BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi nie no obrona mocno dostała przecież
1
@mekston nie wiem nie oglądam tego xd
1
Real Madryt: Courtois; Valverde, Asencio, Rüdiger, Valdepeñas; Tchouaméni, Arda Güler, Bellingham; Rodrygo, Vinicius i Mbappé.
Ławka: Łunin, Mestre, Huijsen, Joan Martínez, Ceballos, Cestero, Thiago, Gonzalo, Brahim i Mastantuono.
3
@Popitek12 i jesteś zaproszony
0
@fart ja za nimi nie jestem, ale dzisiaj muszą wygrać bo odpadną
3
Kansas City chiefs na prowadzeniu z Chargers
0
@Kgorecki2500 jak ty kotów nie masz
0
Czy jak pójdę do prywatnego lekarza, to moja doktor rodzinna widzi w systemie co on mi zrobił za "badanie"? Nie chcę żeby to było w historii. Wiem że widać recepty.
0
New England Patriots - Buffalo Bills. Polsat Sport fight pokaże dziś
4
Poproszono Trzaskowskiego o zrobienie szlachetnej paczki dla potrzebującej dziewczyny. Spakował jedną parę skarpet i książkę legendy warszawskie.
0
@Derean wtedy Alonso poleci
0
@bartekvisca Najlepszy
0
@takisobiektos ta zniszczył, druga porażka Oklahoma w 25 meczach przecież nie będą wygrywać wszystkiego zawsze
1
@severius Ferran robi swoją robotę też. Z mocnymi drużynami nie idzie całej Barcelonie nawet Yamalowi, więc nie atakuj ferrana przy okazji jak chcesz raszforda
1
@Matheu12 jakim rezerwowym jak jest już podstawowym a rezerwowym lewy?
1
Xabi zostań na trybunach
0
@Nazio_87 i tak to się kręci w tym sezonie
1
@Bolton wjedzie jak złoto jutro po 21
0
Postaw mi kawę.
3
Witam wszystkich w sobotę, niech ten dzień będzie udany
0
Komentarz usunięty
4
@Luciano99 Typ z młotkiem to Ty?
2
@gumaz bardzo dobrze policjant zrobił więcej takich
0
Sędzia Alejandra Gil tak czy nie?
0
Kogo ratujesz? Mały kotek/Twój ex
Ja nie wiem
1
@michal26 już uratowali wygrywając w ostatniej kolejce Raków ma zapewnione top 3;)
0
@barcelonaLM no i w sumie jestem za
2
@barcelonaLM nie interesuje się tym. NBA i NFL, F1
0
Ale ze Słowian Bratysława nie wyprzedziła Legi w tabeli, myślałem że to wiekszy klub
0
@Criss18Barca myślę że to wina prezesa