BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest procedura startowa zaliczona? Można wyłączyć
0
ciekawy wyścig nawet
@BulaKG
0
@Ptasior to na razie tylko jeden wyścig i tak
0
@BoixosNois1899 boli? Ma boleć
0
Hehe max problemy
2
@Sulimo no tam nie jest tak prosto, wiele stadionów potrzebuje zgody na działania bo są zabytkami kulturowymi itp. i są problemy żeby to zburzyć
0
@mekston szczerze nie śledzę już tak tego z tymi nowymi silnikami ale jak deszcz to wszystko możliwe nawet odwołanie wyścigu u nich..
0
@ZuczekFCB1899 byle nie Max i okej
0
@Lionel_Messi10 fanpejdz messiego prowadzisz
0
I to by było na tyle z obcinania włosów..
2
Karol Nawrocki, prezydentem Polski!
(Odgłosy rytmicznego klaskania tłumu)
0
@michal26 i przy okazji samych siebie bo przy takiej przewadze jaka mieli na koniec 3q i skuteczności Bostonu za trzy Boston ich doszedł na 1 punkt xd
1
Ahahah ale bekowa końcówka meczu Phily Boston, dobrze że jakoś się udało tej Phily to ugrać xd
0
@michal26 oglądane jest. Embid jednak z bólem ale to klasyk xd
0
@michal26 włączę jak się wygwizdaja już bo nie chce mi się oglądać konkursu wolnych dla zielonych
0
@michal26 embid kontuzja czy gra? Bo widzialem że ma lód na nodze ale wyłączyłem jak sędziowie gwizdneli faul dla Bostonu...
2
Go Phila Go! Jazda z Bostonem!
0
No i super Tatum nie zagra w meczu hehe
1
@zadafcb @Giwera @mekston
0
@zadafcb @mekston
0
Będzie decider.
0
Ciekawe znowu po przerwie jeden z kierowców redbula dostaje lepsze auto ciekawe który ....
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16831359#comment-16831359
Co za łebek tu pisze że nie cieszy się z goli Ferrana, to lepszy remis? To już odklejka niezła. Już w poprzednim meczu cieszył się ze spalonego widmo Ferrana którego nie było i zabrali nam gola @PatrychoO
0
@bartulek98 a co nam ten Yamal dał. Grał w meczu z Atletico jak odpadliśmy z pucharu króla? Grał w lidze mistrzów jak odpadliśmy z niej. Raczej gral...
0
Heh pamiętam jak Bernal miał wrócić na rewanż z Atletico. Chyba chodziło o rewanż z Arsenalem
0
@kanver_ walić ich i tak nie awansują do pucharów. 4-0 z Lechem i okej
0
@fart Philadelphia in 7
0
@MichuZ44 opowiadaj co w tej F1 słychać po przerwie. Wgl nie śledziłem tego. Dalej Mercedes będzie dominował??
0
@Filipem no i co splakales się?
0
Ona wrzuca nowe foty on się coraz bardziej jara.
W wirtualny seks romans ten się przeobraża.
On jej wysłał swoje foty ona odpisała na to:
„Zostaw moją córkę ona jest czternastolatką"