BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia 6.9 ocena na flashscore Yamal 6.7 i okej
1
@Roobo Bastoni -Araujo i Szczeniak na bramce
0
Kosowo straciło mniej bramek niż Polska
1
Dawać Pietrucha na boisko
0
@VamoSBarca88 nie wyzywaj!
1
Bastoni czerwona
2
@July_6_BcN e si peraz
0
@Demazo no i gol dla Pl :)
0
Czechy gol. .
1
@Hosh Pietuch liczymy na Cb
0
@Matheu12 a niech se jest ta tarcza komu to przeszkadza
0
@macio_944 polecasz GeForce now na lapka starszego? To wystarczy mieć dobry internet do 4k czy lepiej kupić jakiś pakiet HD?
0
@macio_944 te światła nie wczytują się dobrze... Chyba że masz mody i dobrego pc
2
@marcin62 w marncu jak w garncu
2
@Kgorecki2500 no jak to nie? To sobie zobacz filmiki na YT jak tysiące osób wyszło na ulice po śmierci najwyższego alatollaha i świętowali albo śpiewali w domach bo trawa wojna. Wiesz ile on zabił osób? W ostatnim tygodniu swojego życia za protesty 12 tysiecy w całym kraju. Bez procesów sądowych. Tam policja mogła autem przejechać kogoś kto im się nie podobał i uznali go za wroga kraju. Wiele osób go popierało ale na pewno nie cały Iran.
1
@don'T.R.I.P.e a niech sobie graja myślisz że rzucą się na siebie i pozabijają? Połowa piłkarzy popiera Trumpa pewnie w USA, w drużynie Iranu jeszcze mniejsze poparcie pewnie dla reżimu.
Ukrainka grała z Rosją w tenisa i nie podali sobie dłoni ale nikt nie zginął
1
@Sulimo i co fajny ten Far cry 6? Ja skończyłem na 5.
A dobra dałeś komentarz, znalazłem.
0
@Bykunn mobilna też ostatnio trochę dała reklam więcej
0
@Kozinho. No to spadła z rowerka
3
@LAMC_10
@Ilka @Kessie
0
@kanver_ Tak.
1
@MessiForeverTheBest przed niestety.
@gumaz niestety tutaj nie ma pola do popisu
0
Czy myślicie że 100 cm w pasie jest okej? Klatka 110 więc wizualnie trochę odejmuje z pasa
1
@gumaz co to omka?
1
@FCB_dimiC kawusia z żabki i okej. Bez niej jest ciężko psychicznie i fizycznie
1
@ranger3120 od razu w porządnej firmie
0
@Danny Gaucho ty nazisto. Ignor
1
@lajcior afera jest panie ferdku
1
@Deathwing112 a co zmiana czasu Ci przeszkadza? Xd życie się zawaliło?
0
@Dieselzor w F1 to mam wrażenie że bardziej ktoś kibicuje żeby inni nie wygrali niż swojemu kierowcy