BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bodo/Glimt przed losowaniem myślałem że to dwa kluby
0
@michal26 a no to tak oczywiście.
Ja patrzę z perspektywy LM i słynnym Legia -Real 3-3 ale to była maszyna ta Legia
1
@michal26 taki ranking to ciekawostka bardziej. Kto z polskiej ekstraklasy może powalczyć w LM o jakieś skromne punkty jak te kraje które wyprzedzimy? Obecnie nikt
15
@Laminedependencia no i tutaj była szansa na 3 do 3. Real zaryzykował widząc jak bramkarz pobiegł do różnego. Nic nie stracili tym golem a mogli zrobić kontrę na remis
2
@Adran360 my mamy siatkówkę
4
@Giwera dla mnie @Frimpong ale gra w LM
2
@maroon najgorsza śmierć przez utonięcie. Ja wracam często do przypadków gdzie służby państwowe nie udzielają pomocy... Jak ostatnio 19 latek prosił o tlen i nie podali mu zabijając go
2
@MOLESTA unaja Emeriego bo to przyszły trener realu
0
@FcPortoFan1999 przegapiłes historyczny wieczór dla klubów z Lizbony, ugotowali wczoraj. (Myślałem że się interesujesz tą Ligą )
0
@FcPortoFan1999 co liga Portugalska wczoraj zrobiła w ostatnich sekundach Ligi Mistrzów to ich.
0
@Chimera no i po co Ci te bombardowania?
3
@mekston szansa dla Cristiano na miszcza
0
@michal26 @July_6_BcN
2
@Frimpong uciekam przed nimi bo są silni
0
@Oster273727 a niech sobie strzelił komu to przeszkadza
0
Główny wojskowy Izraela będzie nakłaniał Trumpa do ataku na Iran nawet jeśli ten przestanie mordować opozycję. Celem ma być odnawiający program nuklearny.
Izrael jak zawsze pierwszy do pokoju...
0
@Kozinho. Tak. Myślę że gol bramkarza w ostatnich sekundach można tak porównać
0
@michaleu czekam na gola Kunde z Realem w finale PK z tą muzyka
1
Właśnie wstałem i humor gitówa
4
@Kessie jak tam na nocce?
1
@Fido66 Asensio
0
@tbas no bardziej o fart mi chodziło białych
1
Eh real madryt może trafić na sporting w 1/8 i Bodo w 1/16
0
@Roobo wysłali bramkarza w pole karne to raczej potrzebowali bramki byli poza Top 24
1
@kulek22 tak i Bożydar iwanow
3
Pewnie część kibiców Realu ma na 5 do roboty i sobie śpi nie wiedząc o barażach
0
Dawać linki do różnego bo wyłączyłem real żeby nie strzelili
3
@ali3gator nie. Potrzebowali gola jeszcze jednego
0
@MessiForeverTheBest gola na wagę awansu
1
@AduŚ07 właśnie weszli