0

Wrócił Mbape i jest okej :)

0

@Filipem najlepszy piłkarz świata obecnie

0

Szkoda że Mastantuno nie wchodzi

0

Embapeeejj i nie ma gola..

0

@clyde ja 30 ziko na śmietankowych też właśnie

0

@Filipem najgorzej

0

@APTAPT jak siedział na l4

0

Bayern już pełne spodnie przed Realem?

0

@Walker u jakiego buka?

0

Znowu na Total bet nie mogę postawić na karnego realu trzeba zmienić buka

1

@EzioAuditoreDF oho zaczyna się

4

City szkoda że nie z Realem tak ale to już klasyczek

0

@Lisek wytrzymasz w pracy do 23 jako redaktor nie jest ciężka ^^

3

1

@Pedri16Future Cristiano Ronaldo junior

0

@michal26 co tam mu się stało ścięgno czwórki nad kolanem zaraz?

0

@gumaz co tam za zadymki na tle religijnym montujesz ;)

0

2

Najman mnie zablokował na Instagramie teraz jakaś kulturystka bo skrytykowałem to że kobieta bierze sterydy. Co za moda na usuwanie komentarzy i banowanie

1

Coś mały ruch na naszej LaRambli:/

0

@UriBoyka no i Ewa "Bajor"

4

W tv republika nawet powiedzieli o zwycięstwie Barcy Femenistk nad RM

1

Kolejne magazyny podziemne Iranu niszczone. Ciekawe czy USA zdecyduje się na atak na elektrownie.


0

Kibice FC Barcelona po końcowym gwizdku meczu Bayern - Real.

https://zapodaj.net/plik-HJBtY6Vi8u

https://zapodaj.net/plik-SZSVrgKSnT

0

Hah ale Oklahoma City miażdży LaL

1

@AlexDark00 nie no tyle to nie...

0

@clyde jak już nie masz co zrobić na pustym polu w burzy to połóż się na ziemi tak mi babcia mówila.

1

@Kgorecki2500 ogólnie on żyje w innym świecie mocno odklejony jest ale wątpię że tak powiedział to głupi nie jest

1

@bartekvisca kulesza tak samo

1

@Aragorn33 Tak jak często popieram działania USA tak tutaj no po prostu nie napiszę co myślę o państwie "Izr" bo dostanę bana. Brak słów.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?