4

0

Lakers jeszcze Reavesa straciło na kilka meczy.
@michal26

0

@Szczygiel06 Inuici?

0

@LukaszFan od początku wojny ale we wtorek chyba uderzenie na elektrownie Iranu jak się nie poddają

2

@MOLESTA są w finale pucharu króla i 1/4 ligi miśków. A City tam nie ma

0

3

Ja-ro-slaw
Ja-ro-slaw
(Odgłosy rytmicznego klaskania)

1

@LAMC_10 to nie przypadek, Lewy zrobił ruch barkiem, piłka odbiła się od sęka i wpadła do bramki

0

Oho Bilbao uciekają puchary

0

@PIWOSZ89 masakra co za czasy

1

@LAMC_10 raczej tak

1

@mrboom nic nie grał przez ostatnie miesiące i zszedł z kontuzją, on jest do zaorania

0


#pilot #usa #wielkanoc

0

Ktoś nie śpi? Ktoś czuwa?

1

Ale tu bije hipokryzja fanów Lewego aż oczy bolą. Jak Gyökeres załadował gola z polską to miał farta bo jest slaby i nic nie potrafi tylko tak dostał piłkę a tutaj to najlepszy zawodnik na świecie bo ruszył barkiem. Ale nie ma się co dziwić jak Polska odpadła czytałem takie asy że w sumie nie szkoda reprezentacji tylko Lewego.

0

Campiones Campiones Ole Ole Ole!!!

0

Balde do odstawki

1

Ale żenada z tym wyzywaniem zawodników tutaj

0

@barcelonaLM taki jesteś... kibic

2

@Who_you_mam przeczytałem wali... K

0

@JBgomeS obaj to sęk

1

Super. Wygrać z AtM i Espanyolem i w Barcelonie będę już siepwal campiones

0

@majkiii nie awansował on z kosowa

0

Tańcz Rudiger to wicemistrzostwo Ci się należy.

0

Gooooooooooolll

.

0

5 minut to sprawiedliwy wynik

0

Brawo mastantuno

1

Niestety .... .

1

@Hosh najgorsze że rodzina sędziego będzie narażona na ataki real Madryt Tv

1

@Filipem żalosne....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?