BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston finał Atletico - Baya i wygrana ATM
2
Kiedy oglądasz z kolegami nurkującego Mapeta w polu karnym Bayernu ale widzisz jak sędzia zaczyna biec do monitora
https://zapodaj.net/plik-UJo7akCNnJ
1
Nie zgadzam się Gavi to nie będzie nigdy poziom TOP
0
@gumaz mięso musi być tak czy owak
1
@L4ngusta Say No To Racism
2
A ja mam coś co ryje głowę. W tamtym sezonie w pewnym momencie mielismy kłopot bogactwa na SO. Każdy zdrowy, w klubie, w dobrej formie.
Inigo Martinez, Araujo, Christensen, Cubarsi.
We wczorajszym meczu uwaga żaden z nich z jakiegos powodu nie wyszedł w ogóle lub dopiero pod koniec spotkania. Niesamowity spadek i pewnie są za to odpowiedzialne osoby.
0
@Encore zabrakło na końcu komentarza Alllaaaaaaaaahhhhhh :(
0
@G9 mogę się zgodzić bo włączyłem na gola 2-0 telewizor
2
Ciekawostka. Odpadając z Interem nie było Balde na boisku dzisiaj też nie było.
0
@esem91 możliwe że nie mógł grać dalej z przyczyn zdrowotnych
0
@derus Ferran? Już nawet Gavi lepszy był. Ferran musiał zejść bo się trzymał za plecy albo już nie miał sił. Ale od Olmo lepszy był Gavi np
0
@G9 a oglądałeś dzis Olmo? To najgorszy piłkarz na boisku był
1
@turhiay oczywiście że tak
1
Olmo wybrany MVP spotkania. Ahahahah
0
@michal26 Ferra chyba łapał się za plecy.. nie był w stanie grać na 100
0
Yamal znowu zniszczy Raphinie w ankiecie o najbardziej decydującego zawodnika Barcy, Laporta i tak będzie uznany za najlepszego możliwego kandydata. Socios and cules :) Mieliśmy przejść Arsenal...
0
Nie wierzę xdd Nie odrobili tego.... Jesteśmy dziadami
0
Olmo totalnie najgorszy piłkarz na boisku
1
Trochę wstyd jest. Kolejny raz z AtM
0
Barcelona ogarnąć się stać was na jeszcze więcej...
1
Dość polityki na LR!
0
@esem91 ale jak już ma pilne to nie traci Gavi te kilkanaście minut co oglądałem za to Pedri traci prawie wszystko
0
@Wafelattio dobry troll
1
Ogólnie to 8 stracony gol z AtM od dwóch miesięcy XDD
0
@Szicek10 mów co chcesz dla mnie to mógłbyc karny
0
@malicinho ogólnie ATM strzeliło nam ostatnio 7 goli więc XD
0
@BARCA1899Messi nie no nie mów że sam na sam to z ****
0
@wyrek oho.. .
0
Pedri i Olmo tragedia w pomocy
2
Gooooooolllll dobra włączam !!!!!!