BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Madryt kłóci się o sprawy geopolityczne na LaRambli
0
@Starrk to nie boty dużo jest takich osób
1
@July_6_BcN jak tam po przerwie od LaBamby?
0
@Starrk @Kgorecki2500 opinia?
2
@Marusek Marcin Gortacz
0
@Kgorecki2500 a rezydent evil?
0
@michal26 od 3 godzin tu była dyskusja zaspales
1
@barcelonaLM no i wszystko na temat. Zamykam!!
0
Temat meksyku zmarł
1
@Comentateiro tam już odklejka weszła jak u tego Bartosiaka
1
@Cryptolis tu chodzi tylko i wyłącznie ze zagrażał Izraelowi, Izrael.
0
@Chimera no dokładnie miałem to samo napisać ale mi się już nie chciało dzięki.
3
@Kgorecki2500 nie no USA ostrzegło Irańczyków co się stanie. Przecież ich lider rozstrzelał lub uwięził 30-100 tysięcy na protestach opozycji kilkanaście dni temu... Izrael bez ostrzeżenia ładuje bombę w konwój humanitarny to trochę różnica.
1
Z tym atakowaniem USA jako zbrodniczego kraju to trochę odklejka to nie rosja czy Izrael którzy zrzucają bomby na małe dzieci. USA nie mordowało w gazie
0
@Kgorecki2500 Izrael to zbrodniczy kraj USA zostaw w spokoju
2
@L4ngusta za dużo o tym Meksyku bylo trochę się gangusy postrzelali z cywilami a La Bamba zapłonęła
1
@Majkel34 Nie no wiadomo że USA jest lepsze 100x tylko szkoda że są pro izraelscy
0
@Kozinho. Nie teraz fani PO znowu zaatakują tylko i wyłącznie Trumpa i prawicę w USA o Izraelu nie wspomną :)
2
Rakiety w drodze do celu w Iranie podesłał rolnik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos zdenerwował się Jokic
0
Izraelski minister obrony przekazał, że izraelskie wojska przeprowadzają atak na cele w Iranie wspólnie z USA.
0
Tam gdzie Izrael i ten ich przywódca tam nie będzie pokoju nigdy. Oni szukali szukają i będą szukać pretekstu do walk ze wszystkim
0
@tbas Niestety Trump akurat jest bardzo uległy Nataniahu wszyscy wiedzą że gdyby tam leżał inny kraj niż Izrael to zostawiłby to w cholerę
1
@Marusek na notatnik
5
@APTAPT a później mówi: Penatli favor de real madrid
0
@APTAPT jest, nawet dużo...
0
@michal26 @FcPortoFan1999 opinia
3
Na zagranicznych portalach kibice realu jadą po tej drabince jeszcze bardziej niż w Polsce mówiąc że Barca miałaby trudniej w lidze Europy. Tymczasem ich mecz z Atletico w lidze to porażka 5-2 a z Arsenalem 3-0 bodajże w LM w pierwszym mecz
2
@Luciano99 piękne zakończenie przygody Lewego w najlepszych ligach ostatni mecz Barca Bayern