0

@jaras121 osobiście uważam że NATO jest silniejsze dzieki niemu bo postraszył kraje członkowskie Unii do zwiększenia wydatków na obronność

1

@jaras121 dla mieszkańców USA jest lepszy Trump a dla Uni europejskiej i Rosji był Biden.

0

@macio_944 wciąż lepszy niż bidet

1

@Safrani
bo już wszystko mi wypada
I to jest tylko moja sprawa
Z kim i jak

1

Ter Stegen blisko Girony!
Edit: Padło słynne Here we go

0

Myślicie że Rutkowski rozwiąże sprawę Iwony Wieczorek? A może sprawcą jest mężczyzna idący za nią z ręcznikiem widoczny na nagraniu

1

@Giwera masakra co się z chłopem stało

2

@Sulimo 4 jedna z moich ulubionych części. Fajna gierka. Z ciekawostek to można zabić też drugiego z rodzeństwa w jakiejś lokacji później w zależności od wyboru zakończenia.

2

@blakkudium oby na kwiecień otwarli może się przejdę

0

Trwa rekrutacja do podkarpackiej policji. Chętnych jest więcej niż miejsc

0

@Czajka90 Nie .

1

Copa del wyjazd. W całej edycji bedziemy raz na Camp Nou

0

@Fog_W_1899 słabeusz u siebie to na Bernabeu musieli grać

0

@macio_944 mocno...

0

@macio_944 rozumiem

0

@Stanio87 może Raphinia by nie dostał stłuczenia i strzelił na 1-0 z tych zmarnowanych sytuacji albo mieli inni trochę lepszy celownik tego się nie dowiemy w każdym razie czeka nas teraz piekielnie trudny okres intensywności

1

@JimMorrisonFCB mówiłem jak zobaczyłem skład w meczu z Racingiem Santander że "to się nie uda.."grają cały czas co 3 dni teraz powinno być więcej rotacji

1

@zadafcb Seattle wygra superbowl

0

@fart to miasto obok Bostonu

0

Może jeszcze wpadnie jakiś Allah

10

Cubarsi w każdym meczu popełnia błąd a Laporta sobie klepie po plecach Araujo i Christiansena i proponuje nowe kontrakty a Inigo puścił xd

0

Olmo na aferę teraz

0

@Nazio_87 bardziej Olmo Milik

0

@buglikos coś mi to mówi

0

Flick dalej zmian nie zrobił

0

@FcPortoFan1999 co tam się dzieje?

0

Raphinia. w niedzielę jesteś potrzebny

0

@Nazio_87 ta szczególnie Marciniakowi tak jak w meczu z Interem

0

@RinooniR musiał być potrzebny z Santander...

2

No tak ale Raphinia musiał grać z Santanderem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?