0

4

@kundee skoro mieszkasz w Barcelonie nie powinno to być problemem

1

@michal26 ja już nie oglądam sezonu regularnego jednym się nie chce grać w obronie drugi co chwilę kontuzja. 82 mecze od października do marca to za dużo

0

@Kgorecki2500 meta dobrze płaci za tak wysokie wyświetlenia. Jeśli robisz milionowe wyświetlenia rolek możesz być milionerem.. Facebok+ Instagram i to nie licząc jego kontraktów reklamowych

0

@Pedri16Future muszą mieć wytłumaczenie jak zaraz stworzą komisję za kilkadziesiąt milionów złotych

1

@clyde polska policja nie ma co wymagać wiele

4

@BORO_12 zgadza się w 100% ale wystarczy spojrzeć jak tutaj ludzie reagowali na artykuł że Laporta podał się do dymisji. Nikt nie pokona Lapcia bo ten uratował siebie jedna decyzja zatrudniając Flicka

1

Gol west ham...

10

Dzień 1 nie mycia się póki ManU nie zdobędzie jakiegokolwiek pucharu

0

@Kgorecki2500 kurczak, ryż i kreatyna

2

@adi7adi8 nie obrażaj mi tu amerykanów

2

@tadzik447 na górę

4

@kubix05 bo powstrzymał ich wtedy Joan Garcia z MVP za mecz :)

0

@michaleu nie jestem dzieckiem, nie jestem

8

Duet komentatorów Leszek Orłowski + Piotrek Żyła

1

@Hosh mówisz już językiem komentatora canal plus

0

@michal26 typowy niemiec

2

Normalna oddała

0

@Lisek Kawhi Leonard jakoś skończył mecz w NBA po meczu poszedł na rezonans i rok przerwy wleciał

0

@Faro yamal w jego wieku to brał starego na plecy i szedł na pielgrzymkę do Fatimy

0

Codzienna aktualizacja budowy nowego Camp Nou imieniem żoana Laporty


0

@baarcelona xddd bo jakaś marca tak napisała że hansi odejdzie. To madrycki dziennik

0

@baarcelona czego się boisz?

0

@Ronad10 No chodziło mi o to że Joan wybrał Barce bo to wieki klub a nie dlatego że Deco jest dobry w te klocki. Hansi Flick ratuje dupę temu zarządowi tak jak Messi Iniesta Xavi Bartomeu i Roselowi

4

@Soetie Nie mamy stoperów ani "9" na LM a super bramkarza to opłacili klauzulę, Yamal najlepszy sezon na świecie zagrał ale czy to znaczy że w wieku 18 lat musiał dostać 20 mln za sezon, mieli nauczkę jak taką kasę dali Fatiemu po jednym sezonie dobrym.

1

Prezes o dyrektorze co może powiedzieć innego

0

@APTAPT słaby dla oka bo było dużo obrony później się trochę zmęczyła i było lepiej

7

@macio_944 to amerykański sport czyli 2/3 kraju to oglądało skoro 220 mln to dobre liczby

1

@cezetakaa ogólnie Barcelona jest mała + metro masz co 5 minut więc dzielnica nie jest aż tak ważna. Dziękuję

2

@ACMaldini3 dla Cb nie a dla nocnego marka będą okej ja np wolę nocki od budzika o 5 do roboty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?