1

@July_6_BcN w sensie wąsik pod nosem ale okej ;)

0

Taką golarkę sobie sprawiłem z funkcja golenia małego wąsika

https://zapodaj.net/plik-9pHpJLKBu4

2

@Safrani ale po co go karać? Czy on zrobił coś złego? Pokazal swastykę ale nie promował faszyzmu tylko pokazał że jest obecny na świecie dalej...

0

Olise Kane LuizDiaz oni wszyscy zostali kupieni z ligi angielskiej przez Bayern? Streńcz. widocznie lubią tam robić zakupy

Very streńcz

0

0

@Derpowsky za łatwe by było

0

Rebus:
Miasto w Turcji + Messi

1

@BARCA1899Messi Diaz był za drogi...

0

Arda Guler i Ferran Torres w Team of the week Ligi mistrzów

15

@bartekvisca @Batys @xvcWinterSoldier przecież on nie wyjdzie do końca życia z psychiatryka monitorowanym 24h jest

0

W realu dalej uważają że to nie Mbape jest problemem bo dużo strzela... Tylko że jak go nie ma to real też strzela a Vini dużo lepiej gra

0

Jeśli Atletico wygra Puchar króla to wiele słów z 12 letniej piosenki wina sędziego się sprawdzi. Lewandowski znowu robił real a ATM z pucharem.

2

@mekston Tomasiak win

0

2

5

Obiektywnie patrząc Bayern pokazał to czego nie miała Barca w końcówce spotkania. Strzał, zimna głowa, dokładność w decydujących minutach... Bayern też by z nami wygrał

1

Mbape to ma wgl jakiś puchar z Realem?

0

Guler teraz możesz spojrzeć na dobranoc na tabelę ligi hiszpańskiej

1

Guler jak zawsze pokazał kim jest :(

0

Real Madryt gol po faulu którego nie było

0

Gooooooll hahaa dobrze im

1

Dlaczego ten klub musi być tak obrzydliwy :/

1

@macio_944 dokładnie chyba zapomnieli o takich rzeczach jak superpuchar i miejsce w tabeli ligi xd

0

Debata Gozdyry .

7

Kiedy ona pyta co Cię różni od @Kessie

https://zapodaj.net/plik-k2ZWLdeMnd

2

@Arden osoba z Lewicy i wszytsko w temacie

0

@lucas/catalan ładna jesteś:)

1

@Szicek10 w sumie mogą być dzisiaj wyżej niż real i Barca w LM i pucharze królowej 2026

5

@Deviler raczej tak

1

@Herato Olise z Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?