0

@mekston . 1-1

1

No to jedziemy z tym meczem

0

Szkoda 18letniego Kimiego jutro pewnie znowu psychofani maxa zaatakują jego sociale że przepuścił Lando w Katarze jeśli ten wygra mistrza, a mechanicy będą zachęcać do buczenia na hymn brytyjski ale cóż się spodziewać po jego otoczeniu xd Nic dobrego nie można

0

@Azi taka prawda

0

0

Przypominam że maksio jak wygrywał swój pierwszy tytuł też nie wytrzymał nerwów i się wywalił w jednych z ostatnich kwalifikacji w sezonie na ostatnim zakręcie w Arabii Saudyjskiej. Wtedy też był z innej ligi już tak?

0

@pt9 tak inna liga jak wygrywa kwalifikacje a jak ktoś inny to znaczy że miał gorszy samochód xdd

0

@LeszekFCB Ferrari może w nowej generacji pojazdów się ogarnie to już 20 lat bez mistrzostwa chyba

0

Noris jedzie chyba żeby się nie rozbić, no cóż pewnie trochę ręką się trzęsie bo tu nie ma miejsca na błąd

0

@LeszekFCB taka prawda sam bylem w 2021 za Verstapenem bo ludzie oszaleli na punkcie Lewisa a miał dobry bolid

0

W każdym pokoleniu obecnie wygrywającego ludzie lubią nazywać goatem tutaj padło na przecietnego Verstapena wcześniej tak pisali o Hamiltonie

1

@Zieliniak Oscar dla mnie jeszcze lepiej #byleNieVerstapen

0

@LeszekFCB a real ma 14 lig mistrzów i co mam się nie cieszyc jak ich pokonujemy 4-0 albo 5-1?

0

Noris mistrzem już za 25h wielki ryk verstapeniarzy

10

@MichuZ44 tak i teraz dojdą mecze z kurakao i tego typu państwami więc ta lista będzie szybko zmieniona w nowej generacji

0

Legia tymczasem na miejscu spadkowym

0

@Douglas będzie głośno o embape ale liczę na zwycięstwo Hiszpanii lub Portugali oba zespoły grają fajny football

1

Kwalifikacje o 15 i okej

1

@macio_944 no cóż bywa i tak

0

@barcafan1789 a wiosna jaka fajna tam, teraz w sumie już trochę zimno

2

Aleksandra K., 31-letnia dziś prezeska rodzinnej firmy budowlanej, wciąż przebywa na wolności i prowadzi interesy, chociaż pięć lat temu spowodowała śmiertelny wypadek po pijanemu. polskie sądy

0

@ranger3120 ja tylko słyszałem jak Tusk oskarżył Nawrockiego że jakaś firma wspiera Rosję a on jej niby broni

5

@July_6_BcN straciłem przyjaciółkę po tym jak powiedziała że 'jesteśmy tylko przyjaciółmi sory'

0

Posłom nie udało się odrzucić weta prezydenta ws kryptowalut informuje TVN24

0

Komentarz usunięty

0

Norris o prawie 0,4 sekundy przed Verstappenem

0

@lithotripter Portugalia to ma droższe mieszkania na wynajem jeśli chodzi o zarobki od Polski. To już Hiszpania lepsza

1

@lajcior Nie .

0

@mekston dobrze chłopaki robią jest git niech wygra lepszy

1

@Fog_W_1899 światek Verstapena chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?