BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lajcior afera jest panie ferdku
1
@Deathwing112 a co zmiana czasu Ci przeszkadza? Xd życie się zawaliło?
0
@Dieselzor w F1 to mam wrażenie że bardziej ktoś kibicuje żeby inni nie wygrali niż swojemu kierowcy
1
@Bogan chyba teścia walił w okolicach pierwszej pracy po szkole coś było, były kiedyś zdjęcia jak był nabity ale on ma miliard ich w internecie więc ciężko znałeś. I chyba na jednej z rolek wspomniał że wziął na krótko kiedyś.
1
Twoja stara spekuluje cenami paliw na światowych rynkach
2
Tylko że w USA jest 348 mln ludzi ale 7 robi wrażenie to fakt. Choc procentowo jest to jakos 2-3 %
@norbi77 @Criss18Barca @Aequlibre
1
@heniusss zajemnie
1
@Piotrek1993 są potrzebni czarni tak jak we Francji Anglii i Niemczech. Bez sprinterów nie podziałamy
0
@Bogan dobrze gada ale słuchając tych rolek jak to zmienisz swoje życie zaczynając biegać lub zdrowo jeść to trochę śmieszne z jego ust bo sam w młodości przyjmował przez chwilę środki dopingujące a jak miał jakiś problem z kolanem zdrowotny to tak samo narzekał że go coś boli i nie może przez to biegać. A z głupot to chyba nie polecał większej ilości jajek spożywać.
0
I taki doktorek jak Michał Wrzosek który ma milion rolek na Instagramie o tym że należy jeść zdrowo, spać 8 godzin, unikać coli i chipsów i ruszać się kupuje właśnie bilet VIP na Barca Real za 2.5 tysiąca euro.
0
Hiszpania następny mecz w Barcelonie gra, odpoczną chłopaki
0
@Chimera tak i dostałeś herb
1
Raphinia mistrzu z realem jesteś potrzebny.
0
@Chimera i nie mają piłkarzy jak Balde
1
@Faro nie no Hiszpania jest lepsza od Barcelony szczególnie w obronie.
Hiszpania zdominowała Euro a myślmy 7-6 z Interem przegrali który 5 dostał w finale
2
0 graczy realu w podstawie reprezentacji Hiszpanii teraz patrzę jaki skład
0
@Laminedependencia kuźwa zapomniałem że dziś mecz
0
@lucas/catalan a chcesz wygrać ligę?
0
@mekston Do Raphinia jednak bez podjazdu. Też daje sygnał do ataku albo pressingu w najważniejszych momentach
0
@Kgorecki2500 a jak jestem z miejscowości co ma 4 tysiące osób to też? Chyba +30 tysięcy raczej
2
Nigdy oprócz pizzy z lokalnej pizzeri nie zamówiłem jedzenia do domu, zawsze wychodzę albo jadę do drive samochodem. Nawet nie wiem o co chodzi w tych całych Uber Eatsach czy tym podobnych rzeczach.
1
EDIT. zwracam honor! Wirtualna Polska informuje że 12 posłów było przeciw więc chyba racja jednak. Sorki
0
@nexxo a haha okej
0
@nexxo ale nie ma takiego miasta w Europie w którym nie ma żadnego Polaka to niemożliwe.
6
@NeroTFP1 chłop skopiował zamykanie długiego słupka i okej
1
@Kozinho. Mało kobiet na forum to nie można banować
0
@Eklerek to piastriego oglądaj
2
@MesQueUnClub_87 chyba do Brazylii nie lecą i tak 15 godzin
0
@lajcior nie no tyle to nie
0
@partymaker
Lipton trochę