BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 a co zrobił?
2
@gumaz ja na Ciebie naśle @Chimera
0
@Frimpong
https://zapodaj.net/plik-qRK5kS7WBc
0
@jacobFCB Jaga z golem
1
Zawsze kiedy jest upalne lato jest taka mroźna zima. Chociaż nie wiem jakie było bo sobie klimatyzację sprawiłem więc przypuszczam że było upalne
1
@MessiForeverTheBest a to taki opis miał ustawiony Kenedy
1
@mekston oczywiście że tak cieszę się że real wybrał EmBape zamiast niego
1
@mekston jeszcze Haland jak City zajdzie daleko w LM
0
@FCBparasiempre @FcPortoFan1999
1
@Criss18Barca blisko tego rocznika jest jeszcze Bolt, Phelps, LeBron James i Hamilton
1
@mekston dlatego w niedzielę mam nadzieję że wygra. Chłop robi numer 1 żeby grać w gorszych warunkach niż bezpośredni rywale
2
@LeoMessiiBarcaPepa musisz pytać w odpowiednich instytucjach, ewentualnie swojego wychowawcę
0
@Filipem według sztucznej inteligencji to 7% szans
5
FC Barcelona planuje ponowne otwarcie trybuny północnej na Camp Nou 22 lutego.Dzieki temu pojemność stadionu wzrosnie do 62 657widzow.
@Puyolex
[fcbisprime]-[Mundodeportivo]
1
@gumaz awokado taki więzień w Prison Break był
1
@Chimera lubisz może Djoko i Oliego Bermana?
0
@mekston @FcPortoFan1999 Sinner ile nie wykorzystał w tym meczu szans na przełamanie 16? 17? On tego bardziej nie udźwignął niż Djoko wygrał ale i tak szacun dla serba
1
Oho maruda djokovic w finale, trzeba będzie kibicować hiszpanowi żeby serb nie zdobył 25 szlema
0
@agaFCB 2012 rok 6 godzin 10 minut ktoś tam o tlen poprosil
0
Brawo Sinner jest szansa na przelamanie
0
1 w nocy w Australii jedziemy z tym tenisem
0
@mekston może przyjął coś dożylnie
0
@ArterkHD mecz się nie skończył jeszcze
1
@Barcanajlepszyteam nie ja tylko Kennedy ja jestem Artur z Katowic
0
@mekston Sinner też jeszcze może podkręcić poziom
1
@Kgorecki2500 to jest @gumaz
0
@adi7adi8 Brawo Janik Sinner
0
@Fog_W_1899 no i do zobaczenia za miesiąc.
0
@NeroTFP1 to przestań to komentować skoro Ci przeszkadza albo zgłoś
0
@CLS63AMG Bóg zbudował świat w 7 dni. Może to ich rywale wpadną w kryzys