BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tomasz Sakiewicz na antenie telewizji Republika zapowiedział działania po ujawnionym szokującym materiale dotyczącym omawiania planowania zabójstwa dziennikarza stacji.
1
@SiempreCule10 bruk Bet tak Legia nie
1
@Roobo nie ma dyskusji Lewemu został już tylko wzrost
0
Dobrze że Lewandowskiego ściągnął to można było napastnika wykorzystać
0
Masakra jaki tu jest hejt na Ferrana nawet jak my gola stracimy a wszystko przez to że Polak się zestarzał i jest już rezerwowym
0
Pedri jak go zajechali minutami w Barcelonie i repce był najlepszym pomocnikiem na świecie może yamal będzie skrzydłowym
0
@michal26 poziom napastnika mają teraz taki sam, ale Ferran robi większe zamieszanie więcej okazji
0
@Toretto Lewy już niestety nie dochodzi na pozycje
1
Rony chyba nie pogra
0
Oho Lech Poznań chyba się wypisuje z walki
3
@mekston Ava Max Psycho
0
@Ramon_Villaverde
To jest możliwe
1
@Firestone bo odszedł Dro i się trochę wystarczyl o Bernala
1
@Safrani no ale Politycy podczas tego pytania już któryś raz nie mają pojęcia co opowiedzieć. Tu nie chodzi o mentzena ale żeby ona odpowiedziała z sensem. To samo ostatnio Szczerba nie widział co na to podobne pytanie odpowiedzieć to powiedział że on mieszka w Warszawie i Trzaskowski coś wymyśli bo w niego wierzy
1
@MateS Raphinia, Pedri - Ter Stegen, Araujo
2
@macio_944 Izrael nie lubi tego
0
@T^L a co on tak głupiego powiedział jak Heniek Klęska? Nie przypominam sobie takich wypowiedzi i żeby był ministrem jak je wypowiadał
1
@Aragorn33 co nie oznacza ze polscy politycy to elita umysłowa
3
Minister środowiska Heniek Klęska na pytanie o ogrzewanie jak nie będzie prądu stwierdziła że przecież są pompy ciepła i piece na pelet
@BorzyKrzys @SelloutCrowd @Kozinho.
11
@BorzyKrzys czyli kolejne 100 mln na zespół którego raport nic nie wniesie. Tusk
0
@Objectivo na LaRambli można się dowiedzieć więcej
0
Co to jest ta technologia soda strim? Człowiek już nie śledzi wszystkiego
2
@Comentateiro kawa z rzabki musi być
0
@Piorun ja to mam benzynę całe życie to nie wiem
0
Tak sobie patrzę na terminarz Legii to na prawdę trudni przeciwnicy albo trudne tereny wyjazdowe. Będzie musiała powalczyć o utrzymanie
0
Komentarz usunięty
1
@Stinger_ chcę to zobaczyć
0
@malypuzon Benzema też się splakal
0
@Faro co sądzisz o cafe Bernabeu?
4
Idzie luty zakuj buty