BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera Cezary Pazura
0
Byliście kiedyś na solarium? Ja i owszem kilka razy w tym i poprzednich latach
0
@Rastafarnianin i wszystko w temacie
1
@Laminedependencia przecież z Benfiką wygrali ostatnio i nie dostali karnego. Trochę naciągany ten post. Piszesz mecze "w których nie dostali karnego" no z Valencia nie dostali i wygrali 2-0
0
@Frimpong nie jestem nim już ci napisałem na priv on usunął konto. mi to nie przeszkadza co sobie myślisz ale chciałem żebyś znał prawdę po prostu
0
Alvarez Julian 2 gole na ostatnie 16 meczy
0
Myślicie że gdyby nie porażka Barcelony 2-1 z Gironia osasunie pozwoliliby wygrać z Realem?
0
@turhiay po 2-1 z Gironia jest dalej niesmak
0
Vinicius Junior!
0
@clyde + oby +10 nie doliczył jak z Rayo
0
Dobra nie oglądam tego nie na moje nerwy
0
Tak jak mówiłem skoro real jest pierwszy w tabeli sędziowie dobrze sędziują jak spada na 2 no to niestety jest jak jest
1
Gool Osasuna pampeluna
2
@Eklerek myślę że Francja trochę liczy na Lens wystarczy popatrzeć na Niemcy jak nudną liga się zrobiły w kontekście walki o mistrza przyznaje nawet zarząd Bayernu
0
@michal26 Zieliński jak zdrowie mu dopisze bo coś ostatnio słabo z tym
0
@speedweed jakich argumentów? Nie było mnie na LR przez ostatnie godziny poza tym napisałem co chciałem co mamy tu pisać jeszcze? Xd
0
@Barcanajlepszyteam do ilus tam dni może później musi być zgoda kongresu
1
@Jakchcesz God bless America
0
@Jakchcesz wybrali go obywatele USA ma takie prawo
0
@reloaded no to nieźle popłynął Ney
3
@Sulimo wciąż dużo meczy do końca nie mówię w perspektywie Legi ale tych innych zespołów które mogą złapać jeszcze większy kryzys i Legia jakoś po remisach lub wygranych 1-0 obroni się.
3
Jest pierwsze miejsce VIP na stadionie!
https://zapodaj.net/plik-ol4nClrbYh
A tak serio jeśli te konkretne miejsca i FOTELE na zdj mają być na jesień gotowe a dach będzie później... No chyba że to się wody nie boi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@karolszymek Xiaomi Poco najnowszy. Ułamek ceny Samsunga a śmiga jak ta lala. Edit: jednak ta cena ostro poszła w górę więc nieaktualne ja mam poprzedni model i jeszcze był w miarę tani xd
1
@gumaz @July_6_BcN opinia?
0
@Ignareks sprzedaj to w cholerę
1
@Bolton też nie śpię
0
@michal26 jak tam? Widzę 2 punkty tylko
1
@FcPortoFan1999 słyszałem że masz na drugą zmianę. Jak ty nabiles taka chorą liczbę komentarzy jeszcze pracując
1
@Sulimo taka prawda Lech trochę szczęście ale no cóż