BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubajnos345 mnie to cieszy. To zbrodniarz wojenny
0
@TR3YWAY dyspozytor Fiorentino Perez vel Kylian Mbape
4
@A4ron mimo wszystko miał w swoim prime ludzi do których mógł grać z zamkniętymi oczami a oni na pewno tam będą, to pewnie jest budujące mieć Iniesty albo busquetsa obok
0
@Roobo Pedri pozwoli walczyć w LaLidze no niestety w LM będzie ciężko
1
@Bzyczekk oj tak
0
Balde ratuj ten mecz
0
Balde do grudnia
1
@Criss18Barca ja jestem sezonowcem. Oglądam jak Polacy wygrywają
2
Legia Liderem wywróciłem tabelę
https://zapodaj.net/plik-6OBiFAmKri
0
@July_6_BcN nie rozumiem
0
@Azazel_Pazuzu człowiek jest niewinny dopóki mu się nie udowodni winy pamiętaj. Oskarżać można o wszystko
0
@Arkon są tam takie zapisany a komisja Europejska to taki ideologiczny TRUMP tylko że w druga stronę. To samo lewica w Holandii mapy pogodowe zmieniają historyczne w TV żeby dodawać rekordy żeby pokazać że jest globalne ocieplenie
0
@MessiForeverTheBest Brawo!
6
@Arkon konfederacja uważa że nie powinno być to połączone z praworządnością szczególnie jeśli werdykt będzie wydawać komisja Europejska która jak wiemy nie jest idealnym tworem.
0
@alone49 nie pamiętam żeby na nowym camp nowu były na stronie takie takie jak 80 euro.
0
@zytko3 przecież masz za 265 euro... Co ty sprawdzałeś ehh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Górnik Zabrze zapłaci rachunek
1
@Kgorecki2500 jaki to bukmacher?
1
@michal26 chciałem oglądać Jokicia i Doncicia razem. Dla mnie porażka jeden zagrał 2 minuty drugi 5. Wiesz co Europa? Wez ty już sp do domu
2
@LAMC_10 a co się stało z United po odejściu Fergusona. Może Atletico nic nie wygra przez 30 lat jak odejdzie on. Edit 5;2 z Realem i 4-0 z Barceloną to też sukces jakby nie patrzeć
1
@DragonxNF super. Teraz jeszcze wyjazd w góry i nad morze i klasyki życia zaliczone
1
Ostrzegam że ten film i próba zrozumienia tej liczby może doprowadzić do problemów psychicznych. Jeśli go oglądacie nie analizujcie go na poważnie.
1
@Kgorecki2500 implodowali*
0
@Bilon87 brak glutenu zrobił swoje
0
@draxidox Stary wrócił z mlekiem
1
@DragonxNF nie oglądałeś powrotu króla? To jak Harry Potter każdy to widział
0
@Leooo no i zwyzywałeś madrytczakow
0
@Who_you_mam avatar jak gościu z kanału footrol
3
Estrogenowy Huijsen ...
Kluczowe informacje:
Hasło pojawiło się w dyskusjach fanów (np. FCBarca.com) jako złośliwe określenie.