BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Na rezonansie magnetycznym pod te kolano które boli jest podkladana taka jakby forma w która masz położyć je dodatkowo w opisie zawsze pisze które kolano zostało zbadane więc to fejk
4
@Drozdu7 benzyna ale może celuj w zadbane auto z fajnym silnikiem a nie upieraj się na rocznik że musi być z tego i tego roku..
1
@Kapitan hawk Visca el barca
1
@mekston dziwnie się ekscytuje na słowa noc z Igą ta pani
0
@domin1515 Lapcio właśnie podpisał kontrakt na 10 lat
3
@Kapitan hawk dlaczego tak jawne plucie na sędziego przez klubowa tv nie jest karane prze ligę albo UEFA. W pewnym momencie było chyba 12 - 0 w faulach na korzyść rm
8
@Cryptolis ktoś będzie życzył źle Pietruszewskiemu jak mu nie wyjdzie mecz mając 17 lat?
0
@Frimpong serio tak powiedział xdd
2
@FcPortoFan1999 może Agnieszka Raz dwa ńska
0
@Kgorecki2500 eh 43 lata szkoda chłopa
6
@adi7adi8 czyli "psycholog" zostaje
0
@FcPortoFan1999 5 rano i okej
1
@July_6_BcN widziałem to! Chyba coś o Stochu było
2
@maroon leśniczka ;)
0
@robsesh ale przerwa na repre może się pozmieniać
0
@Peciak ten karny trochę taki madrytowski
15
Vini zaczął trochę lepiej grać ale wróci Mbape na dobre do składu to go znowu zablokuje
0
@Fantastyczny Chłopiec Jezus Chrystus
29
Tańcz Fede ta karta Ci się należy
0
@Nazio_87 jak w sejmie
1
Cieszę się że nie oglądam na Canal plus po tym co piszecie o Orłowskim
0
Najlepszy gniot świata
1
@blakkudium daj no powtórkę karnego dla realu bo nie widziałem
0
@Qba2312 City i Bayern ATM czasami wygra
0
Na ktoś powtórkę karnego dla realu?
0
@PatrychoO masz powtórkę karnego?
23
RM wyśmiewający łatwą drabinkę w Lidze mistrzów Barcy: Znowu na dziób z Atm xdd
0
Dobra 1-0 chyba włączam mecz!
1
@VamoSBarca88 jeśli to czytasz zacznij mówić R
0
@La Pulgaa no nie wiem AtM nie lubi realu bardzo