BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 zarząd 1.5 miesiąca temu twierdził że wszystko jest gotowe tylko papierologia została oby w marcu to otworzyli
1
Co z tą trybuna za bramką miała być otwarta kilka meczy temu. Dramat. Pewnie nie spełniają wymagań ewakuacyjnych do 60 tysięcy osób i tłumaczą się że miasto im robi pod górkę przed wyborami
0
@WiernyKatalonii Lipinki łüżyckie łączna 43
1
@LOPEZ16 ale szkoda że już nie ma Merkel akurat ją chciałbym zobaczyć jak potulnie całuje szaty króla. Niemcy też go nie lubią ale często się podlizują Izraelowi i USA z uwagi na interesy
0
@Wojtelele17 Hiszpania mu się od początku nie podobała bo twierdził że za mało płacą na swoją obronność w porównaniu do PKB jako członek NATO i nawet powiedział że gdyby to od niego zależało to wyjazd z NATO
0
@Damian11 kunde
0
@Aragorn33 Kawhi Leonard też kiedyś zerwał i jakimś cudem dokończył mecz. Nikt tego nie wiedział jakim cudem
1
@Sulimo far cry primal też fajny ale grałem na pc to nie wiem jak na konsoli bo to zawsze inne doświadczenie na padzie a na myszce
0
@EzioAuditoreDF kto to ku**a jest Pintus?
3
@Antimadridista_WR Endrick zabrał mistrzostwo realowi
3
@clyde fajna, wysoka
1
@Bilon87 co mówi budowlaniec do Ady przed meczem z Atletico?
1
Pisałem że Mbape zapłaci rachunek za granie z bolącym kolanem na środkach przeciwbólowych xd Pewnie sam chciał grać a teraz pretensje do lekarzy.
0
@maroon pewnie chodzi o puszczanie dronow. Moga to w sumie robić miesiącami
3
https://zapodaj.net/plik-ziV43duU9w
Chcę gdzieś lecieć ale nie lubiłam geografii
0
@FCB_dimiC dobrzy są Yamala schował do kieszeni w el clasico niestety ten cały carreas
0
@FCB_dimiC + brak dwóch dobrych obrońców za żółte kartki
0
@FCB_dimiC bo jak real prowadzi w tabeli to sędziowie nie rozdają tylu penalti im
0
@RoberDzik wojna straszna rzecz, dyktator którego zabiło wojsko Trumpa w 2026 roku zabił od 6 do 30 tysięcy osób za same protesty! Szacuje się że było to 12 tysiecy. O Izraelu nie wspominam wiadomo co było w gazie
6
@kundee @July_6_BcN
1
@mr Barca tak ćwiczę ale nieregularnie i bardziej hobbystycznie no i mam też trochę tłuszczu miesiąc temu było 94, ale ograniczam słodkie :D
1
@mr Barca 28 rocznikowo 29 i tyle mi dają. 183 cm i 91.5 kg wagi.
0
@tbas no Izrael to ma we krwi i będzie miał
0
@michal26 możemy pogadać wcale nie twierdzę że przez miesiąc nie będą latały drony których Iran ma tysiące. Ale wyeliminowanie 15-20 generałów i przywódcy w jeden dzień to mogly zrobić tylko USA na tym świecie
0
@tbas tam te miejsca z których oni strzelają padają jedno po drugim tu zaraz Iranowi zostaną tylko drony. Tam nie ma wojny tylko dobijanie Iranu który odpowiada strzelaniem z różnych części kraju przez małe grupy żołnierzy. @michal26
0
@michal26 @maroon ale co ma Iran do tego że Kuwejt ich zestrzelił z obrony przeciwlotniczej - Kuwejt sojusznik USA się pomylił @tbas
0
@tbas no Kuwejt ich zestrzelił przez przypadek bo spanikował
3
@LAMC_10 ten to też niezły agent. Dopiero co starszyl że wojska zabierze jak mu ktoś napisał go home
1
@Lanosss a taki dobry był Allahu Akbar na klatce mówił
0
Podczas rozmowy kanclerz Merz potwierdził, że bezpieczeństwo Izraela jest częścią niemieckiej racji stanu, a reżim w Teheranie nazwał "reżimem terrorystycznym" odpowiedzialnym za destabilizację regionu. Izraelski samolot rządowy w niedzielę po kilku godzinach w powietrzu podczas ataków Iranu uciekł na Niemcy i wylądował o 20.30 nie wiadomo kto był na pokładzie.
https://zapodaj.net/plik-ZP0fMwsp66
@Kgorecki2500 @clyde