1

@VamoSBarca88 Francja będzie

0

Dawać Portugalia musi być ćwierćfinal z Arg

0

@mekston rzadko w nocy jesteś

0

@Qba2312 zawsze można złożyć skargę przecież

2

Max w bandzie i humor gitowa szkoda że rusel bez kary za żółte flagi

0

O 16 kwalifikacje na torze w Austrii, szkoda że nie o 15 bo by człowiek teraz na coś popatrzał do obiadku to muszą tak późno robić xd

0

@draxidox pozdrawiam, również posiadacz

4

@LAMC_10 piwko zero, młodzi chyba częściej sięgają niż po zwykle

0

Kiedy Komisja Europejska tłumaczy Ci dlaczego musimy zastąpić spalinowki elektrykami

https://www.instagram.com/reel/DZfKjN6R2tM/?igsh=MXA0dnk3NGZ6cjI5eA==

2

Są wakacje nie musisz iść do szkoły sprawdzasz po powrocie z podwórka informacje na naszej stronie że Barca Taty Martino pokonała jakichś leszczy w letnim sparingu sześć lub siedem do zera. Grają Lionel Messi, Alexis Sánchez, Andrés Iniesta, Cristian Tello, Pedro, Xavi a do drużyny dołącza właśnie nowy nabytek Neymar Jr. Piękne czasy

6

Pamiętacie Orłowskiego dwa miesiące temu Valverde był najlepszym piłkarzem na świecie xd

0

Od dawna to wywalenia

0

@Jarema2000 nie każdy jej kibicuje.

0

@marcin62 nie miałem przyjemnosci

0

Powoli się rozkręcają Francuzi na tym mundialu. Czyżby Dembele 2 złota piłka z rzędu?

0

@maroon czyli Niemcy i tak 1 jak przegrają?

2

@Kgorecki2500 Spider-Mana dawno nie widziałem

0

@Kgorecki2500 Ty masz PC

0

2

Meczy nie ma tylko o 22? Czemu tak

0

@mekston Jak chcesz to będę tak robił

2

@Luciano99 ale pracownicy biur też marudzą że im za ciepło w powrocie do domu i w domu xd tutaj to już przesada

1

1

@mekston @Jak chcesz

2

Kibice Realu Madryt: Vinicius juz nigdy nie będzie strzelał seriami bramek:
Kibice Realu Madryt kiedy Vini nie gra z Mbape obok i strzela w Brazyli: :O(pikaczu)

1

Dzisiaj nagłówek w TVN Meteo na fejsie. Europa płonie. Co jak co ale to musi być mrugnięcie okiem dla widza

0

@Toretto afera jest. Widziałem filmik jak ten lekarz ubolewał na niskie zarobki lekarzy młodych, po czym z NFZ zarobił ponad milion czy tam 1.5 w rok

1

@Messibestplayerintheworld xddd. Nico Williams już był u nas na 150% :D śmieszny mnie że ktoś się jeszcze na takie posty nabiera

0

@MICHU2 bo nie ma dyktatora obok

0

@Sinirsey co?? Napisz bo nie każy ogląda teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?