BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 osobiście uważam że NATO jest silniejsze dzieki niemu bo postraszył kraje członkowskie Unii do zwiększenia wydatków na obronność
1
@jaras121 dla mieszkańców USA jest lepszy Trump a dla Uni europejskiej i Rosji był Biden.
0
@macio_944 wciąż lepszy niż bidet
1
@Safrani
bo już wszystko mi wypada
I to jest tylko moja sprawa
Z kim i jak
1
Ter Stegen blisko Girony!
Edit: Padło słynne Here we go
0
Myślicie że Rutkowski rozwiąże sprawę Iwony Wieczorek? A może sprawcą jest mężczyzna idący za nią z ręcznikiem widoczny na nagraniu
1
@Giwera masakra co się z chłopem stało
2
@Sulimo 4 jedna z moich ulubionych części. Fajna gierka. Z ciekawostek to można zabić też drugiego z rodzeństwa w jakiejś lokacji później w zależności od wyboru zakończenia.
2
@blakkudium oby na kwiecień otwarli może się przejdę
0
Trwa rekrutacja do podkarpackiej policji. Chętnych jest więcej niż miejsc
0
@Czajka90 Nie .
1
Copa del wyjazd. W całej edycji bedziemy raz na Camp Nou
0
@Fog_W_1899 słabeusz u siebie to na Bernabeu musieli grać
0
@macio_944 mocno...
0
@macio_944 rozumiem
0
@Stanio87 może Raphinia by nie dostał stłuczenia i strzelił na 1-0 z tych zmarnowanych sytuacji albo mieli inni trochę lepszy celownik tego się nie dowiemy w każdym razie czeka nas teraz piekielnie trudny okres intensywności
1
@JimMorrisonFCB mówiłem jak zobaczyłem skład w meczu z Racingiem Santander że "to się nie uda.."grają cały czas co 3 dni teraz powinno być więcej rotacji
1
@zadafcb Seattle wygra superbowl
0
@fart to miasto obok Bostonu
0
Może jeszcze wpadnie jakiś Allah
10
Cubarsi w każdym meczu popełnia błąd a Laporta sobie klepie po plecach Araujo i Christiansena i proponuje nowe kontrakty a Inigo puścił xd
0
Olmo na aferę teraz
0
@Nazio_87 bardziej Olmo Milik
0
@buglikos coś mi to mówi
0
Flick dalej zmian nie zrobił
0
@FcPortoFan1999 co tam się dzieje?
0
Raphinia. w niedzielę jesteś potrzebny
0
@Nazio_87 ta szczególnie Marciniakowi tak jak w meczu z Interem
0
@RinooniR musiał być potrzebny z Santander...
2
No tak ale Raphinia musiał grać z Santanderem xd