3

@Cvzx i ten fakt że dostał 1/8 i półfinał klubowych mistrzostw świata po stronie drabinki realu tego nie poprawia

0

@Sulimo niedobrze to świadczy o poziomie pl drużyn

0

I włosi wyrównują

1

@Luciano99 oj nie lubisz tego digidonga coś

1

@July_6_BcN co jest? Bo dopiero wszedłem

3

@Kgorecki2500 ile na biceps i triceps?

1

@Nazio_87 ja mam POCO F7 za 1300 i jest super, jedyny minus bateria ale to wszędzie

0

@Jakchcesz Iniesta czy Pedri to jest dyskusja

0

@Jakchcesz Guler kolejna madrycka twarz którą ciężko polubić

0

@Arden no to zwolnimy i podpiszemy jeszcze raz

0

@Sinirsey Nie!

1

@Filipem ale jest artykuł na głównej że chodzi o pierwszy poziom trybun, tutaj masz super

0

"Cały świat boi się Realu a Real boi się Barcelony"

1

@PolskiBarcelonista10 Nie chcę grać z Realem w finale lm bo boje się sędziów

0

Wraca Bape e Mbappe ale kontuzjowany Thibaut Courtois i okej

0

@michal26 nie może być drugiego Wietnamu, są inne technologie śledzenia, naprowadzania, eliminacji generałów. Inne bomby bronie masowego rażenia. Wszystko jest inne

13

@Kubajnos345 słownik ortograficzny

1

@PIWOSZ89 a mogło byc 8 gdybyśmy towarzyski w presezonie z nimi grali

0

Czyli Atletico na CN i dwa następne w Madrycie.

Edit. jednak Madryt - Camp Nou - Madryt

0

@Toretto chyba się zerują przed finałem zawsze żeby gwiazd nie zabrakło

3

60 goli w 1/8..

0

2-0 Liverpool..

0

@MirusAmisz i okej

0

@Kapitan hawk mi kiedyś wybaczyli

3

@Kz1234 dokładnie ważne mecze Rapha niezastąpiony

1

@norbi77 nie czytałem całego właśnie Xd skopiowałem tytuł

1

@Encore jeśli nie Barca to Arsenal oby wygrał LM

0

@Pedri16Future no chyba rekordowe te 1/8

1

@Laminedependencia pytanie który bardziej ich zaboli

0

@Messiah10 nie chcesz rewanżu za puchar króla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?