1

@Kgorecki2500 jaki to bukmacher?

1

@michal26 chciałem oglądać Jokicia i Doncicia razem. Dla mnie porażka jeden zagrał 2 minuty drugi 5. Wiesz co Europa? Wez ty już sp do domu

2

@LAMC_10 a co się stało z United po odejściu Fergusona. Może Atletico nic nie wygra przez 30 lat jak odejdzie on. Edit 5;2 z Realem i 4-0 z Barceloną to też sukces jakby nie patrzeć

1

@DragonxNF super. Teraz jeszcze wyjazd w góry i nad morze i klasyki życia zaliczone

1

Ostrzegam że ten film i próba zrozumienia tej liczby może doprowadzić do problemów psychicznych. Jeśli go oglądacie nie analizujcie go na poważnie.


1

@Kgorecki2500 implodowali*

0

@Bilon87 brak glutenu zrobił swoje

0

@draxidox Stary wrócił z mlekiem

1

@DragonxNF nie oglądałeś powrotu króla? To jak Harry Potter każdy to widział

0

@Leooo no i zwyzywałeś madrytczakow

0

@Who_you_mam avatar jak gościu z kanału footrol

3

Estrogenowy Huijsen ...
Kluczowe informacje:
Hasło pojawiło się w dyskusjach fanów (np. FCBarca.com) jako złośliwe określenie.

0

@michal26 a to nie było zawsze o 3 w nocy?

7

Arda Guler i Trent wybrali ten klub bo o nim marzyli. Masakra jak można marzyć o grze tam xdd

3

trzeba chyba zrobić sobie przerwę od hiszpańskiego futbolu. Przykra ta liga konkurs rzutów karnych dla białych trwa w najlepsze

1

Real Madryt idzie po rekord karnych w Europie w historii chyba

0

Vardrid widzę że dwie asysty boczni obrońcy typowo sprowadzeni w letnim okienku transferowym a u nas Balde

0

Bruk Bet musisz

0

Mbape był hamulcowym realu tak jak i PSG

0

Widzę że brak Mbape = gol Gonzalo znowu

0

Eh wchodzę na notatnik żeby sprawdzić czemu mbape na ławce rezerwowych. Oczywiście nie ma żadnej informacji dla kogoś kto nie śledzi ich na bieżąco

0

Johnny Silverhand po roku w Rosji

https://zapodaj.net/plik-16dqICfbvM

2

@tomek8756 Harris już nie wygra w swojej partii

0

@HiBro nigdy w planach nie było otwarcie 3 trybuny na sierpień tego roku. Był dach na wrześnien 2026 kiedyś ale raczej nie zrobią tego

1

@barcanawieki no i podniosłes mi puls

0

Laporta opuść mnie stąd

0

@kulka Ty no nie wiem

2

@ProMILs bo mają drony, to że nie zdobyte miasta nie znaczy że nie zniszczone. Ile Ukraińców nie miało wody i prądu w domu a było -20 w nocy bo drony rozwaliły elektrownie albo osiedla całe

1

@Bzyczekk Dobre

0

@Azi już nie mam rolki bo zamknąłem apke i się straciło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?