1

@macio_944 bo to norma. A dlaczego mają 15 lm????

1

Vini vini vini !!!!

0

Oho 31 kurs na real

0

Ewentualne PSG Bayern ale to będa grzmoty

3

90 minut trwa na Berbabeu....

0

A mówiłem że real nie ma argumentów xd
Eh jak zawsze racja

1

@ranger3120 z dwóch metrów na bramkę nie trafił Bayern, kiks

0

Kolega mi pisze że 90 minut na Berbabeu trwa bardzo długo. No i okej niech trwa

0

@Nazio_87 1600km w lini prostej byku

1

Olise ma więcej spokoju niż Yamal

0

Ale fajny mecz!!!!!

0

Łunin pierwszy raz upada po krzyżem

1

@BarcaFan17 co za komentarz na TVP xd

0

Nie no ludzie tu nie ma szans że real to wygra nie mają żadnych argumentów no sory xd

0

0

@BulaKG jak uderzy atomówka trumpa czego nie rozumiesz?

0

@FcPortoFan1999 sędziami i faulem każdym wyjściem dziadka pod kosz

0

@FcPortoFan1999 nie no może wroci na te Play off ale nawet jak pokonają huston to w drugiej rundzie OKC więc papa

1

Mieszkając w USA Luka donic polecial na zastrzyki do Madrytu? Oby tylko mu do właściwej nogi podali. Zabawa w Boga i tak nie wróci szybciej niż normalnie mial pauzować

0

@lucca87 no okej ale zobacz jak Bayern i City się trzęsą przed Realem oni wychodząc na boisko już są przegrani z nimi. Bayern chyba jedno zwycięstwo na 8 albo 9 meczy z Realem w LM. A taki Arsenal w tamtym roku pięknie 3-0 pojechał real w lidze mistrzów a widać było że biali byli zmotywowani bo LaLiga im uciekała

0

@lucca87 ale mu nie mamy obrony na pokannie Arsenalu. Kto ich ma zatrzymac jak zaczną biegać bo została im liga mistrzów w której nie przegrali meczu w tym sezonie i PL. Cubarsi Cancelo? Może de Jong. Przegrali ostatnio trochę bo każdy zespół musi mieć kryzys w całym sezonie chociaż raz

0

@lucca87 ta sama Barca co ostatnio 0-3 a goniła z ATM? I bramkarz jej ratował w tym sezonie mnóstwo setek?

1

Przy okazji lotu Artemis 2 przypomniałem sobie że nowego Mass Efecta zapowiedzieli w 2020, mamy 2026 a on dalej w produkcji

0

@lucca87 nie no Barcelona a Arsenal teraz to trochę przesada. Obecnie Arsenal zdecydowanie lepsza obrona. PSG myślę może dojść wysoko

0

No to jedziemy z tą Liga mistrzów

2

@AssisMoreira ale wiesz że oni w większości to troluja nie mają zdjęć profilowych i robią sobie beke

5

Nudny ten księżyc masakra. Lepiej szpitale Fafryce za to wybudować.

2

@Comentateiro oby tak było

2

Oho już blisko są tego księżyca. Pewnie jeszcze z dwie h

0

No to lecimy na ten księżyc..
https://www.youtube.com/live/m3kR2KK8TEs?is=6t_s5VYn3CVGMfxf

Live

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?