BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 opowiadaj co w tej F1 słychać po przerwie. Wgl nie śledziłem tego. Dalej Mercedes będzie dominował??
0
@Filipem no i co splakales się?
0
Ona wrzuca nowe foty on się coraz bardziej jara.
W wirtualny seks romans ten się przeobraża.
On jej wysłał swoje foty ona odpisała na to:
„Zostaw moją córkę ona jest czternastolatką"
0
@Eklerek od tego sezonu jakos nie śledzę F1 zbyt mocno. Co Redbul tak wysoko w treningu po przerwie? Czyżby miało się coś zmienić czy raczej dalej dominacja mercedesa?
1
@Gwyn 2009 rok jeszcze nie było LaBambli
0
@ranger3120 jedziemy z tym snookerem
0
@Criss18Barca dokładnie
3
@LAMC_10 laga do przodu
0
@July_6_BcN wyślij fotkę co się dzieje tam
0
Boston chyba za słaby na walkę o mistrza :) hehe
0
@Destroyer_of_Worlds Balde za 50 mln? Nikt go nie kupi za tyle po ostatnich miesiącach
3
@LAMC_10 super czyli można dofinansować służbę zdrowia
2
@Giwera półfinał snookera jest
1
@Andrzej_Majonez Corona extra
0
@July_6_BcN współczuję, ważne że to już przeszłość
0
Jakie piwo wariacie?
5
@PatrychoO stadion będzie wyłączony z użytku podczas budowy dachu i ostatecznego testu wytrzymałościowego. Tzn @jowita musi po nim przejść
0
@AmigoBlancos co tam pisałeś? Bo klikam w powiadomienie i brak takiej dyskusji - wróć na stronę główną laRambla
0
@Rastafarnianin @TR3YWAY
1
Brawo Huston Rockets
0
@tadzik447 w marncu jak w garncu
0
@Malinka to ty wyrostka robaczkowego nie miałeś wycinanego nigdy?
0
@mekston Desajder dziś?
0
Gdzie City nie może tam Arsenal dojdzie
0
Rzut karany. .
0
@Encore Trochę takie Mbape jeśli chodzi o puchary niby coś tam wygrał ale jednak nie do końca
3
@misterio eh.....
1
@Frimpong przecież ogłosił ogromny sukces w nowym kontrakcie Z "Nike" bank nie może być pusty prawda? ...
0
A może Barca pociągnęłaby takiego Luisa Diaza w dół i teraz pisalibyśmy o nim tak jak o innych piłkarzach którzy nie zaprzyjaźnili się z barwami naszego klubu. Taki Hazard był wieki w Chelsea a w realu kupa.
0
@Karol145 w tenisie jest rowerek chyba jak jest 6-0 6-0