BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cvzx i ten fakt że dostał 1/8 i półfinał klubowych mistrzostw świata po stronie drabinki realu tego nie poprawia
0
@Sulimo niedobrze to świadczy o poziomie pl drużyn
0
I włosi wyrównują
1
@Luciano99 oj nie lubisz tego digidonga coś
1
@July_6_BcN co jest? Bo dopiero wszedłem
3
@Kgorecki2500 ile na biceps i triceps?
1
@Nazio_87 ja mam POCO F7 za 1300 i jest super, jedyny minus bateria ale to wszędzie
0
@Jakchcesz Iniesta czy Pedri to jest dyskusja
0
@Jakchcesz Guler kolejna madrycka twarz którą ciężko polubić
0
@Arden no to zwolnimy i podpiszemy jeszcze raz
0
@Sinirsey Nie!
1
@Filipem ale jest artykuł na głównej że chodzi o pierwszy poziom trybun, tutaj masz super
0
"Cały świat boi się Realu a Real boi się Barcelony"
1
@PolskiBarcelonista10 Nie chcę grać z Realem w finale lm bo boje się sędziów
0
Wraca Bape e Mbappe ale kontuzjowany Thibaut Courtois i okej
0
@michal26 nie może być drugiego Wietnamu, są inne technologie śledzenia, naprowadzania, eliminacji generałów. Inne bomby bronie masowego rażenia. Wszystko jest inne
13
@Kubajnos345 słownik ortograficzny
1
@PIWOSZ89 a mogło byc 8 gdybyśmy towarzyski w presezonie z nimi grali
0
Czyli Atletico na CN i dwa następne w Madrycie.
Edit. jednak Madryt - Camp Nou - Madryt
0
@Toretto chyba się zerują przed finałem zawsze żeby gwiazd nie zabrakło
3
60 goli w 1/8..
0
2-0 Liverpool..
0
@MirusAmisz i okej
0
@Kapitan hawk mi kiedyś wybaczyli
3
@Kz1234 dokładnie ważne mecze Rapha niezastąpiony
1
@norbi77 nie czytałem całego właśnie Xd skopiowałem tytuł
1
@Encore jeśli nie Barca to Arsenal oby wygrał LM
0
@Pedri16Future no chyba rekordowe te 1/8
1
@Laminedependencia pytanie który bardziej ich zaboli
0
@Messiah10 nie chcesz rewanżu za puchar króla?