden wielki plac budowy...
2
@marcin62 ładnie Ci w tych różowych baletkach.
1
@Aragorn33 " ale tutaj wygląda to tak jakby było gotowe wszystko co miało być gotowe na otwarcie"
to chyba złe zdjęcie wrzuciłeś...
0
@FcPortoFan1999 to może tutaj Pogoni Szczecin się uda...
0
@Bartek1817 oprócz Mbappe.
3
@partymaker ???
Jak nie zabrali, jak zabrali.
10
Pan Krzysztof Bosak w jakże trafny sposób przedstawił działania partii opozycyjnych w sejmie na przykładzie dzisiejszych głosowań PiS:
"Ciekawa jest postawa posłów PiS: najpierw jeden z nich (pinokio) wyszedł zaatakować rząd za najwyższy deficyt w historii, a następnie w ponad stu szczegółowych głosowaniach popierają wszystkie poprawki budżetowe, z których każda w praktyce podnosi deficyt".
0
@gaucho104 dziś mi się nie chce.
1
@Lahey a u mnie w przyszłym roku minie 15 lat. Także powodzenia i wytrwałości.
1
Dzień dobry w ten miły poranek. Wczoraj Pogoń wygrała, Real przegrał. Czego chcieć więcej :).
Miłego dzionka.
12
@Muszynianka Chcecie wyłudzić pieniądze kłamiąc że telefonu nie odebraliście (w sensie koleżanka) i to jest właśnie oszustwo/wyłudzenie. Nic nie zmieni tego że nazwiesz to sobie "zadośćuczynieniem"...
Tak jak pisałem możecie złożyć skargę/reklamację na sposób doręczenia do firmy kurierskiej i tyle. Może zwrócą koszt przesyłki, może jakieś zadośćuczynienie zapewnią, tego nie wiem. Ale to o czym napisałeś w pierwszej wiadomości zgodne z prawem nie jest.
13
@Muszynianka "Nie chodzi o wyłudzenie"...
tymczasem:" Myślicie że można złożyć reklamacje że telefonu nie ma i odzyskać pieniądze ? "
To jest właśnie wyłudzenie/oszustwo.
24
@gaucho104 potwierdzam i zamykam temat, by ktoś nie zmienił rzeczywistości.
1
@Muszynianka ale w czym problem? Przecież dostała ten telefon. O jakiej kasie piszesz i co chcecie wyłudzić????
Co najwyżej jakaś skarga do inpostu i tyle.
0
@Derean oglądałem studio po meczu i tam coś mówili że to nie o te zapasy same w sobie chodziło tylko że tam obrońca go kopnął czy tam nadepnął na stopę, ale nie wiem gdzie to widzieli.
To tak na marginesie bo widzę że tutaj tylko na zapasach się skupili.