0

Tomasz Sakiewicz na antenie telewizji Republika zapowiedział działania po ujawnionym szokującym materiale dotyczącym omawiania planowania zabójstwa dziennikarza stacji.

1

@SiempreCule10 bruk Bet tak Legia nie

1

@Roobo nie ma dyskusji Lewemu został już tylko wzrost

0

Dobrze że Lewandowskiego ściągnął to można było napastnika wykorzystać

0

Masakra jaki tu jest hejt na Ferrana nawet jak my gola stracimy a wszystko przez to że Polak się zestarzał i jest już rezerwowym

0

Pedri jak go zajechali minutami w Barcelonie i repce był najlepszym pomocnikiem na świecie może yamal będzie skrzydłowym

0

@michal26 poziom napastnika mają teraz taki sam, ale Ferran robi większe zamieszanie więcej okazji

0

@Toretto Lewy już niestety nie dochodzi na pozycje

1

Rony chyba nie pogra

0

Oho Lech Poznań chyba się wypisuje z walki

3

@mekston Ava Max Psycho

0

@Ramon_Villaverde
To jest możliwe

1

@Firestone bo odszedł Dro i się trochę wystarczyl o Bernala

1

@Safrani no ale Politycy podczas tego pytania już któryś raz nie mają pojęcia co opowiedzieć. Tu nie chodzi o mentzena ale żeby ona odpowiedziała z sensem. To samo ostatnio Szczerba nie widział co na to podobne pytanie odpowiedzieć to powiedział że on mieszka w Warszawie i Trzaskowski coś wymyśli bo w niego wierzy

1

@MateS Raphinia, Pedri - Ter Stegen, Araujo

2

@macio_944 Izrael nie lubi tego

0

@T^L a co on tak głupiego powiedział jak Heniek Klęska? Nie przypominam sobie takich wypowiedzi i żeby był ministrem jak je wypowiadał

1

@Aragorn33 co nie oznacza ze polscy politycy to elita umysłowa

3

Minister środowiska Heniek Klęska na pytanie o ogrzewanie jak nie będzie prądu stwierdziła że przecież są pompy ciepła i piece na pelet

@BorzyKrzys @SelloutCrowd @Kozinho.


11

@BorzyKrzys czyli kolejne 100 mln na zespół którego raport nic nie wniesie. Tusk

0

@Objectivo na LaRambli można się dowiedzieć więcej

0

Co to jest ta technologia soda strim? Człowiek już nie śledzi wszystkiego

2

@Comentateiro kawa z rzabki musi być

0

@Piorun ja to mam benzynę całe życie to nie wiem

0

Tak sobie patrzę na terminarz Legii to na prawdę trudni przeciwnicy albo trudne tereny wyjazdowe. Będzie musiała powalczyć o utrzymanie

0

Komentarz usunięty

1

@Stinger_ chcę to zobaczyć

0

@malypuzon Benzema też się splakal

0

@Faro co sądzisz o cafe Bernabeu?

4

Idzie luty zakuj buty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?