BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo w tym sezonie tak.
0
@Cvzx @July_6_BcN
1
@Kgorecki2500 fosforany, dużo soli pewnie i innych konserwantów i okej
0
@michal26 no to niezle... Ja dop za 10 min włączam
1
Jeśli Gavi zakończy bez kartki to idę do kościoła w niedzielę bo chodzę tylko od święta
1
@Bolton 100% Gavi jeloł kart
1
@July_6_BcN jaki znowu animal?
0
Ferran na ataku i humor gitowa
1
@LAMC_10 mi to samo pokazuje :)
1
A ciapa, a ciapa. Damki damki dej
0
@esem91 a tymczasem Słoweńcy....
5
Fotka Sagrady na zakończenie weekendu w BCN.
https://zapodaj.net/plik-gHEyjE3F2w
1
@maroon no ale były takie grupy zawodów bardzo niezadowolone z takiego obrotu spraw. Np policja dostała po protestach jakaś tam podwyżkę i całkiem spoko to wyglądało a później bum cyk cyk, minimalna i ceny w sklepach do góry...
0
@Kgorecki2500 PiS miałby szansę dalej rządzić gdyby nie dźwigali jak nienormalni tej minimalnej w odpowiedzi na każdy kryzys. Udało się komuś dostać awans - za miesiąc to była minimalna
1
Tisza - swoją drogą piękne imię
1
@turhiay pytanie czy policja będzie mogła wejść do piwnicy orbana jeśli tam zdecyduje się mieszkać za talerz zupy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@RoberDzik to jako konfiarz powiem Ci że ta koalicja nie przetrwa długo i szybko się rozpadnie. Za dużo nas dzieli z pisem na dłuższą metę
2
@esem91 jaki budżet takie porcje ;)
5
Barcelona now:
https://zapodaj.net/plik-5B0u7aqFS6
0
Orban zabetonowal kraj. Prokuratura sądy instytucje to wszystko tam ma wieloletnie kadencje plus nie wiadomo czy prezydent czegoś nie odwali bo też jest z partii orbana przy przekazywaniu władzy więc spokojnie
2
@Kitek1640 no i dobrze. Teraz tylko Ansu Fansi się obudzi i będzie git
9
Rzeczy starsze w Barcelonie od samego Jezusa pozdrawiam.
https://zapodaj.net/plik-wwXKwfhQdN
3
Tytuł FC Barcelony na wyciągnięcie ręki, brak sił już żeby iść na miasto ale cóż bywa i tak.
Dobranoc.
https://zapodaj.net/plik-eZts3QqR6k
0
Gooooollll a więc jednak!!!! Mistrzowie 2026!!!
0
@clyde no grzeczni są
0
Gool dla espanyolu
1
@kanver_ hejterzy powiedzą że to wina tylko Ferrana
0
@Kgorecki2500 później wrzucę coś jak wrócę do hotelu jestem na weekend tylko.
0
Goooll Torres. Świetnie jest oglądać w barze w Barcelonie!