1

@lajcior afera jest panie ferdku

1

@Deathwing112 a co zmiana czasu Ci przeszkadza? Xd życie się zawaliło?

0

@Dieselzor w F1 to mam wrażenie że bardziej ktoś kibicuje żeby inni nie wygrali niż swojemu kierowcy

1

@Bogan chyba teścia walił w okolicach pierwszej pracy po szkole coś było, były kiedyś zdjęcia jak był nabity ale on ma miliard ich w internecie więc ciężko znałeś. I chyba na jednej z rolek wspomniał że wziął na krótko kiedyś.

1

Twoja stara spekuluje cenami paliw na światowych rynkach

2

Tylko że w USA jest 348 mln ludzi ale 7 robi wrażenie to fakt. Choc procentowo jest to jakos 2-3 %
@norbi77 @Criss18Barca @Aequlibre

1

@heniusss zajemnie

1

@Piotrek1993 są potrzebni czarni tak jak we Francji Anglii i Niemczech. Bez sprinterów nie podziałamy

0

@Bogan dobrze gada ale słuchając tych rolek jak to zmienisz swoje życie zaczynając biegać lub zdrowo jeść to trochę śmieszne z jego ust bo sam w młodości przyjmował przez chwilę środki dopingujące a jak miał jakiś problem z kolanem zdrowotny to tak samo narzekał że go coś boli i nie może przez to biegać. A z głupot to chyba nie polecał większej ilości jajek spożywać.

0

I taki doktorek jak Michał Wrzosek który ma milion rolek na Instagramie o tym że należy jeść zdrowo, spać 8 godzin, unikać coli i chipsów i ruszać się kupuje właśnie bilet VIP na Barca Real za 2.5 tysiąca euro.

0

Hiszpania następny mecz w Barcelonie gra, odpoczną chłopaki

0

@Chimera tak i dostałeś herb

1

Raphinia mistrzu z realem jesteś potrzebny.

0

@Chimera i nie mają piłkarzy jak Balde

1

@Faro nie no Hiszpania jest lepsza od Barcelony szczególnie w obronie.
Hiszpania zdominowała Euro a myślmy 7-6 z Interem przegrali który 5 dostał w finale

2

0 graczy realu w podstawie reprezentacji Hiszpanii teraz patrzę jaki skład

0

@Laminedependencia kuźwa zapomniałem że dziś mecz

0

@lucas/catalan a chcesz wygrać ligę?

0

@mekston Do Raphinia jednak bez podjazdu. Też daje sygnał do ataku albo pressingu w najważniejszych momentach

0

@Kgorecki2500 a jak jestem z miejscowości co ma 4 tysiące osób to też? Chyba +30 tysięcy raczej

2

Nigdy oprócz pizzy z lokalnej pizzeri nie zamówiłem jedzenia do domu, zawsze wychodzę albo jadę do drive samochodem. Nawet nie wiem o co chodzi w tych całych Uber Eatsach czy tym podobnych rzeczach.

1

EDIT. zwracam honor! Wirtualna Polska informuje że 12 posłów było przeciw więc chyba racja jednak. Sorki

0

@nexxo a haha okej

0

@nexxo ale nie ma takiego miasta w Europie w którym nie ma żadnego Polaka to niemożliwe.

6

@NeroTFP1 chłop skopiował zamykanie długiego słupka i okej

1

@Kozinho. Mało kobiet na forum to nie można banować

0

@Eklerek to piastriego oglądaj

2

@MesQueUnClub_87 chyba do Brazylii nie lecą i tak 15 godzin

0

@lajcior nie no tyle to nie

0

@partymaker
Lipton trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?