BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston . 1-1
1
No to jedziemy z tym meczem
0
Szkoda 18letniego Kimiego jutro pewnie znowu psychofani maxa zaatakują jego sociale że przepuścił Lando w Katarze jeśli ten wygra mistrza, a mechanicy będą zachęcać do buczenia na hymn brytyjski ale cóż się spodziewać po jego otoczeniu xd Nic dobrego nie można
0
@Azi taka prawda
0
@LeoMessiiBarcaPepa płynie
0
Przypominam że maksio jak wygrywał swój pierwszy tytuł też nie wytrzymał nerwów i się wywalił w jednych z ostatnich kwalifikacji w sezonie na ostatnim zakręcie w Arabii Saudyjskiej. Wtedy też był z innej ligi już tak?
0
@pt9 tak inna liga jak wygrywa kwalifikacje a jak ktoś inny to znaczy że miał gorszy samochód xdd
0
@LeszekFCB Ferrari może w nowej generacji pojazdów się ogarnie to już 20 lat bez mistrzostwa chyba
0
Noris jedzie chyba żeby się nie rozbić, no cóż pewnie trochę ręką się trzęsie bo tu nie ma miejsca na błąd
0
@LeszekFCB taka prawda sam bylem w 2021 za Verstapenem bo ludzie oszaleli na punkcie Lewisa a miał dobry bolid
0
W każdym pokoleniu obecnie wygrywającego ludzie lubią nazywać goatem tutaj padło na przecietnego Verstapena wcześniej tak pisali o Hamiltonie
1
@Zieliniak Oscar dla mnie jeszcze lepiej #byleNieVerstapen
0
@LeszekFCB a real ma 14 lig mistrzów i co mam się nie cieszyc jak ich pokonujemy 4-0 albo 5-1?
0
Noris mistrzem już za 25h wielki ryk verstapeniarzy
10
@MichuZ44 tak i teraz dojdą mecze z kurakao i tego typu państwami więc ta lista będzie szybko zmieniona w nowej generacji
0
Legia tymczasem na miejscu spadkowym
0
@Douglas będzie głośno o embape ale liczę na zwycięstwo Hiszpanii lub Portugali oba zespoły grają fajny football
1
Kwalifikacje o 15 i okej
1
@macio_944 no cóż bywa i tak
0
@barcafan1789 a wiosna jaka fajna tam, teraz w sumie już trochę zimno
2
Aleksandra K., 31-letnia dziś prezeska rodzinnej firmy budowlanej, wciąż przebywa na wolności i prowadzi interesy, chociaż pięć lat temu spowodowała śmiertelny wypadek po pijanemu. polskie sądy
0
@ranger3120 ja tylko słyszałem jak Tusk oskarżył Nawrockiego że jakaś firma wspiera Rosję a on jej niby broni
5
@July_6_BcN straciłem przyjaciółkę po tym jak powiedziała że 'jesteśmy tylko przyjaciółmi sory'
0
Posłom nie udało się odrzucić weta prezydenta ws kryptowalut informuje TVN24
0
Komentarz usunięty
0
Norris o prawie 0,4 sekundy przed Verstappenem
0
@lithotripter Portugalia to ma droższe mieszkania na wynajem jeśli chodzi o zarobki od Polski. To już Hiszpania lepsza
1
@lajcior Nie .
0
@mekston dobrze chłopaki robią jest git niech wygra lepszy
1
@Fog_W_1899 światek Verstapena chyba