0

@PuszkinFan gola zdobył

0

Spieprzylicie nam środę

2

@norbi77 o co chodzi właśnie z tym pachołkiem

0

Oho zaczyna się zwalnianie Arboledy na tej stronie

0

@Kitek1640 w skrócie Real Madryt

0

@Piatus98 dlaczego karne? To pełnoprawne rozgrywki

0

Ale bym manite takiemu Krosowi zapakował. Szkoda że nie był częścią realu w tych ostatnich naszych potężnych klasykach

0

Paulina Heniek-Klęska

0

@Filipem w sumie tak, Pedri jechal odwiedzić Ferrana w szpitalu po operacji w maju teraz łącze kropki.

3

@maroon jak Rosja się bała swój tankowiec zabezpieczyć przed USA a co dopiero Grenlandię

1

@Puyolex najlepiej na oficjalnej stronie kupić a lada dzień ogłoszą pojemność stadionu 62 tysiące. Powinno wystarczyć

1

@Puyolex to ja mam zarezerwowany lot na ten mecz xd

1

@Puyolex super, ja byłem raz ale mecz był jeszcze na stadionie olimpijskim i wybrałem The George Payne Irish Pub gdzie była super atmosfera, wiele ekranow ale drugiej połowy już nie pamiętam.

0

@mekston jestem tu legalnie

0

@krzywy Mbappe obwinia Grenlandię za zwolnienie Xabiego

2

@AlexDark00 zależy od miejsc VIP na stadionie czy Tabas zezwoli

2

to twój dom João!

0

@jakub1906 czemu tak?

0

@gumaz potwierdzam byłem tym uczniem

0

@clyde chłop nie jest jeszcze mega czarny trzeba wybielać póki się da

1

@Frimpong tylko ze złota piłka to trochę taki konkurs popularności. Ile razy Yamal był zawodnikiem meczu a powinien Pedri w tym sezonie.
Edit. Po wygraniu superpucharu przez Barce wiele stron sportowych w relacji wstawialo Yamala po prostu to jest twarz rozpoznawalna i się klika

3

@Faro real madryt. Postać znana

0

@Patinka353 no to oficjalna strona, skoro to Twoje marzenie to powinieneś być dobrze zaznajomiony w tym temacie...

0

@Patinka353 też celuje w ten mecz zobaczymy. Biletów Ci nie zabraknie, 62 tys będzie dostępne. W ostateczności pójdziesz do strefy kibica w jakimś barze z Hiszpanami. Ja sam się zastanawiam jak bilety będą po >200 euro żeby tak zrobić.

0

@clyde Benzema ma podobno aspiracje trenerskie

1

@JanuszKorwinMikke już bez przesady to nie Mbape

3

PSG obrzydliwy klub

0

@prokar1 Kounde i Balde chyba potrzebują rywalizacji oni akurat obniżyli formę

0

Dobrze że nie Zidane skubaniec umiał w tą grę

1

@FanBarcYxD nie był ale pakuj walizki głupia sprawa wyszła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?