BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrócił Mbape i jest okej :)
0
@Filipem najlepszy piłkarz świata obecnie
0
Szkoda że Mastantuno nie wchodzi
0
Embapeeejj i nie ma gola..
0
@clyde ja 30 ziko na śmietankowych też właśnie
0
@Filipem najgorzej
0
@APTAPT jak siedział na l4
0
Bayern już pełne spodnie przed Realem?
0
@Walker u jakiego buka?
0
Znowu na Total bet nie mogę postawić na karnego realu trzeba zmienić buka
1
@EzioAuditoreDF oho zaczyna się
4
City szkoda że nie z Realem tak ale to już klasyczek
0
@Lisek wytrzymasz w pracy do 23 jako redaktor nie jest ciężka ^^
3
@KRISU77 ale @fart
1
@Pedri16Future Cristiano Ronaldo junior
0
@michal26 co tam mu się stało ścięgno czwórki nad kolanem zaraz?
0
@gumaz co tam za zadymki na tle religijnym montujesz ;)
0
@Chimera @Bykunn
2
Najman mnie zablokował na Instagramie teraz jakaś kulturystka bo skrytykowałem to że kobieta bierze sterydy. Co za moda na usuwanie komentarzy i banowanie
1
Coś mały ruch na naszej LaRambli:/
0
@UriBoyka no i Ewa "Bajor"
4
W tv republika nawet powiedzieli o zwycięstwie Barcy Femenistk nad RM
1
Kolejne magazyny podziemne Iranu niszczone. Ciekawe czy USA zdecyduje się na atak na elektrownie.
0
Kibice FC Barcelona po końcowym gwizdku meczu Bayern - Real.
https://zapodaj.net/plik-HJBtY6Vi8u
https://zapodaj.net/plik-SZSVrgKSnT
0
Hah ale Oklahoma City miażdży LaL
1
@AlexDark00 nie no tyle to nie...
0
@clyde jak już nie masz co zrobić na pustym polu w burzy to połóż się na ziemi tak mi babcia mówila.
1
@Kgorecki2500 ogólnie on żyje w innym świecie mocno odklejony jest ale wątpię że tak powiedział to głupi nie jest
1
@bartekvisca kulesza tak samo
1
@Aragorn33 Tak jak często popieram działania USA tak tutaj no po prostu nie napiszę co myślę o państwie "Izr" bo dostanę bana. Brak słów.....