BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Niestety udary zrobiły swoje. Zwariował
https://zapodaj.net/plik-4RlbMfRvQM
0
@Popitek12 tylko Yamal!! Messi to przeszłość.
1
@Luciano99 widzę nocna warta była :)
4
Opóźniania były wielokrotnie więc i będą w następnych fazach. Cześć pracowników co pokazują filmiki Ferrana na YT nie ma odpowiedniej motywacji do pracy.
1
@tribo a mi szkoda reprezentacji a nie jednego zawodnika xdd Jestem kibicem reprezentacji Polski a nie lewego
0
@Gary a jak np taki socio chce sobie co tydzień iść na Barce to on ile płaci teraz? załóżmy że takie normalne rywale np Betis Osasuna itp, chyba nie płaci powyżej 100 euro co tydzień??
4
@Robert_Kubica a ile meczów rozegrał Urban że jest tak wielbiony? Dobrze grali ale czy to był przeciwnik jak Holandia???
0
@Gary ale ja jako zwykły użytkownik a nie socio to ich nie widziałem chyba na stronie tak mi się wydaje tylko od razu te za 300 czy były?
0
@Bykunn okej .
0
@Bykunn ono chyba już było o 3 ale dziś. Chyba że drugie robi
0
Bilety na Barca-Espanyol za 300 euro, no coz w takim razie odwiedze sobie lokalny bar w BCN
2
@Bzyczekk bez kitu tak było
0
@Derpowsky @tadzik447 wiem ale może komuś lekko pijanemu teraz po meczu się zapomniało więc podkreslilem że ten przebłysk to wygrana Euro ...
1
@Pedri16Future czyli ostatni ich mecz w fazie PO to mistrzostwo świata
2
@Encore A jeszcze Hiszpania jest przecież xdd
1
@Karol145 12 lat!!! 2014 byli xd
0
@Derpowsky 2020 wygrali
0
@malicinho Polsaty sport
0
@Kapitan hawk mimo wszystko Tusk
0
05:00 rano Irak - Boliwia jak coś oby pokazał Polsat
4
Liczyłem na spotkanie Nawrocki Trump na mundialu tak po ludzku..
0
Ale małe to boisko w Bośni narysowali ...
3
Sędzia sędzia ale ta obrona to dramat. 4-5 sytuacji i 3 gole
0
Beka z polskiej obrony ....
0
@Chaoss nie no teraz z 3go miejsca będzie można chyba wyjść xd
3
Hahah Włochy xd
1
Dania wyrównuje z Czechami
0
Niestety.... .
0
Piątek na rozgrzewce
1
Elanga sam nikt go nie kryje ...