BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 i już wiem że @clyde będzie w komentarzu :)
2
@Popitek12 prawiczek
4
@olejtm fikcyjna wojna? To przekrocz granicę z Ukrainą tylko na drony uważaj że Ci na łeb nie spadły
0
@FcPortoFan1999 szlem się zbliża to i dziadek musi się odmrozić... Jakoś gościa nie trawie obsesja na punkcie 25 bo 24 ma Margret tak jak on
0
@kombo13 stół był świadkiem jak Asensio tegowal na nim nieletnią
1
@mkl87 nie zgadzam się
1
@majkiii as long as i got you bajbe
0
Oklahoma City pokonuje zgodnie z planem Los Angeles 125-107 i wychodzi na prowadzenie 2-0 w serii.
2
OKC -Lal
Kurde nie da się teraz oglądać tego meczu co chwilę gwizdek w jedną i drugą stronę. Tam każde dotknięcie teraz to gwizdek.
Sędziowie się posypali
0
@tribo 38 kolejek jest łatwo można policzyć...
6
@Sinirsey no i okej
2
Takie laczki i czapkę z Biedronki dzisiaj poświrowałem 45 zł za wszystko. Opinia?
https://zapodaj.net/plik-0UnfPIKgVe
0
@BorzyKrzys coś w tym jest
0
@Nazio_87 no to jedziem tam
0
W Biedronce jakieś rzeczy z kolekcji FC Barcelony mają podobno świrować dziś i jutro
0
@baryn bo nasza obrona w żadnym wypadku nie przypomina obrony mogącej wygrać LM plus środek ataku już od roku leży z lepszymi zespołami
0
@bartekvisca może dla Cb. Normalna jest. Pozbył się tak dużej ilości kontuzji i jest szczęśliwy w Paryżu. A piłkarzem był zawsze dobrym
0
@Gaucho nie rozumiem
0
@Luciano99 Arsenal
0
@baryn ale to było jak byliśmy w formie a teraz oni są Xd Chelsea wygrała z PSG 3-0 w finale klubowych mistrzostw świata w lipcu i gdzie są???
0
@liberoFCB Bayern i PSG to by nam 6 zapakowali xd
2
Na hiszpańskiej ziemi imigrant uderzył Hiszpana (czyt. Rudiger Carreasa) a szatnia nie stanęła w jego obronie? Hehe
1
@July_6_BcN no rzeczywiście w idealnym stanie wow, znaczy że musisz mieć 10... ;)
0
@July_6_BcN śmieszny:) na 4 latka dostałaś? ^^
0
@Kgorecki2500 poka
0
@LAMC_10 tak wiemy to od jakichś 50 godzin ^^
0
@michal26 no był jeden VAR w meczu i to na korzyść OKC. Ogólnie jeszcze kilka decyzji złych dla Thunder ja wyłapałem. Jak np fall widmo zawodnika Thunder który został sam nadepiety na nogę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tego komu kibicujemy.
A co to twojego linku to był podyktowany normalny faul dla Lal pamiętam. Dobre sędziowanie to nie Boston.
Reaves do sprzedania słaby strasznie.
0
OKC-LAL
3 minuty do końca prawie 20 pkt przewagi i chyba można powiedzieć że OKC pokonuje Lal w pierwszym meczu. Brawo grzmoty!
0
@michal26 ja za OKC LaL w tym składzie totalnie nie trawie. widać że jak OKC przyspiesza to Lal się gubi jak kazda inna drużyna ale OKC na razie tylko kilka razy przyspieszyło grają spokojnie
0
@Kgorecki2500 to postaw 500 zł w finale