BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca ale bym ich ***** gdybym dorwał
3
@ranger3120 żabkie otwórz
0
Oho widzę że Houston nie dowiozło w nocy xd. Cieszą jednak wyniki Portland i przegrana Bostonu.
@FcPortoFan1999
3
@macio_944 skupiają się na mistrzostwach świata dlatego olewają ligę
1
@July_6_BcN a gdzie masz dzieci? :P
0
Chelsea.... Ło matko jaki zjazd od zwycięstwa w klubowych mistrzostw świata 3-0 z PSG
6
@SuperTransfery no k***a rzeczywiscie xd
2
@MateS @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 usunolem czas na nowy
1
Teraz kilka tygodni gry realu Madryt o nic ciekawe co wymyśla żeby się o nich mówiło. Słyszałem że był artykuł że chcą zejść z boiska jak Vini będzie obrażany na trybunach
1
@Drozdu7 coz szkodzi obiecać
15
@RoberDzik kliknę w kilka reklam to będzie na serniczek baskijski w The 99 Cheesecake
0
@Encore Oby! Nie Lubię Lakers ale nawet jak wygrają to czeka OKC
0
@majkiii rozumiem
0
@Filipem już nie ma takich cen
0
@DIPENSE 250 to uczciwa cena
0
@CriminalFCB ktoś za to beknie
3
Uważam że jeśli City znowu wygra mistrzostwo Anglii i tak nie zasłoni to już kolejnego odpadnięcia z Realem Madryt. Kompromitacja była i tyle. Piłkarzy i trenera. Po prostu pełne spodnie jak zawsze gdy coś nie idzie z białymi po ich myśli.
0
Kane z golem. .
1
za przekroczenie prędkości...
1
@Hasszz Azjatki, białe, mulatki i hinduski, czarne
0
Eh i znowu live w ostatnich sekundach 3 pkt
0
@mekston nie ma szans OKC jest bez przeciwnika. Za mocni są ewentualnie ktoś w finale że wschodu im trochę krwi napsuje ale teraz mają jeszcze większy luz bo bronią mistrzostwa które już zdobyli
0
@michal26 no nie oglądałem więc nie wiem co kto ma do zaoferowania ale mam nadzieję że Durant wroci szybko na stare lata niech sobie jeszcze kilka meczy w PO wygra
0
Jak tam Twoje 4-0 do Huston w meczu z Lakers? ;) No trudno musimy poczekać aż OKC ich załatwi
@FcPortoFan1999
0
@daniel32778 skoro liczymy superpuchar Hiszpanii to trzeba zaliczyć superpuchar Europy Realowi logiczne
1
@Arden nie? Już od kilku lat pasuje do MLS
1
@pt9 ogólnie Berlin jest mocno nowoczesnym miastem
1
@Eklerek co tam kobieta trenuje? Berlin i wszytsko w temacie xd
5
@ProMILs jeszcze było 100 konkretów ;)