BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamoSBarca88 Francja będzie
0
Dawać Portugalia musi być ćwierćfinal z Arg
0
@mekston rzadko w nocy jesteś
0
@Qba2312 zawsze można złożyć skargę przecież
2
Max w bandzie i humor gitowa szkoda że rusel bez kary za żółte flagi
0
O 16 kwalifikacje na torze w Austrii, szkoda że nie o 15 bo by człowiek teraz na coś popatrzał do obiadku to muszą tak późno robić xd
0
@draxidox pozdrawiam, również posiadacz
4
@LAMC_10 piwko zero, młodzi chyba częściej sięgają niż po zwykle
0
Kiedy Komisja Europejska tłumaczy Ci dlaczego musimy zastąpić spalinowki elektrykami
https://www.instagram.com/reel/DZfKjN6R2tM/?igsh=MXA0dnk3NGZ6cjI5eA==
2
Są wakacje nie musisz iść do szkoły sprawdzasz po powrocie z podwórka informacje na naszej stronie że Barca Taty Martino pokonała jakichś leszczy w letnim sparingu sześć lub siedem do zera. Grają Lionel Messi, Alexis Sánchez, Andrés Iniesta, Cristian Tello, Pedro, Xavi a do drużyny dołącza właśnie nowy nabytek Neymar Jr. Piękne czasy
6
Pamiętacie Orłowskiego dwa miesiące temu Valverde był najlepszym piłkarzem na świecie xd
0
Od dawna to wywalenia
0
@Jarema2000 nie każdy jej kibicuje.
0
@marcin62 nie miałem przyjemnosci
0
Powoli się rozkręcają Francuzi na tym mundialu. Czyżby Dembele 2 złota piłka z rzędu?
0
@maroon czyli Niemcy i tak 1 jak przegrają?
2
@Kgorecki2500 Spider-Mana dawno nie widziałem
0
@Kgorecki2500 Ty masz PC
0
@MessiForeverTheBest heh
2
Meczy nie ma tylko o 22? Czemu tak
0
@mekston Jak chcesz to będę tak robił
2
@Luciano99 ale pracownicy biur też marudzą że im za ciepło w powrocie do domu i w domu xd tutaj to już przesada
1
@EzioAuditoreDF gitara
1
@mekston @Jak chcesz
2
Kibice Realu Madryt: Vinicius juz nigdy nie będzie strzelał seriami bramek:
Kibice Realu Madryt kiedy Vini nie gra z Mbape obok i strzela w Brazyli: :O(pikaczu)
1
Dzisiaj nagłówek w TVN Meteo na fejsie. Europa płonie. Co jak co ale to musi być mrugnięcie okiem dla widza
0
@Toretto afera jest. Widziałem filmik jak ten lekarz ubolewał na niskie zarobki lekarzy młodych, po czym z NFZ zarobił ponad milion czy tam 1.5 w rok
1
@Messibestplayerintheworld xddd. Nico Williams już był u nas na 150% :D śmieszny mnie że ktoś się jeszcze na takie posty nabiera
0
@MICHU2 bo nie ma dyktatora obok
0
@Sinirsey co?? Napisz bo nie każy ogląda teraz