BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 jaki to bukmacher?
1
@michal26 chciałem oglądać Jokicia i Doncicia razem. Dla mnie porażka jeden zagrał 2 minuty drugi 5. Wiesz co Europa? Wez ty już sp do domu
2
@LAMC_10 a co się stało z United po odejściu Fergusona. Może Atletico nic nie wygra przez 30 lat jak odejdzie on. Edit 5;2 z Realem i 4-0 z Barceloną to też sukces jakby nie patrzeć
1
@DragonxNF super. Teraz jeszcze wyjazd w góry i nad morze i klasyki życia zaliczone
1
Ostrzegam że ten film i próba zrozumienia tej liczby może doprowadzić do problemów psychicznych. Jeśli go oglądacie nie analizujcie go na poważnie.
1
@Kgorecki2500 implodowali*
0
@Bilon87 brak glutenu zrobił swoje
0
@draxidox Stary wrócił z mlekiem
1
@DragonxNF nie oglądałeś powrotu króla? To jak Harry Potter każdy to widział
0
@Leooo no i zwyzywałeś madrytczakow
0
@Who_you_mam avatar jak gościu z kanału footrol
3
Estrogenowy Huijsen ...
Kluczowe informacje:
Hasło pojawiło się w dyskusjach fanów (np. FCBarca.com) jako złośliwe określenie.
0
@michal26 a to nie było zawsze o 3 w nocy?
7
Arda Guler i Trent wybrali ten klub bo o nim marzyli. Masakra jak można marzyć o grze tam xdd
3
trzeba chyba zrobić sobie przerwę od hiszpańskiego futbolu. Przykra ta liga konkurs rzutów karnych dla białych trwa w najlepsze
1
Real Madryt idzie po rekord karnych w Europie w historii chyba
0
Vardrid widzę że dwie asysty boczni obrońcy typowo sprowadzeni w letnim okienku transferowym a u nas Balde
0
Bruk Bet musisz
0
Mbape był hamulcowym realu tak jak i PSG
0
Widzę że brak Mbape = gol Gonzalo znowu
0
Eh wchodzę na notatnik żeby sprawdzić czemu mbape na ławce rezerwowych. Oczywiście nie ma żadnej informacji dla kogoś kto nie śledzi ich na bieżąco
0
Johnny Silverhand po roku w Rosji
https://zapodaj.net/plik-16dqICfbvM
2
@tomek8756 Harris już nie wygra w swojej partii
0
@HiBro nigdy w planach nie było otwarcie 3 trybuny na sierpień tego roku. Był dach na wrześnien 2026 kiedyś ale raczej nie zrobią tego
1
@barcanawieki no i podniosłes mi puls
0
Laporta opuść mnie stąd
0
@kulka Ty no nie wiem
2
@ProMILs bo mają drony, to że nie zdobyte miasta nie znaczy że nie zniszczone. Ile Ukraińców nie miało wody i prądu w domu a było -20 w nocy bo drony rozwaliły elektrownie albo osiedla całe
1
@Bzyczekk Dobre
0
@Azi już nie mam rolki bo zamknąłem apke i się straciło :)