6

De Jong dłuższa kontuzja niż mój stary w 74

1

@654321 fajny nick

0

@Dari0G albo karłowatosc wrodzona jak u gości u Yamala

0

@agaFCB jak w spłuczce?

0

@NeroTFP1 cutinho też nie był tani xd

7

@BulaKG sezon przejściowy to niech szkolą młodzież

3

Syrena w Kijowie kiedy dron

1

Kibice RM jadą po tym viniciusie żeby odszedł do Arabii a wystarczy że Mbape jest kontuzjowany to od razu vini lepiej gra, lepiej drybluje, strzela...

0

@Kgorecki2500 jeszcze lądowanie na Marsie i będzie git

0

Jest porozumienie na linii USA - Iran informuje Onet

2

@Luciano99 mój tata był cieciem na ochronie proszę nie wyzywaj

0

@tbas @ gdyby rozwalił elektrownie to byście płakali tutaj

2

@Seledynowy już się nie ma co podniecać że ktoś w 1/4 jest słaby...

1

@norbi77 z Gironia w piątek a z Bayernem z środę dopiero

2

Hahah faul na Olise !!!

2

Top 10 najgorszych zmian 2026? 1. Musiala

0

Musiala ty sabotażysto precz z boiska

0

Vinicus.... Broni ponownie nojer

0

@Batys baba po chłopie skacze?

0

Niestety..........

0

@maroon spokojnie jeszcze 5 godizn do uderzenia w elektrownie.

0

Borek już się nie podniecaj

1

Upamecano większy wylew niż Biden miał

0

@arasz1819 team Trump ------------->

0

@norbi77 niestety

1

Mbape i broni Nojer!

0

Ojojoj blisko teraz Bayern!

1

@macio_944 bo to norma. A dlaczego mają 15 lm????

1

Vini vini vini !!!!

0

Oho 31 kurs na real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?