BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato @Szczesny25?
4
@kundee skoro mieszkasz w Barcelonie nie powinno to być problemem
1
@michal26 ja już nie oglądam sezonu regularnego jednym się nie chce grać w obronie drugi co chwilę kontuzja. 82 mecze od października do marca to za dużo
0
@Kgorecki2500 meta dobrze płaci za tak wysokie wyświetlenia. Jeśli robisz milionowe wyświetlenia rolek możesz być milionerem.. Facebok+ Instagram i to nie licząc jego kontraktów reklamowych
0
@Pedri16Future muszą mieć wytłumaczenie jak zaraz stworzą komisję za kilkadziesiąt milionów złotych
1
@clyde polska policja nie ma co wymagać wiele
4
@BORO_12 zgadza się w 100% ale wystarczy spojrzeć jak tutaj ludzie reagowali na artykuł że Laporta podał się do dymisji. Nikt nie pokona Lapcia bo ten uratował siebie jedna decyzja zatrudniając Flicka
1
Gol west ham...
10
Dzień 1 nie mycia się póki ManU nie zdobędzie jakiegokolwiek pucharu
0
@Kgorecki2500 kurczak, ryż i kreatyna
2
@adi7adi8 nie obrażaj mi tu amerykanów
2
@tadzik447 na górę
4
@kubix05 bo powstrzymał ich wtedy Joan Garcia z MVP za mecz :)
0
@michaleu nie jestem dzieckiem, nie jestem
8
Duet komentatorów Leszek Orłowski + Piotrek Żyła
1
@Hosh mówisz już językiem komentatora canal plus
0
@michal26 typowy niemiec
2
Normalna oddała
0
@Lisek Kawhi Leonard jakoś skończył mecz w NBA po meczu poszedł na rezonans i rok przerwy wleciał
0
@Faro yamal w jego wieku to brał starego na plecy i szedł na pielgrzymkę do Fatimy
0
Codzienna aktualizacja budowy nowego Camp Nou imieniem żoana Laporty
0
@baarcelona xddd bo jakaś marca tak napisała że hansi odejdzie. To madrycki dziennik
0
@baarcelona czego się boisz?
0
@Ronad10 No chodziło mi o to że Joan wybrał Barce bo to wieki klub a nie dlatego że Deco jest dobry w te klocki. Hansi Flick ratuje dupę temu zarządowi tak jak Messi Iniesta Xavi Bartomeu i Roselowi
4
@Soetie Nie mamy stoperów ani "9" na LM a super bramkarza to opłacili klauzulę, Yamal najlepszy sezon na świecie zagrał ale czy to znaczy że w wieku 18 lat musiał dostać 20 mln za sezon, mieli nauczkę jak taką kasę dali Fatiemu po jednym sezonie dobrym.
1
Prezes o dyrektorze co może powiedzieć innego
0
@APTAPT słaby dla oka bo było dużo obrony później się trochę zmęczyła i było lepiej
7
@macio_944 to amerykański sport czyli 2/3 kraju to oglądało skoro 220 mln to dobre liczby
1
@cezetakaa ogólnie Barcelona jest mała + metro masz co 5 minut więc dzielnica nie jest aż tak ważna. Dziękuję
2
@ACMaldini3 dla Cb nie a dla nocnego marka będą okej ja np wolę nocki od budzika o 5 do roboty