BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 poka
0
@LAMC_10 tak wiemy to od jakichś 50 godzin ^^
0
@michal26 no był jeden VAR w meczu i to na korzyść OKC. Ogólnie jeszcze kilka decyzji złych dla Thunder ja wyłapałem. Jak np fall widmo zawodnika Thunder który został sam nadepiety na nogę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tego komu kibicujemy.
A co to twojego linku to był podyktowany normalny faul dla Lal pamiętam. Dobre sędziowanie to nie Boston.
Reaves do sprzedania słaby strasznie.
0
OKC-LAL
3 minuty do końca prawie 20 pkt przewagi i chyba można powiedzieć że OKC pokonuje Lal w pierwszym meczu. Brawo grzmoty!
0
@michal26 ja za OKC LaL w tym składzie totalnie nie trawie. widać że jak OKC przyspiesza to Lal się gubi jak kazda inna drużyna ale OKC na razie tylko kilka razy przyspieszyło grają spokojnie
0
@Kgorecki2500 to postaw 500 zł w finale
0
@partymaker się znasz na piłce jak Twoja na wuka dziku
0
Komentarz usunięty
0
@Marcelinho99 lepiej finał grać bez Yamala niż Raphini fakty
1
@Kgorecki2500 redbul
1
@gumaz cola zero wuka dzik
2
@kanver_ chyba
Ansu (Fati - Fati) (Lamini - Lamine) Yamal
1
@TR3YWAY nie szkoda kasy na tą firmę? Wszytsko drogie a reprezentuje typów na koksie którzy kłamali dzieci jak owca i robur że naturale
0
Myślę że komentujący na RM pl nie rozumieją że piłka nożna to sport drużynowy a nie gole Mbape
2
@kamiVeB Arsenal mistrzem nie ma bata że to odda
0
@mekston mistrzostwa imieniem decidera
1
@LAMC_10 finał snookera jest
0
@VegetaPolska oj nie byku
0
@APTAPT jakiś strumyk płynie? Priv
0
@VamoSBarca88 100 lat @Dziku
9
@Rastafarnianin nic nie zrobił fałszywe oskarżenie
1
@Kgorecki2500 @July_6_BcN patrz jaki fajny
0
@macio_944 podobne kolory zdjęć zrobiły w tym kadrze swoje...
0
Nowy snack wrap w 2 for U.
0
I nie trafia czarnej Luize
0
@zadafcb Łu jize
9
kolej na @jowita
2
@VamoSBarca88 ona nawet z grilla fotek nie wstawia...
0
@July_6_BcN pokaż przez zapodaj.net
2
@draxidox to akurat to dramat. Mam nadzieję na weto