2

@MessiForeverTheBest procedura startowa zaliczona? Można wyłączyć

0

ciekawy wyścig nawet
@BulaKG

0

@Ptasior to na razie tylko jeden wyścig i tak

0

@BoixosNois1899 boli? Ma boleć

0

Hehe max problemy

2

@Sulimo no tam nie jest tak prosto, wiele stadionów potrzebuje zgody na działania bo są zabytkami kulturowymi itp. i są problemy żeby to zburzyć

0

@mekston szczerze nie śledzę już tak tego z tymi nowymi silnikami ale jak deszcz to wszystko możliwe nawet odwołanie wyścigu u nich..

0

@ZuczekFCB1899 byle nie Max i okej

0

@Lionel_Messi10 fanpejdz messiego prowadzisz

0

I to by było na tyle z obcinania włosów..

2

Karol Nawrocki, prezydentem Polski!
(Odgłosy rytmicznego klaskania tłumu)

0

@michal26 i przy okazji samych siebie bo przy takiej przewadze jaka mieli na koniec 3q i skuteczności Bostonu za trzy Boston ich doszedł na 1 punkt xd

1

Ahahah ale bekowa końcówka meczu Phily Boston, dobrze że jakoś się udało tej Phily to ugrać xd

0

@michal26 oglądane jest. Embid jednak z bólem ale to klasyk xd

0

@michal26 włączę jak się wygwizdaja już bo nie chce mi się oglądać konkursu wolnych dla zielonych

0

@michal26 embid kontuzja czy gra? Bo widzialem że ma lód na nodze ale wyłączyłem jak sędziowie gwizdneli faul dla Bostonu...

2

Go Phila Go! Jazda z Bostonem!

0

No i super Tatum nie zagra w meczu hehe

1

0

0

Będzie decider.

0

Ciekawe znowu po przerwie jeden z kierowców redbula dostaje lepsze auto ciekawe który ....

3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16831359#comment-16831359

Co za łebek tu pisze że nie cieszy się z goli Ferrana, to lepszy remis? To już odklejka niezła. Już w poprzednim meczu cieszył się ze spalonego widmo Ferrana którego nie było i zabrali nam gola @PatrychoO

0

@bartulek98 a co nam ten Yamal dał. Grał w meczu z Atletico jak odpadliśmy z pucharu króla? Grał w lidze mistrzów jak odpadliśmy z niej. Raczej gral...

0

Heh pamiętam jak Bernal miał wrócić na rewanż z Atletico. Chyba chodziło o rewanż z Arsenalem

0

@kanver_ walić ich i tak nie awansują do pucharów. 4-0 z Lechem i okej

0

@fart Philadelphia in 7

0

@MichuZ44 opowiadaj co w tej F1 słychać po przerwie. Wgl nie śledziłem tego. Dalej Mercedes będzie dominował??

0

@Filipem no i co splakales się?

0

Ona wrzuca nowe foty on się coraz bardziej jara.
W wirtualny seks romans ten się przeobraża.
On jej wysłał swoje foty ona odpisała na to:
„Zostaw moją córkę ona jest czternastolatką"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?