0

@BezglutenowyPedri L4 będzie widoczne do 48 godzin chyba dopiero na Twoim profilu

10

@lucca87 on jeszcze ma pretensje że mu przedłużyli tymczasowy areszt i zapowiedział apelację

1

@Laminedependencia @FcPortoFan1999 dziękuję za poinformowanie tej osoby

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Jimmydeska coś jak Mbape wejdzie niedoleczony i bum a mistrzostwa i tak nie zdobędą

0

Ziemia ma 340 bilionów dolarów długu? Chyba ****a u Jowisza

0

Brawo dla pana prezydenta!

0

@ZuczekFCB1899 Negejra mi nie staje

2

@AmigoBlancos zdrowi nie są w tym realu jeśli to prawda

0

@RoberDzik ogólnie za ten kontrakt z Nike nie licząc stadionu dziwię się że ktoś chce głosować na Laporte. Taka marka jak Barcelona to Nike po prostu wjechała bez mydła z tą ich "fortuna" dla nas.

1

Jeszcze może być tak że jakiś rząd za kilka lat wprowadzi podatek na osoby które dzieci nie mają. Tzw kryzys demograficzno-gospodarczy. I będzie 800+ w druga stronę

0

@lukasoon15 chłop to jakiś fanboy lewego

0

@kamiVeB tak około 2 minuty ale 0 punktów i zbiórek i aplikacja nje pokazała

0

Sochan nie wyszedł na parkiet xd

9

5

@USA12 / @iranbarca jak tam chłopie?

11

@Kapitan hawk tańcz chłopaku

18

0

@Alex1995 musisz zapytać @Prezydent Donald Trump @USA12

0

@Filipem jak pomóc wróci? Jak wczoraj była dobra. Chcesz powrotu dejonga na LM? Chłop się spali pod presją

1

@blakkudium fani Nico odpalą petardy pod hotelem po meczu

0

@Kgorecki2500 wiem ale jakby nie patrzeć to sąsiad Izraela i rejon jak najbardziej w zasięgu ;)

2

Kolejna jakaś influ poleciała do Egiptu. Wiem że to kawałek do Iranu czy Izraela ale niech Ci ludzie nie mają czelnosci krytykować MSZ później że nie ma jak wrócić do domu. Gardzę

0

@RoberDzik obecny pedri > Messi w momencie przejścia do PSG czyli ładnych kilka lat temu

0

Może jednak coś będzie z tego Balde szanse małe ale może jak go posadzą na ławce na dłużej się przebudzi

2

4-0 z Atletico - "hansi może czas odejsc"
3-0 w rewanżu - "napastnik i LM nasza"

1

@Seledynowy tu nastroje są od 4-0 z AtM koniec sezonu do 3-0 z AtM LM nasza

0

Dotarło zakute łby?


1

@cules100pro zgadzam się ale w meczach na koniec roku on sam chciał grać bo gonił za rekordem Ronaldo którego wyrównał

0

@kamyk_23 zarząd 1.5 miesiąca temu twierdził że wszystko jest gotowe tylko papierologia została oby w marcu to otworzyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?