1

Balde xdd.

0

@Papiezak grał rewelacyjnie na bardzo małej przestrzeni między rywalami. Kluczowe słowo to czas przeszły

36

Plucie w twarz kibicom

0

@Barceloniarz987 nie od dziś

0

Brawo rekin LaRambla uciszona

1

@Aragorn33 myślę że sól winna + de La fłente

0

@bart_azz miał zawał

0

@Litman przecież był w 11 kolejki Ligi mistrzów xd co ty piszesz

0

@JiXSaw to oznacz dzika i zapytaj..

0

@Derpowsky że co? Xd
Jak idziesz na zachód to się godzina zmniejsza..

1

@M_Kos raczej ceny za bilet za taki mecz

0

@RobsonPL BAN!

0

@Kitek1640 oni mu kazali jesc Mc Donalda ostatnio?

1

Rony dostanie minuty, nowe nie znalem

0

Dziku musi to oglądać

0

@Virusk3 Olmo tragedia ostatnio fakt

2

Raphinia mistrzu w niedzielę jesteś potrzebny

0

De Jong to zagrał ostatni pełny mecz w lutym... "Mój borze"

0

4

@Andrzej_Majonez a skąd flashscore ma wiedzieć jak każe im grać trener??

0

Balde już na dobre wypadł ze składu widzę i dobrze

2

@tomek8756 mam nadzieję że kiedyś przemówi do nas

1

@Chimera otwórz Pepsi, jesteś seksi

0

W Dolnej Saksonii ruszyła finansowana przez władze landowe specjalna meldunkowa baza zgłoszeń dotyczących tzw. queerfobii

https://zapodaj.net/plik-sAl0f5gFDN

0

@MessiForeverTheBest kawa 18 gram

0

@mrboom niczego wiem że nie będzie szpaleru ale grać jako mistrz klasyka też fajnie ;)

0

@Kgorecki2500 jako fan sajens fikszyn czekam na dyrektywę 8020

0

Do boju Barcelono koronacja w meczu z Realem Madryt możliwa

0

@clyde słodziki do kawy i jakieś proste ciasta "mało cukru" z Instagrama ogólnie też napoje zero

1

@clyde welcome back^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?