0

@MichuZ44 opowiadaj co w tej F1 słychać po przerwie. Wgl nie śledziłem tego. Dalej Mercedes będzie dominował??

0

@Filipem no i co splakales się?

0

Ona wrzuca nowe foty on się coraz bardziej jara.
W wirtualny seks romans ten się przeobraża.
On jej wysłał swoje foty ona odpisała na to:
„Zostaw moją córkę ona jest czternastolatką"

0

@Eklerek od tego sezonu jakos nie śledzę F1 zbyt mocno. Co Redbul tak wysoko w treningu po przerwie? Czyżby miało się coś zmienić czy raczej dalej dominacja mercedesa?

1

@Gwyn 2009 rok jeszcze nie było LaBambli

0

@ranger3120 jedziemy z tym snookerem

0

@Criss18Barca dokładnie

3

@LAMC_10 laga do przodu

0

@July_6_BcN wyślij fotkę co się dzieje tam

0

Boston chyba za słaby na walkę o mistrza :) hehe

0

@Destroyer_of_Worlds Balde za 50 mln? Nikt go nie kupi za tyle po ostatnich miesiącach

3

@LAMC_10 super czyli można dofinansować służbę zdrowia

2

@Giwera półfinał snookera jest

1

@Andrzej_Majonez Corona extra

0

@July_6_BcN współczuję, ważne że to już przeszłość

0

Jakie piwo wariacie?

5

@PatrychoO stadion będzie wyłączony z użytku podczas budowy dachu i ostatecznego testu wytrzymałościowego. Tzn @jowita musi po nim przejść

0

@AmigoBlancos co tam pisałeś? Bo klikam w powiadomienie i brak takiej dyskusji - wróć na stronę główną laRambla

0

1

Brawo Huston Rockets

0

@tadzik447 w marncu jak w garncu

0

@Malinka to ty wyrostka robaczkowego nie miałeś wycinanego nigdy?

0

@mekston Desajder dziś?

0

Gdzie City nie może tam Arsenal dojdzie

0

Rzut karany. .

0

@Encore Trochę takie Mbape jeśli chodzi o puchary niby coś tam wygrał ale jednak nie do końca

3

@misterio eh.....

1

@Frimpong przecież ogłosił ogromny sukces w nowym kontrakcie Z "Nike" bank nie może być pusty prawda? ...

0

A może Barca pociągnęłaby takiego Luisa Diaza w dół i teraz pisalibyśmy o nim tak jak o innych piłkarzach którzy nie zaprzyjaźnili się z barwami naszego klubu. Taki Hazard był wieki w Chelsea a w realu kupa.

0

@Karol145 w tenisie jest rowerek chyba jak jest 6-0 6-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?