3

Bodo/Glimt przed losowaniem myślałem że to dwa kluby

0

@michal26 a no to tak oczywiście.
Ja patrzę z perspektywy LM i słynnym Legia -Real 3-3 ale to była maszyna ta Legia

1

@michal26 taki ranking to ciekawostka bardziej. Kto z polskiej ekstraklasy może powalczyć w LM o jakieś skromne punkty jak te kraje które wyprzedzimy? Obecnie nikt

15

@Laminedependencia no i tutaj była szansa na 3 do 3. Real zaryzykował widząc jak bramkarz pobiegł do różnego. Nic nie stracili tym golem a mogli zrobić kontrę na remis

2

@Adran360 my mamy siatkówkę

4

@Giwera dla mnie @Frimpong ale gra w LM

2

@maroon najgorsza śmierć przez utonięcie. Ja wracam często do przypadków gdzie służby państwowe nie udzielają pomocy... Jak ostatnio 19 latek prosił o tlen i nie podali mu zabijając go

2

@MOLESTA unaja Emeriego bo to przyszły trener realu

0

@FcPortoFan1999 przegapiłes historyczny wieczór dla klubów z Lizbony, ugotowali wczoraj. (Myślałem że się interesujesz tą Ligą )

0

@FcPortoFan1999 co liga Portugalska wczoraj zrobiła w ostatnich sekundach Ligi Mistrzów to ich.

0

@Chimera no i po co Ci te bombardowania?

3

@mekston szansa dla Cristiano na miszcza

0

2

@Frimpong uciekam przed nimi bo są silni

0

@Oster273727 a niech sobie strzelił komu to przeszkadza

0

Główny wojskowy Izraela będzie nakłaniał Trumpa do ataku na Iran nawet jeśli ten przestanie mordować opozycję. Celem ma być odnawiający program nuklearny.

Izrael jak zawsze pierwszy do pokoju...

0

@Kozinho. Tak. Myślę że gol bramkarza w ostatnich sekundach można tak porównać

0

@michaleu czekam na gola Kunde z Realem w finale PK z tą muzyka

1

Właśnie wstałem i humor gitówa

4

@Kessie jak tam na nocce?

1

@Fido66 Asensio

0

@tbas no bardziej o fart mi chodziło białych

1

Eh real madryt może trafić na sporting w 1/8 i Bodo w 1/16

0

@Roobo wysłali bramkarza w pole karne to raczej potrzebowali bramki byli poza Top 24

1

@kulek22 tak i Bożydar iwanow

3

Pewnie część kibiców Realu ma na 5 do roboty i sobie śpi nie wiedząc o barażach

0

Dawać linki do różnego bo wyłączyłem real żeby nie strzelili

3

@ali3gator nie. Potrzebowali gola jeszcze jednego

0

@MessiForeverTheBest gola na wagę awansu

1

@AduŚ07 właśnie weszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?