BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan gola zdobył
0
Spieprzylicie nam środę
2
@norbi77 o co chodzi właśnie z tym pachołkiem
0
Oho zaczyna się zwalnianie Arboledy na tej stronie
0
@Kitek1640 w skrócie Real Madryt
0
@Piatus98 dlaczego karne? To pełnoprawne rozgrywki
0
Ale bym manite takiemu Krosowi zapakował. Szkoda że nie był częścią realu w tych ostatnich naszych potężnych klasykach
0
Paulina Heniek-Klęska
0
@Filipem w sumie tak, Pedri jechal odwiedzić Ferrana w szpitalu po operacji w maju teraz łącze kropki.
3
@maroon jak Rosja się bała swój tankowiec zabezpieczyć przed USA a co dopiero Grenlandię
1
@Puyolex najlepiej na oficjalnej stronie kupić a lada dzień ogłoszą pojemność stadionu 62 tysiące. Powinno wystarczyć
1
@Puyolex to ja mam zarezerwowany lot na ten mecz xd
1
@Puyolex super, ja byłem raz ale mecz był jeszcze na stadionie olimpijskim i wybrałem The George Payne Irish Pub gdzie była super atmosfera, wiele ekranow ale drugiej połowy już nie pamiętam.
0
@mekston jestem tu legalnie
0
@krzywy Mbappe obwinia Grenlandię za zwolnienie Xabiego
2
@AlexDark00 zależy od miejsc VIP na stadionie czy Tabas zezwoli
2
to twój dom João!
0
@jakub1906 czemu tak?
0
@gumaz potwierdzam byłem tym uczniem
0
@clyde chłop nie jest jeszcze mega czarny trzeba wybielać póki się da
1
@Frimpong tylko ze złota piłka to trochę taki konkurs popularności. Ile razy Yamal był zawodnikiem meczu a powinien Pedri w tym sezonie.
Edit. Po wygraniu superpucharu przez Barce wiele stron sportowych w relacji wstawialo Yamala po prostu to jest twarz rozpoznawalna i się klika
3
@Faro real madryt. Postać znana
0
@Patinka353 no to oficjalna strona, skoro to Twoje marzenie to powinieneś być dobrze zaznajomiony w tym temacie...
0
@Patinka353 też celuje w ten mecz zobaczymy. Biletów Ci nie zabraknie, 62 tys będzie dostępne. W ostateczności pójdziesz do strefy kibica w jakimś barze z Hiszpanami. Ja sam się zastanawiam jak bilety będą po >200 euro żeby tak zrobić.
0
@clyde Benzema ma podobno aspiracje trenerskie
1
@JanuszKorwinMikke już bez przesady to nie Mbape
3
PSG obrzydliwy klub
0
@prokar1 Kounde i Balde chyba potrzebują rywalizacji oni akurat obniżyli formę
0
Dobrze że nie Zidane skubaniec umiał w tą grę
1
@FanBarcYxD nie był ale pakuj walizki głupia sprawa wyszła