1

@Kubajnos345 mnie to cieszy. To zbrodniarz wojenny

0

@TR3YWAY dyspozytor Fiorentino Perez vel Kylian Mbape

4

@A4ron mimo wszystko miał w swoim prime ludzi do których mógł grać z zamkniętymi oczami a oni na pewno tam będą, to pewnie jest budujące mieć Iniesty albo busquetsa obok

0

@Roobo Pedri pozwoli walczyć w LaLidze no niestety w LM będzie ciężko

1

@Bzyczekk oj tak

0

Balde ratuj ten mecz

0

Balde do grudnia

1

@Criss18Barca ja jestem sezonowcem. Oglądam jak Polacy wygrywają

2

Legia Liderem wywróciłem tabelę

https://zapodaj.net/plik-6OBiFAmKri

0

@July_6_BcN nie rozumiem

0

@Azazel_Pazuzu człowiek jest niewinny dopóki mu się nie udowodni winy pamiętaj. Oskarżać można o wszystko

0

@Arkon są tam takie zapisany a komisja Europejska to taki ideologiczny TRUMP tylko że w druga stronę. To samo lewica w Holandii mapy pogodowe zmieniają historyczne w TV żeby dodawać rekordy żeby pokazać że jest globalne ocieplenie

0

6

@Arkon konfederacja uważa że nie powinno być to połączone z praworządnością szczególnie jeśli werdykt będzie wydawać komisja Europejska która jak wiemy nie jest idealnym tworem.

0

@alone49 nie pamiętam żeby na nowym camp nowu były na stronie takie takie jak 80 euro.

0

@zytko3 przecież masz za 265 euro... Co ty sprawdzałeś ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Górnik Zabrze zapłaci rachunek

1

@Kgorecki2500 jaki to bukmacher?

1

@michal26 chciałem oglądać Jokicia i Doncicia razem. Dla mnie porażka jeden zagrał 2 minuty drugi 5. Wiesz co Europa? Wez ty już sp do domu

2

@LAMC_10 a co się stało z United po odejściu Fergusona. Może Atletico nic nie wygra przez 30 lat jak odejdzie on. Edit 5;2 z Realem i 4-0 z Barceloną to też sukces jakby nie patrzeć

1

@DragonxNF super. Teraz jeszcze wyjazd w góry i nad morze i klasyki życia zaliczone

1

Ostrzegam że ten film i próba zrozumienia tej liczby może doprowadzić do problemów psychicznych. Jeśli go oglądacie nie analizujcie go na poważnie.


1

@Kgorecki2500 implodowali*

0

@Bilon87 brak glutenu zrobił swoje

0

@draxidox Stary wrócił z mlekiem

1

@DragonxNF nie oglądałeś powrotu króla? To jak Harry Potter każdy to widział

0

@Leooo no i zwyzywałeś madrytczakow

0

@Who_you_mam avatar jak gościu z kanału footrol

3

Estrogenowy Huijsen ...
Kluczowe informacje:
Hasło pojawiło się w dyskusjach fanów (np. FCBarca.com) jako złośliwe określenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?