BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas no wiadomo że rozpoczęli przez Izrael a nie żadną rope pieniądze czy inne powody ;)
0
@Ilka a syn Cristiano już jest od niego wyższy a on dostanie powołanie na mundial, maszyna
6
Olmo na 9 i Liga Miśków nasza
0
@Kgorecki2500 już im partyzantka została ale będą niebezpieczni dla statków w regionie
1
Terlecki musiał się przesiąść obok Kaczyńskiego w ławce będzie siedział teraz Czarnek i Błaszczak
https://zapodaj.net/plik-mlqXiCPRrQ
0
@Kgorecki2500 Teheran warszawa wspólna sprawa
3
@Eklerek łu tu tu tu tu
3
Obie Konfy mają więcej poparcia niż Lewica+PSL+ polska 2050 obecnie. Brawo!
0
@Arkon ekogroszek > pellet drzewny przy -20. U mnie w okolicy to i śmieci palili zimą ale co zrobisz takiemu jak on mandatu nie zapłaci bo nie ma z czego, jedynie co dostaje to zasiłek albo rentę
0
@Bykunn i tak to się żyje na tym świecie xd
https://zapodaj.net/plik-tFfhikXyC3
1
@Giwera to z artykułu jakiegoś ale fakt ja typowałem 5-7
4
W marcu 2026 roku FC Barcelona zarabia średnio 5,4 mln euro na jednym meczu domowym. Wynik ten jest możliwy dzięki stopniowemu powrotowi na odnawiany stadion Spotify Camp Nou, mimo że jego pojemność jest nadal ograniczona do nieco ponad 45 000 widzów. Artykuł jeszcze przed zwiększeniem pojemności
@Bykunn
0
@Bykunn a widziałeś ceny? 200 euro ponadto pakiet vip 1200 euro wiele osób kupiło wejściówki na najlepsze miejsca + catering + ile osób do muzeum w pakiecie wzięło.
56 000 x 200 to już masz 11 mln xd oczywiście trzeba podatek zapłacić itp itd
1
56 tysięcy osób wczoraj oglądało mecz na Camp Nou załóżmy przy tych cenach biletów to duży zysk. Wiadomo że więcej pracowników potrzebnych do obsługi i zabezpieczenia ale jestem zdania że wczorajszy mecz wygenerował 5-7 mln zysku lekko
0
@MateS no i nie podobasz mi się
0
@NeroTFP1 ja zacząłem kibicować od 5-0 na camp nou nie było to w 2009?
1
Real Madryt wysyła Kurdów do cieśniny Ormuz :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pierwszy raz śledzicie wybory na prezesa klubu ze dziwi was 70-30? Perez nawet rywala nie miał
0
@Sulimo tak wyglądają wybory często na prezesa klubu nawet większe są różnice dlatego nie zgłaszaja się rywale w klubach lub związkach
0
@Kgorecki2500 myślę że mają za dużo do stracenia jeśli dostaną jakieś sankcje, oni nie chcą sankcji bo zarabiają miliardy na handlu
0
@Filipem wybór jak między pisem a po
1
@Rifek ktoś obeznany z Barca od lat wiedział jaki będzie wynik
1
@MessiForeverTheBest pewnie Julian
0
@mekston nie wiem
6
Imiona męskie nadane w 25r
Zbigniew - 49
Jarosław - 25
Donald - 0
1
@tbas nic, luźny komentarz
0
Pietruszewski za Lewego + 5 mln? Jestem na tak
0
@Herato bo Partaczi okazje
0
@beter2 czytaj te gazety