6

Na rezonansie magnetycznym pod te kolano które boli jest podkladana taka jakby forma w która masz położyć je dodatkowo w opisie zawsze pisze które kolano zostało zbadane więc to fejk

4

@Drozdu7 benzyna ale może celuj w zadbane auto z fajnym silnikiem a nie upieraj się na rocznik że musi być z tego i tego roku..

1

@Kapitan hawk Visca el barca

1

@mekston dziwnie się ekscytuje na słowa noc z Igą ta pani

0

@domin1515 Lapcio właśnie podpisał kontrakt na 10 lat

3

@Kapitan hawk dlaczego tak jawne plucie na sędziego przez klubowa tv nie jest karane prze ligę albo UEFA. W pewnym momencie było chyba 12 - 0 w faulach na korzyść rm

8

@Cryptolis ktoś będzie życzył źle Pietruszewskiemu jak mu nie wyjdzie mecz mając 17 lat?

0

@Frimpong serio tak powiedział xdd

2

@FcPortoFan1999 może Agnieszka Raz dwa ńska

0

@Kgorecki2500 eh 43 lata szkoda chłopa

6

@adi7adi8 czyli "psycholog" zostaje

0

@FcPortoFan1999 5 rano i okej

1

@July_6_BcN widziałem to! Chyba coś o Stochu było

2

@maroon leśniczka ;)

0

@robsesh ale przerwa na repre może się pozmieniać

0

@Peciak ten karny trochę taki madrytowski

15

Vini zaczął trochę lepiej grać ale wróci Mbape na dobre do składu to go znowu zablokuje

0

@Fantastyczny Chłopiec Jezus Chrystus

29

Tańcz Fede ta karta Ci się należy

0

@Nazio_87 jak w sejmie

1

Cieszę się że nie oglądam na Canal plus po tym co piszecie o Orłowskim

0

Najlepszy gniot świata

1

@blakkudium daj no powtórkę karnego dla realu bo nie widziałem

0

@Qba2312 City i Bayern ATM czasami wygra

0

Na ktoś powtórkę karnego dla realu?

0

@PatrychoO masz powtórkę karnego?

23

RM wyśmiewający łatwą drabinkę w Lidze mistrzów Barcy: Znowu na dziób z Atm xdd

0

Dobra 1-0 chyba włączam mecz!

1

@VamoSBarca88 jeśli to czytasz zacznij mówić R

0

@La Pulgaa no nie wiem AtM nie lubi realu bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?