0

@mekston finał Atletico - Baya i wygrana ATM

2

Kiedy oglądasz z kolegami nurkującego Mapeta w polu karnym Bayernu ale widzisz jak sędzia zaczyna biec do monitora


https://zapodaj.net/plik-UJo7akCNnJ

1

Nie zgadzam się Gavi to nie będzie nigdy poziom TOP

0

@gumaz mięso musi być tak czy owak

1

@L4ngusta Say No To Racism

2

A ja mam coś co ryje głowę. W tamtym sezonie w pewnym momencie mielismy kłopot bogactwa na SO. Każdy zdrowy, w klubie, w dobrej formie.

Inigo Martinez, Araujo, Christensen, Cubarsi.

We wczorajszym meczu uwaga żaden z nich z jakiegos powodu nie wyszedł w ogóle lub dopiero pod koniec spotkania. Niesamowity spadek i pewnie są za to odpowiedzialne osoby.

0

@Encore zabrakło na końcu komentarza Alllaaaaaaaaahhhhhh :(

0

@G9 mogę się zgodzić bo włączyłem na gola 2-0 telewizor

2

Ciekawostka. Odpadając z Interem nie było Balde na boisku dzisiaj też nie było.

0

@esem91 możliwe że nie mógł grać dalej z przyczyn zdrowotnych

0

@derus Ferran? Już nawet Gavi lepszy był. Ferran musiał zejść bo się trzymał za plecy albo już nie miał sił. Ale od Olmo lepszy był Gavi np

0

@G9 a oglądałeś dzis Olmo? To najgorszy piłkarz na boisku był

1

@turhiay oczywiście że tak

1

Olmo wybrany MVP spotkania. Ahahahah

0

@michal26 Ferra chyba łapał się za plecy.. nie był w stanie grać na 100

0

Yamal znowu zniszczy Raphinie w ankiecie o najbardziej decydującego zawodnika Barcy, Laporta i tak będzie uznany za najlepszego możliwego kandydata. Socios and cules :) Mieliśmy przejść Arsenal...

0

Nie wierzę xdd Nie odrobili tego.... Jesteśmy dziadami

0

Olmo totalnie najgorszy piłkarz na boisku

1

Trochę wstyd jest. Kolejny raz z AtM

0

Barcelona ogarnąć się stać was na jeszcze więcej...

1

Dość polityki na LR!

0

@esem91 ale jak już ma pilne to nie traci Gavi te kilkanaście minut co oglądałem za to Pedri traci prawie wszystko

0

@Wafelattio dobry troll

1

Ogólnie to 8 stracony gol z AtM od dwóch miesięcy XDD

0

@Szicek10 mów co chcesz dla mnie to mógłbyc karny

0

@malicinho ogólnie ATM strzeliło nam ostatnio 7 goli więc XD

0

@BARCA1899Messi nie no nie mów że sam na sam to z ****

0

@wyrek oho.. .

0

Pedri i Olmo tragedia w pomocy

2

Gooooooolllll dobra włączam !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?