0

Real Madryt kłóci się o sprawy geopolityczne na LaRambli

0

@Starrk to nie boty dużo jest takich osób

1

@July_6_BcN jak tam po przerwie od LaBamby?

0

2

@Marusek Marcin Gortacz

0

@Kgorecki2500 a rezydent evil?

0

@michal26 od 3 godzin tu była dyskusja zaspales

1

@barcelonaLM no i wszystko na temat. Zamykam!!

0

Temat meksyku zmarł

1

@Comentateiro tam już odklejka weszła jak u tego Bartosiaka

1

@Cryptolis tu chodzi tylko i wyłącznie ze zagrażał Izraelowi, Izrael.

0

@Chimera no dokładnie miałem to samo napisać ale mi się już nie chciało dzięki.

3

@Kgorecki2500 nie no USA ostrzegło Irańczyków co się stanie. Przecież ich lider rozstrzelał lub uwięził 30-100 tysięcy na protestach opozycji kilkanaście dni temu... Izrael bez ostrzeżenia ładuje bombę w konwój humanitarny to trochę różnica.

1

Z tym atakowaniem USA jako zbrodniczego kraju to trochę odklejka to nie rosja czy Izrael którzy zrzucają bomby na małe dzieci. USA nie mordowało w gazie

0

@Kgorecki2500 Izrael to zbrodniczy kraj USA zostaw w spokoju

2

@L4ngusta za dużo o tym Meksyku bylo trochę się gangusy postrzelali z cywilami a La Bamba zapłonęła

1

@Majkel34 Nie no wiadomo że USA jest lepsze 100x tylko szkoda że są pro izraelscy

0

@Kozinho. Nie teraz fani PO znowu zaatakują tylko i wyłącznie Trumpa i prawicę w USA o Izraelu nie wspomną :)

2

Rakiety w drodze do celu w Iranie podesłał rolnik.




0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos zdenerwował się Jokic

0

Izraelski minister obrony przekazał, że izraelskie wojska przeprowadzają atak na cele w Iranie wspólnie z USA.

0

Tam gdzie Izrael i ten ich przywódca tam nie będzie pokoju nigdy. Oni szukali szukają i będą szukać pretekstu do walk ze wszystkim

0

@tbas Niestety Trump akurat jest bardzo uległy Nataniahu wszyscy wiedzą że gdyby tam leżał inny kraj niż Izrael to zostawiłby to w cholerę

1

@Marusek na notatnik

5

@APTAPT a później mówi: Penatli favor de real madrid

0

@APTAPT jest, nawet dużo...

0

3

Na zagranicznych portalach kibice realu jadą po tej drabince jeszcze bardziej niż w Polsce mówiąc że Barca miałaby trudniej w lidze Europy. Tymczasem ich mecz z Atletico w lidze to porażka 5-2 a z Arsenalem 3-0 bodajże w LM w pierwszym mecz

2

@Luciano99 piękne zakończenie przygody Lewego w najlepszych ligach ostatni mecz Barca Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?