0

@Nazio_87 i już wiem że @clyde będzie w komentarzu :)

2

@Popitek12 prawiczek

4

@olejtm fikcyjna wojna? To przekrocz granicę z Ukrainą tylko na drony uważaj że Ci na łeb nie spadły

0

@FcPortoFan1999 szlem się zbliża to i dziadek musi się odmrozić... Jakoś gościa nie trawie obsesja na punkcie 25 bo 24 ma Margret tak jak on

0

@kombo13 stół był świadkiem jak Asensio tegowal na nim nieletnią

1

@mkl87 nie zgadzam się

1

@majkiii as long as i got you bajbe

0

Oklahoma City pokonuje zgodnie z planem Los Angeles 125-107 i wychodzi na prowadzenie 2-0 w serii.

2

OKC -Lal
Kurde nie da się teraz oglądać tego meczu co chwilę gwizdek w jedną i drugą stronę. Tam każde dotknięcie teraz to gwizdek.
Sędziowie się posypali

0

@tribo 38 kolejek jest łatwo można policzyć...

6

@Sinirsey no i okej

2

Takie laczki i czapkę z Biedronki dzisiaj poświrowałem 45 zł za wszystko. Opinia?

https://zapodaj.net/plik-0UnfPIKgVe

0

@BorzyKrzys coś w tym jest

0

@Nazio_87 no to jedziem tam

0

W Biedronce jakieś rzeczy z kolekcji FC Barcelony mają podobno świrować dziś i jutro

0

@baryn bo nasza obrona w żadnym wypadku nie przypomina obrony mogącej wygrać LM plus środek ataku już od roku leży z lepszymi zespołami

0

@bartekvisca może dla Cb. Normalna jest. Pozbył się tak dużej ilości kontuzji i jest szczęśliwy w Paryżu. A piłkarzem był zawsze dobrym

0

@Gaucho nie rozumiem

0

@Luciano99 Arsenal

0

@baryn ale to było jak byliśmy w formie a teraz oni są Xd Chelsea wygrała z PSG 3-0 w finale klubowych mistrzostw świata w lipcu i gdzie są???

0

@liberoFCB Bayern i PSG to by nam 6 zapakowali xd

2

Na hiszpańskiej ziemi imigrant uderzył Hiszpana (czyt. Rudiger Carreasa) a szatnia nie stanęła w jego obronie? Hehe

1

@July_6_BcN no rzeczywiście w idealnym stanie wow, znaczy że musisz mieć 10... ;)

0

@July_6_BcN śmieszny:) na 4 latka dostałaś? ^^

0

0

@LAMC_10 tak wiemy to od jakichś 50 godzin ^^

0

@michal26 no był jeden VAR w meczu i to na korzyść OKC. Ogólnie jeszcze kilka decyzji złych dla Thunder ja wyłapałem. Jak np fall widmo zawodnika Thunder który został sam nadepiety na nogę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tego komu kibicujemy.
A co to twojego linku to był podyktowany normalny faul dla Lal pamiętam. Dobre sędziowanie to nie Boston.
Reaves do sprzedania słaby strasznie.

0

OKC-LAL
3 minuty do końca prawie 20 pkt przewagi i chyba można powiedzieć że OKC pokonuje Lal w pierwszym meczu. Brawo grzmoty!

0

@michal26 ja za OKC LaL w tym składzie totalnie nie trawie. widać że jak OKC przyspiesza to Lal się gubi jak kazda inna drużyna ale OKC na razie tylko kilka razy przyspieszyło grają spokojnie

0

@Kgorecki2500 to postaw 500 zł w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?