1

@Giwera Cezary Pazura

0

Byliście kiedyś na solarium? Ja i owszem kilka razy w tym i poprzednich latach

0

@Rastafarnianin i wszystko w temacie

1

@Laminedependencia przecież z Benfiką wygrali ostatnio i nie dostali karnego. Trochę naciągany ten post. Piszesz mecze "w których nie dostali karnego" no z Valencia nie dostali i wygrali 2-0

0

@Frimpong nie jestem nim już ci napisałem na priv on usunął konto. mi to nie przeszkadza co sobie myślisz ale chciałem żebyś znał prawdę po prostu

0

Alvarez Julian 2 gole na ostatnie 16 meczy

0

Myślicie że gdyby nie porażka Barcelony 2-1 z Gironia osasunie pozwoliliby wygrać z Realem?

0

@turhiay po 2-1 z Gironia jest dalej niesmak

0

Vinicius Junior!

0

@clyde + oby +10 nie doliczył jak z Rayo

0

Dobra nie oglądam tego nie na moje nerwy

0

Tak jak mówiłem skoro real jest pierwszy w tabeli sędziowie dobrze sędziują jak spada na 2 no to niestety jest jak jest

1

Gool Osasuna pampeluna

2

@Eklerek myślę że Francja trochę liczy na Lens wystarczy popatrzeć na Niemcy jak nudną liga się zrobiły w kontekście walki o mistrza przyznaje nawet zarząd Bayernu

0

@michal26 Zieliński jak zdrowie mu dopisze bo coś ostatnio słabo z tym

0

@speedweed jakich argumentów? Nie było mnie na LR przez ostatnie godziny poza tym napisałem co chciałem co mamy tu pisać jeszcze? Xd

0

@Barcanajlepszyteam do ilus tam dni może później musi być zgoda kongresu

1

@Jakchcesz God bless America

0

@Jakchcesz wybrali go obywatele USA ma takie prawo

0

@reloaded no to nieźle popłynął Ney

3

@Sulimo wciąż dużo meczy do końca nie mówię w perspektywie Legi ale tych innych zespołów które mogą złapać jeszcze większy kryzys i Legia jakoś po remisach lub wygranych 1-0 obroni się.

3

Jest pierwsze miejsce VIP na stadionie!

https://zapodaj.net/plik-ol4nClrbYh

A tak serio jeśli te konkretne miejsca i FOTELE na zdj mają być na jesień gotowe a dach będzie później... No chyba że to się wody nie boi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@karolszymek Xiaomi Poco najnowszy. Ułamek ceny Samsunga a śmiga jak ta lala. Edit: jednak ta cena ostro poszła w górę więc nieaktualne ja mam poprzedni model i jeszcze był w miarę tani xd

1

0

@Ignareks sprzedaj to w cholerę

1

@Bolton też nie śpię

0

@michal26 jak tam? Widzę 2 punkty tylko

1

@FcPortoFan1999 słyszałem że masz na drugą zmianę. Jak ty nabiles taka chorą liczbę komentarzy jeszcze pracując

1

@Sulimo taka prawda Lech trochę szczęście ale no cóż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?