1

Na negatywne komentarze na osoby które zakładają tu konto po raz pierwszy redakcja mam nadzieję że zareaguje. Mają odpowiednie narzędzia do weryfikacji czy osoba zakłada tu konto pierwszy raz czy to multikonto. Miłego dnia życzę wszystkim kibicom FCB

0

@Gacek5 wyroki wydają a 1288 osób online pokazuje jak duża jest ta strona a nie tylko garstka osób

0

Komentarz usunięty

0

@partymaker jestem fanem Anisimowej i Sinnera ale Carlosa też lubię

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dzik miał wyraźne ślady ciągnięcia na linie przez urządzenie zmechanizowane

0

0

Co sądzicie o tym ze istnieje jakis % facetów który dał się pokonać kobiecie gdy wywiązała się agresja 1 vs 1. Wstyd i ujma na honorze czy są tu radykalni którzy powiedzą że nie może się już nazywać mężczyzną. Nie wliczam sytuacji gdy za kobietą stoi grupa innych osob i tylko czeka żeby zaatakować.

4

Witam wszystkich. Barcelonie kibicuje od 2009 roku. Nigdy nie byłem karany. Raz nie zdałem w szkole średniej

0

@Sulimo jak można grać tyle godzin w jedną grę i to tak średnia i nudna jakby wygenerowana przez AI. Te kamienie i drzewa itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?