0

Komentarz usunięty

0

@partymaker jestem fanem Anisimowej i Sinnera ale Carlosa też lubię

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dzik miał wyraźne ślady ciągnięcia na linie przez urządzenie zmechanizowane

0

0

Co sądzicie o tym ze istnieje jakis % facetów który dał się pokonać kobiecie gdy wywiązała się agresja 1 vs 1. Wstyd i ujma na honorze czy są tu radykalni którzy powiedzą że nie może się już nazywać mężczyzną. Nie wliczam sytuacji gdy za kobietą stoi grupa innych osob i tylko czeka żeby zaatakować.

4

Witam wszystkich. Barcelonie kibicuje od 2009 roku. Nigdy nie byłem karany. Raz nie zdałem w szkole średniej

0

@Sulimo jak można grać tyle godzin w jedną grę i to tak średnia i nudna jakby wygenerowana przez AI. Te kamienie i drzewa itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?