BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pokazuje mi że gol że siadło w meczu realu !!!
1
@FcPortoFan1999 jedziemy z tym Płockiem.
Edit aha samobój xd
0
Piłkarze z realu którzy mogliby się sprawdzić w Barcy? Dla mnie Huijsen i Carreras. Żółw zepsuły szatnie
Zapraszam do dyskusji
1
@BulaKG bo mu fikał
0
@mekston Belingham jakaś kontuzja poważna?
0
@APTAPT teoria wielkiego wybuchu to tak ale teoria martwego internetu..
0
@michaleu Woof woof
0
@michaleu oczywiście że to prawda. To liczba wyświetlających stronę
0
Co ten Epstein tam nawywijal znowu?
1
No tak do tego meczu lepszy jest Lewy
1
@July_6_BcN u Nico to samo
0
@Faro +kosmiczna forma Raphy dobra Lewego i Cubarskiego była
6
Słowo roku La rambla edycja styczeń: xG
1
@yoli tak jak go nazwałeś
1
Dawać w końcu Lewego gorszy nie będzie
0
@Sulimo muszą obrażać bo to rywal Polaka rodaka
1
@vivalaice21 zaczyna się
0
@SelloutCrowd już jest artykuł
0
@_RL9 miło że tak mówisz o swoim konkurencie Robert
0
@Frimpong nie fikaj bo Cię wyjaśnię na Orlenie livepolczyku
0
@Frimpong nie fikaj może być jeszcze LM i PK
1
@FcPortoFan1999 ciężko będzie się przebić z ekstraklasa teraz jest hejt na atak barki
1
Odjąć karne żółwia i wcale nie ma zbyt wielu goli przewagi nad Ferranem w okolicach remisu chyba w La liga
0
@malypuzon i ma prawie tyle samo bramek co wielki największy Mbape odjąć karne w La liga
0
Mam odpowiedź dla wszystkich którzy zastanawiają się dlaczego Lewy jest na ławce. Bo Ferran i tak jest lepszy od niego w tym roku
1
Lewy niedawno z takiej samej odległości w poprzeczkę uderzył dla wszystkich którzy twierdzą że Lewy miałby tu 3 bramki już
0
@Hosh xd może 1-1 wcześniej bo by sobie samoboja strzelił
0
@partymaker zawsze tak piszą później Lewy wchodzi i to samo o Lewym
0
@FCB24 Raszford na ataku? On marnuje więcej setek niz Lewy + Ferran razem wzięci
0
@Gall taki zawodnik wchodzi w el clasico na ostatnie 10 minut xd
Notatnik zapłonie