BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 bo to norma. A dlaczego mają 15 lm????
1
Vini vini vini !!!!
0
Oho 31 kurs na real
0
Ewentualne PSG Bayern ale to będa grzmoty
3
90 minut trwa na Berbabeu....
0
A mówiłem że real nie ma argumentów xd
Eh jak zawsze racja
1
@ranger3120 z dwóch metrów na bramkę nie trafił Bayern, kiks
0
Kolega mi pisze że 90 minut na Berbabeu trwa bardzo długo. No i okej niech trwa
0
@Nazio_87 1600km w lini prostej byku
1
Olise ma więcej spokoju niż Yamal
0
Ale fajny mecz!!!!!
0
Łunin pierwszy raz upada po krzyżem
1
@BarcaFan17 co za komentarz na TVP xd
0
Nie no ludzie tu nie ma szans że real to wygra nie mają żadnych argumentów no sory xd
0
@Dankho94isback @USA12
0
@BulaKG jak uderzy atomówka trumpa czego nie rozumiesz?
0
@FcPortoFan1999 sędziami i faulem każdym wyjściem dziadka pod kosz
0
@FcPortoFan1999 nie no może wroci na te Play off ale nawet jak pokonają huston to w drugiej rundzie OKC więc papa
1
Mieszkając w USA Luka donic polecial na zastrzyki do Madrytu? Oby tylko mu do właściwej nogi podali. Zabawa w Boga i tak nie wróci szybciej niż normalnie mial pauzować
0
@lucca87 no okej ale zobacz jak Bayern i City się trzęsą przed Realem oni wychodząc na boisko już są przegrani z nimi. Bayern chyba jedno zwycięstwo na 8 albo 9 meczy z Realem w LM. A taki Arsenal w tamtym roku pięknie 3-0 pojechał real w lidze mistrzów a widać było że biali byli zmotywowani bo LaLiga im uciekała
0
@lucca87 ale mu nie mamy obrony na pokannie Arsenalu. Kto ich ma zatrzymac jak zaczną biegać bo została im liga mistrzów w której nie przegrali meczu w tym sezonie i PL. Cubarsi Cancelo? Może de Jong. Przegrali ostatnio trochę bo każdy zespół musi mieć kryzys w całym sezonie chociaż raz
0
@lucca87 ta sama Barca co ostatnio 0-3 a goniła z ATM? I bramkarz jej ratował w tym sezonie mnóstwo setek?
1
Przy okazji lotu Artemis 2 przypomniałem sobie że nowego Mass Efecta zapowiedzieli w 2020, mamy 2026 a on dalej w produkcji
0
@lucca87 nie no Barcelona a Arsenal teraz to trochę przesada. Obecnie Arsenal zdecydowanie lepsza obrona. PSG myślę może dojść wysoko
0
No to jedziemy z tą Liga mistrzów
2
@AssisMoreira ale wiesz że oni w większości to troluja nie mają zdjęć profilowych i robią sobie beke
5
Nudny ten księżyc masakra. Lepiej szpitale Fafryce za to wybudować.
2
@Comentateiro oby tak było
2
Oho już blisko są tego księżyca. Pewnie jeszcze z dwie h
0
No to lecimy na ten księżyc..
https://www.youtube.com/live/m3kR2KK8TEs?is=6t_s5VYn3CVGMfxf
Live