0

@Laminedependencia 6.9 ocena na flashscore Yamal 6.7 i okej

1

@Roobo Bastoni -Araujo i Szczeniak na bramce

0

Kosowo straciło mniej bramek niż Polska

1

Dawać Pietrucha na boisko

0

@VamoSBarca88 nie wyzywaj!

1

Bastoni czerwona

2

@July_6_BcN e si peraz

0

@Demazo no i gol dla Pl :)

0

Czechy gol. .

1

@Hosh Pietuch liczymy na Cb

0

@Matheu12 a niech se jest ta tarcza komu to przeszkadza

0

@macio_944 polecasz GeForce now na lapka starszego? To wystarczy mieć dobry internet do 4k czy lepiej kupić jakiś pakiet HD?

0

@macio_944 te światła nie wczytują się dobrze... Chyba że masz mody i dobrego pc

2

@marcin62 w marncu jak w garncu

2

@Kgorecki2500 no jak to nie? To sobie zobacz filmiki na YT jak tysiące osób wyszło na ulice po śmierci najwyższego alatollaha i świętowali albo śpiewali w domach bo trawa wojna. Wiesz ile on zabił osób? W ostatnim tygodniu swojego życia za protesty 12 tysiecy w całym kraju. Bez procesów sądowych. Tam policja mogła autem przejechać kogoś kto im się nie podobał i uznali go za wroga kraju. Wiele osób go popierało ale na pewno nie cały Iran.

1

@don'T.R.I.P.e a niech sobie graja myślisz że rzucą się na siebie i pozabijają? Połowa piłkarzy popiera Trumpa pewnie w USA, w drużynie Iranu jeszcze mniejsze poparcie pewnie dla reżimu.

Ukrainka grała z Rosją w tenisa i nie podali sobie dłoni ale nikt nie zginął

1

@Sulimo i co fajny ten Far cry 6? Ja skończyłem na 5.

A dobra dałeś komentarz, znalazłem.

0

@Bykunn mobilna też ostatnio trochę dała reklam więcej

0

@Kozinho. No to spadła z rowerka

3

0

@kanver_ Tak.

1

@MessiForeverTheBest przed niestety.
@gumaz niestety tutaj nie ma pola do popisu

0

Czy myślicie że 100 cm w pasie jest okej? Klatka 110 więc wizualnie trochę odejmuje z pasa

1

@gumaz co to omka?

1

@FCB_dimiC kawusia z żabki i okej. Bez niej jest ciężko psychicznie i fizycznie

1

@ranger3120 od razu w porządnej firmie

0

@Danny Gaucho ty nazisto. Ignor

1

@lajcior afera jest panie ferdku

1

@Deathwing112 a co zmiana czasu Ci przeszkadza? Xd życie się zawaliło?

0

@Dieselzor w F1 to mam wrażenie że bardziej ktoś kibicuje żeby inni nie wygrali niż swojemu kierowcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?