0

Benjamin Netanjahu: Izrael i Stany Zjednoczone współpracują dla dobra całego świata. I nadszedł czas, aby przywódcy innych krajów dołączyli do nich. Niektórzy zaczynają podążać w tym kierunku.
[Źródło Łukasz Bok]

1

@Luciano99 Iniaki jaki był taki był ale był

0

Rashford i Olmo też słabo jak na podmeczone Rayo które grało w LK

1

@malypuzon ale dlaczego nie cisnąć Lewemu jak zagra słabo bo Ferran gorszy xd?

0

No i Lech strzela, Jaga musi gonić w następnej kolejce

0

No tak, do tego dania lepsza jest wódka...

0

@kamil7-97 ojejku biedny Robert piłek nie dostaje

0

@norbi77 Ferran będzie teraz trochę na ławce żeby się ogarnął. Grał lepiej jak musiał rywalizować o 1 skład

0

Więcej niż (klub) sztab medyczny

0

0

@Lucyffffer1922 iniaki penia, mowi ci to coś?

0

Araujo jedynie co daje to nerwowość jak się ogląda mecz

0

@Piotrek1993 raczej to pierwsze

0

@Rifek czyli już jest wolna

0

@zenoowity ogólnie nie przepadam za rządem Izraela i Iranu i staram się byc obiektywny, Irański reżim ma wiele za uszami

0

@michal26 a Ty nie pamiętasz za Bidena kilka lat temu 5 albo 6 kto pomagał strącać rakiety Izraelowi jak zaczepili Iran zabijając im żołnierzy? Francja USA i Wielka Brytania. Siedzieli w myśliwcach i strzelali do rakiet w okolicach Jordani. Iran wtedy wysłał rakiety bo Izrael im zabił amabasorow czy jakichś innych urzędników. A co kilka dni temu powiedział kanclerz Niemiec że będą zawsze popierać Izrael. Żydów też jest dużo na całym świecie...

https://zapodaj.net/plik-YPkOuct0fq


Ja to tylko tu zostawię w odpowiedzi na ten komentarz

2

@Kgorecki2500 @michal26 Poza tym wiecie że jeśli Izraelowi kończyłaby się ta tarcza czyli żelazna kopuła to samoloty wielkiej Brytanii i Francji pomagały by w przechwytywaniu pocisków? Izrael ma potężne wpływy na świece i gdyby byli pod bramką to Francja i WB już by im biegli z pomocą do obrony. I są nagrania ludzi to po prostu pocisk obrony nie dał rady stracić tej rakiety i się przedarła przez system.

2

@Kgorecki2500 @michal26 no pocisk się przedarł ten system nie gwarantuje 100% obrony nie ma takiego systemu na świecie ale jak słyszę że Iran ma jakieś szanse to jest to śmiechu warte straty Iranu codziennie są olbrzymie tam kilka tygodni i będzie po wojnie. Dlaczego nie napiszecie że Iran nie ma już samolotów i marynarki wojennej w ogóle a USA codziennie uderza w dziesiątki celów skutecznie i nie jest to twitowane tak chętnie jak uderzenia w Izrael

0

@NeroTFP1 nie ma tyle

1

@Ilka tylko samochód

0

@Encore Bayern ma talent do sprowadzania takich grajków za dobre pieniądze

1

@Laminedependencia ile wchodzi do Ligi mistrzów 5?

3

100 lat, Ronaldinho

1

@kanver_ opcja polowanie na rekord ON

0

Jeśli Kane nic nie strzeli dziś zostanie mu tylko 7 kolejek na pobicie rekordu lewego. Brakuje mu bodajże 11 goli do wyrównania

0

@Rupert_Haubica no i nie podobasz mi się

0

@Kgorecki2500 Wietnam był dawno temu teraz będzie bum bum na Iran

0

@Filipem wyjątek potwierdza regułę

4

@Kapitan hawk zagra od dechy do dechy później pojedzie na reprezentację i zagra z Serbią

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?