BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO @BulaKG
0
@BialyKolorDoDupy w następnym meczu będzie 62 tysiące, czego nie wiesz
0
@MessiForeverTheBest zapłać mi odszkodowanie
2
@ranger3120 super serial ale niektóre żarty śmieszne niczym @Frimpong
0
Mów mi Marta. .
1
@Nazio_87 Ojciec za pisem ja za konfą nie było o co się szarpać
0
@Tasde no coś słyszałem że jest przewaga Mercedesa i RB ale myślałem że to chodzi o bolid i będą musieli go poprawić a tu o silnik dla wszystkich zespołów korzystających to nieźle
0
@Tasde dzięki za info. Czyli wszystkie zespoły korzystające z silnika merca będą dopuszczone + redbul to już oficjalnie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Laporta nie kłamał będzie dach na camp nou. https://zapodaj.net/plik-Agu3obDLZ2
0
Banda bezdomnych alkoholików się mi wydziera pod oknem i piją. wjeżdżać w nich teraz czy poczekać jeszcze?
5
Laporta dimision
0
@Damian11 z Olmo nic nie wiadomo. Jak leczenie zachowawcze nie przyniesie skutku to operacja barku ale nie ma kiedy zrobić bo po sezonie mistrzostwa świata
0
No to jedziemy z tym tankowaniem samochodu, ceny tak niskie że chyba wleje do pełna
0
@barcowy1899 taki który odmieni Kubarsjego
2
@RoberDzik czyli działają na Twoje serce byku
0
@FCB_dimiC Balcerowicz też miał i co
1
@Robert_Kubica zaraz zleca się głosy że hejtujesz kogoś z depresją
0
@KrwawiaceoczyVEB kto to Gabi?
1
@heniusss przecież on żyje..
2
Synowie Negeiry w akcji
2
Balde to by w Legi siedział na ławce
0
@Kuchar ty no nie wiem..
0
Ze spalonego no bo skąd...
1
Z karnego no bo skąd... Uf dobrze że nie ma lewego
0
@Janas11224 Patoszik
1
Jedziemy z z tym meczem kolejki!
@mekston
0
Z karnego no bo skąd.